Foty - tuning GS 500
Odpowiedz do tematu

:
Fotka nr 5 u Jankes`a , wlasciciel jest pewnie fanem Kawy ;D

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
michal_elwuo
[Usunięty]
:
Panowie, a z czego są kapy boczne od silnika w gs-ie? bo mogłoby fajnie wyglądać wypolerowane. A co do tego że pokrywa się tlenkami to ostatnio na allegro widziałem lakier właśnie do polerowanego aluminium, wraz z utwardzaczem do tego. Podobno efekt wypolerowania utrzymuje się :) z opini uzytkowników wynika, że naprawdę to skutkuje. Ciekawie mógłby wyglądać takiwypolerowany silniczek :D

:
Stop aluminium . Widziałem juz na zdjęciach wypolerowany silnik w GS-ie więc się da to zrobić.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
michal_elwuo
[Usunięty]
:
A jak to Twoim zdaniem wyglądało? Bo roboty jest trochę przy tym, a nie wiem czy poprostu warto, jeżeli by miało źłe wyglądać i bym musiał potem lakierować :P

:
http://img227.imageshack....age=evo4hs3.jpg

Z tym ze wygląda to na chromowany dekiel. Więcej zdjęć w topicu o reflektorach w tym dziale.
Fajnie wyglądają tez polerowane grzbiety żeber na czarnych cylindrach.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
TUCIO
[Usunięty]
: koszt
ale taka zabawa musi kosztować :shock: ale wynik jest zajebiaszczy!!!! :twisted:

michal_elwuo
[Usunięty]
:
kosztować przede wszystkim pracy... bokoszta związane ze zrobieniem tego są niewielkie... lakier (znalazłem 100ml +50ml utwardzacza za 8zł), pasta uszczelniająca no i uszczelki, bo przydałoby się kapy zdjąć jak sie poleruje... mnóstwo roboty, a koszta małe :P

jankees
[Usunięty]
:
Widzieliście to cudo??? niezle przerobili jest do sprzedania za 2000 f.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
o lol :O ciekawie, ale coś takiego aż tak dopbrych właściwości trakcyjnych jak motor by chyba nie miało :P w zakręty średnio by wchodziło wydaje mi się...

pootietang
[Usunięty]
:
myślę że na zakrętach to właśnie była by zabawa czymś takim i 4 kółka wybaczają więcej błędów kierującego:)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
zabawa jak gokatem... że się zakrecisz, baczka zrobisz i dalej pojedziesz :P ale tak żeby wejść szybko normalnie to mi się wydaje że ciężko :P za dużo mocy w stosunku do masy :P ale w sumie w tym cała zabawa :D n pośmigałbym czyms takim :D

capri
[Usunięty]
:
prezentuje się ładnie

:
panowie, na allegro mamy takie zabawki

http://moto.allegro.pl/it...zyna_150cc.html

fakt ze w tych chyba silniczek mniejszy, ale wydaje mi sie ze bardzo dobra zabawka :D :D

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
jankees
[Usunięty]
:
No mniejszy mniejszy ten silniczek , w tamtym jest 400 cm a tu tylko 150 cm. i ten z allegro raczej dla dzieciaków bo max. obciazenie 95kg. to troszku mało jak dla dorosłego goscia.No ale sam fakt że są i u nas to jest juz cos i cena duzo duzo mniejsza , a silnik zawsze mozna zeswapowac tylko zalezy jeszcze jak z rama.

:
rame tez zawsze mozna przerobic :) a z drogiej strony ja mam taki silniczek w mini crossie, i naprawde niezle daje rade :>

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.