Marushin opinie
Odpowiedz do tematu

: Marushin opinie
Czy ktoś miał do czynienia z kaskiem Marushin 888???



Uploaded with ImageShack.us
Prosiłbym o opinie nie tylko użytkowników tego konkretnego modelu ale ogólnie kasków tej firmy...
Normalnie stoją po 800-900 zł na allegro o wiele taniej i teraz pytanie czy to nie jest jakaś podpucha??? Patrząc na zdjęcie tego kasku od przodu wydaje się jakby skorupa była nierówna???
http://www.allegro.pl/ite...azja_w_awa.html

Poszukuję kasku tak do 400-500 zł. Myślałem o AGV ale podobno szybki się rysują strasznie a znowy w HJC jest problem z zapięciami??? Jeżeli możecie coś polecić a alternatywie to jestem otwarty na propozycje. Przewertowałem temat kasków ale wiele z tych które były polecane już wyszły z produkcji....

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
kruk
[Usunięty]
:
Podkopnik napisał/a:
Patrząc na zdjęcie tego kasku od przodu wydaje się jakby skorupa była nierówna???

Faktycznie, też mam takie wrażenie. Przy pierwszym zdjęciu frontowym pomyślałem, że to może jakieś zniekształcenie optyczne aparatu. Ale przy następnym frontowym znów jest ten sam efekt, a pozostałe zdjęcia z kolei wyglądają normalnie.

Gość pisze "Więcej informacji i zdjęć na maila, lub pod numerem telefonu" więc na Twoim miejscu bym się dopytał, bo obniżka jaką się chwali, z 920 na 480 zł, wydaje się mocno przesadzona, a zarazem podejrzana.

:
Najpierw idę na sklepy przymierzać potem będę się dowiadywał co i jak.
A jeszcze pytanie : Czy ktoś miał do czynienia z kaskami powystawowymi???

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=2080573

:oczami:

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
pewnie są to nowe kaski
z metkami i foliami
mogą sie znaleźć tylko jakieś rysy wynikające z wkładania i wykładnaia z półki

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
mr0zd
[Usunięty]
:
Bierz pod uwagę, że często były w czyiś łapach, często zakładane na głowę, często otwierane/zamykane. Mój HJC jest powystawowy i nie dość że szybka jest ostro ztyrana, to i cały system też wskazuje na wyczerpanie :/

:
Biorę to pod uwagę ale jak czytałem aukcję akurat tego uzytkownika niektóre kaski rzeczywiście były testowane ( przymierzane) a niektóre raczej tylko jako pokazówka.
Zadzwonię i zapytam jak sprawa z nimi wygląda.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
pompel
[Usunięty]
:
Posiadam marushina 777, może nie mam porównania z innymi kaskami, ale śmiało mogę napisać że kaska jest bardzo wygodny, w miarę cichy i jakość wykonania też jest bardzo dobra.

:
Co do tych kasków powystawowych. Dzwoniłem do gościa i posiada on zarowno nowe kaski kompletne powystawowe które zazwyczaj były tylko jako pokazówki ( ceny nizsze o ok 20-30%) i kaski którym brakuje np noska lub podbródka czy wlotu powietrza ( można dokupić) za śmieszne pieniądze. (Połowa ceny sklepowej lub mniej niż połowa).
Nie kupiłem kasku od niego z tego wzgledu że z modeli FG 15 nie miał takiego jak chciałem. Ale myślę że warto się zainteresować.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
wąłsnie tylko że czesto ta nizsza cena odstrasza że niby juz powypadkowy tysiące razy spadły i inny bełkot kupujących szukających dziury w całym bo nagle za tanio

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.