Potrzebny komus zegarek?
Odpowiedz do tematu

michal_elwuo
[Usunięty]
: Potrzebny komuś zegarek?


poprsotu nie działa (działa nie)

:
buhehehheheh kurde coś tu nie dziala nie xD zdecydowal bym sie na takie cudeńko :D

cygan
[Usunięty]
:
hehe działa, nie działa nie.........

:
hahaha ja pierdole i taka mamy tez czesc wiary na allegro. Nawet to pisac nie "umi". Rece opadaja, za glupote brawa. Durniejszy ten co to jeszcze kupi :lol: Pewnie mu mozg "tehnicznie dziala nie"

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
pootietang
[Usunięty]
:
przynajmniej szczery i pisze że nie działa(tzn działa trochę bo zegarek... :D ) a nie jak to z motocyklami że wszystkie "bezwypadkowe" :D :D :D

:
GSadmirer napisał/a:
Durniejszy ten co to jeszcze kupi :lol: Pewnie mu mozg "tehnicznie dziala nie"

hehehe to bylo dobre ;P

pootietang napisał/a:
przynajmniej szczery i pisze że nie działa(tzn działa trochę bo zegarek... :D ) a nie jak to z motocyklami że wszystkie "bezwypadkowe" :D :D :D

to jest racja ;P zamiast odrazu prosto z mostu co "działa nie" napisac to pisza ze wszystko pieknie smiga xD

:
Jak odrazu odrzucam oferty, jak sa napisane jezykiem troglodyckim:/ Jak ktos pisac nie umie, to co dopiero robic bardziej skomplikowane zadania.
Albo taka wiare, co sprzedaje cos za ladnych pare tys.zl , a robi opis na jedna linijke /1 zdanie. To albo nie powaznie traktuje klienta albo ma 0 wiedze na temat sprzedawanego przedmiotu/pojazdu. W obu przypadka jest skreslony - out! :evil:

P.s. No i tak jak mowicie , wszystkie bezwypadkowe (nawet te 91 :roll: ), a jak pozniej zapodajecie zdjecie do dzialu kupie, to normalnie zrzutka na jego buraki/braki ;D Ludzie sie musze jeszcze duzo nauczyc w Polsce a`propo handlu i obslugi :idea:

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
michal_elwuo
[Usunięty]
:
a ja kupiłem suzuki z takim opisem:

"Sprzedam moją wirną sukę. latałe ze mną 2 lata i przyszedł czas na coś mocniejszego"

Jedno zdanie, ale jakże prawdziwe :D a koleś miał pojęcie i jestem bardzo zadowolony :D :D:D

:
michal_elwuo napisał/a:
a ja kupiłem suzuki z takim opisem:

"Sprzedam moją wirną sukę. latałe ze mną 2 lata i przyszedł czas na coś mocniejszego"

Jedno zdanie, ale jakże prawdziwe :D a koleś miał pojęcie i jestem bardzo zadowolony :D :D:D



Oj czepiasz się! Nie siedziałeś nigdy pijany przed kompem? :D :D :D Ja nieraz po takiej akcji, to na drugi dzień mam stracha włączyć kompa i zaglądnąć do historii korespondencji z wcześniejszego wieczoru 8) PS - A co do tytułowego zegarka to uśmiałem się! :D

:
hehe coraz częstsze są na allegro oferty z opisem "TO CO NA OBRAZU" xD albo... "JAK W TYTULE" ale biją na glowe wszystkich ogloszenia gdzie facet sprzedaje motor a nawet nie mapisze jaka to marka jaki model?! aa sprzet tak poprzerabiany ze trudno poznac... bez pojęcia... nie wiem czy spotkaliscie sie z takim czyms?:)

TUCIO
[Usunięty]
:
dobre :D :D :D :D

cygan
[Usunięty]
:
leon napisał/a:



Oj czepiasz się! Nie siedziałeś nigdy pijany przed kompem? :D :D :D Ja nieraz po takiej akcji, to na drugi dzień mam stracha włączyć kompa i zaglądnąć do historii korespondencji z wcześniejszego wieczoru 8) PS - A co do tytułowego zegarka to uśmiałem się! :D



Z zachmielaną klawiaturą też mam kłopoty czasami :D

ascon20
[Usunięty]
:
heh dobre kup magetowit jako zegarek

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.