Foty - tuning GS 500
Odpowiedz do tematu

jankees
[Usunięty]
: Foty - tuning GS 500
założyłem taki temacik bo można do niego walić foty różnych przerobionych gs-ków i na początek zapodam kilka.


ten mi sie podoba i to bardzo kolo ma przerobione tak jak w dukaciku







:
Troche sie wpatrywalem w te fotki i moje zdanie jest takie:
1)w tym pierwszym GSie ten zadupek troche kanciaty wyglada:/
2)ten mi się podoba bardzo fajnie wyglada:) i ten wachacz jedno ramienny:)
3)na mój gust te dwa wydechy troche psują wygląd moto
4)bardzo fajny GS prosta kierownica i ten wydeszek (jestem ciekawy jaki ma odglos)
5)ujdzie w tłumie ale luksus to to nie jest :) :):)

:


w sumie tylko błotnik przycięty i kierunkowskazy wymieniowe ale ogolnie fajnie wyglada i ładnie felgi pomalowane...

Cedi
[Usunięty]
:
Mi tam bardzo sie podoba pezdni zawiech agresywnie wyglada sam bym sobie taki zalozyl. Chyba staje deba

:
Cedi napisał/a:
Mi tam bardzo sie podoba pezdni zawiech agresywnie wyglada sam bym sobie taki zalozyl. Chyba staje deba


na 1 czy na 2 fotce ?

Cedi
[Usunięty]
:
Na drugiej bardziej mi sie podoba ale 1 tez jest spoko tylko te lagi sie tak swieca nie lubie tak ale wyglada fajnie.

:
a to chyba są takie same lagi... tylko te jedne wychromowane.... nie wiecie z jakiego moto?

jankees
[Usunięty]
:
te z drugiej foty to są lagi od R1 :wink:

DawGad
[Usunięty]
:
Podobają mi się te wypolerowane ranty felg w tej czerwonej Gs-ce.Ale sama pielęgnacja tego jest koszmarem...Miałem Mz 251 i wypolerowałem w niej silnik masakra w utrzymaniu ale efekt ... ten błysk w oczach ludzi których mijałem,niepowtazalny...za całą reszte zapłacisz karta MasterCart :D
Tu jest link do Etli: http://www.polskajazda.pl.../ETZ%20251/9301

FoX
[Usunięty]
:
DawGad napisał/a:
Ale sama pielęgnacja tego jest koszmarem...


co ty gadasz.. pasta TEMPO raz na 2 tyg i efekt że hoho... w simsonku miałem takie felgi zadbane jak nie wiem... I teraz w Suzi bym coś takiego zrobił... :)

DawGad
[Usunięty]
:
Felgi -ok, ale silnik ktory zmienia temperature zachodzil bardzo czesto.Bynajmniej w moim przypadku tak było.Zreszta kolega ma wypolerowane felgi w samochcodzie i pastuje je 2x w tygodniu... świeca sie jak psu torba...

:
wiem cos o tym
sam miałem wypolerowany cały silnik wraz z dolotem i nawet w najwieksze chlapy sie swiecił
http://img67.imageshack.u...=img0074ox7.jpg

ale wrazenie robi coś takiego :D

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
jak ze wszystkim nie wolno zapuścić raz na tydzień pastą polerska i da rade utrzymać efekt

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
DawGad
[Usunięty]
:
elegancko,kocham wypolerowane aluminium...ale w Gs niema zabardzo czego polerowac,ewentualnie felgi.Rama odpada bo jest stalowa

ascon20
[Usunięty]
:
http://picasaweb.google.com/ascon20/SylwekFotki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.