Naklejki z logo forum
Odpowiedz do tematu

pimpek36_
[Usunięty]
:
Witam,
Też chciałbym mieć takie dwie naklejki.
A jaki byłby szacunkowy koszt jednej sztuki??
Pozdro!

:
i co dzieje sie cos w sprawie naklejek?

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
pepek
[Usunięty]
:
Jakby się temat ruszył to i ja chętny bym był :)

demot
[Usunięty]
:
co z tymi naklejkami? bo temacik zamilkł:)

Krzycho
[Usunięty]
:
True, jak sprawa wygląda??

:
poniewaz szanowny admin wszedl mi niedawno na ambicje postanowilem reaktywowac akcje naklejkowa :hyhy:

na wzor innych klubow motoryzacyjnych fajnie byloby oznaczyc nasze maszynki w logo suzuki gs promujac witryne i forum.gs500.pl

oto kilka moich propozycji



do specow grafiki komputerowej: zrobione w 1h przy pierwszym spotkaniu z corelem wiec nie plakac :P
mam nadzieje ze nie zbeszczescilem logo forumowego, choc wczesniej byly pomysly z dorysowaniem rogow, wasow i ogona :P :wstyd:


analizujac temat oraz dotychczasowe poczynania Truebadura mysle ze kazdy powinien otrzymac 2 naklejki.
pierwsza do naklejenia w dowolnym miejscu - wzor 1, 2, 3
druga - po lewej stronie wahacza z pelna nazwa stronki - wzor 4, 5

najprosciej i najbardziej dyplomatycznie jest wybrac wzor 1 i 5, ale mozna zrobic ankiete :D
mile widziane inne propozycje wzoru naklejek

do czasu obgadania wygladu, rozmiarow naklejek oraz ilosci chetnych postaram sie znalezc producenta i zamowic wersje demo /jesli ktos ma dobra firme to prosze pisac/.
po sprawdzeniu towaru podam cene za 1 komplet i zaczne zbierac kase.

mam nadzieje ze temat spotka sie z zainteresowaniem klubowiczow :]

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
DARO13
[Usunięty]
:
1 i 5 . Najprostsze i najlepsze :)
1 na ramę na 2 strony i 5 na wahacz na 2 strony :D

:
panbodzio napisał/a:
szanowny admin wszedl mi niedawno na ambicje

szanowny admin, co to niby na ambicje wchodzi chciałby zwrócić uwagę, na rzecz może w tym momencie wtórną ale istotną a mianowicie kolorystykę naklejek.

Rozumiem, że planujesz je na folii transparentnej w kolorach czarnym i białym/srebrnym odpowiednio dla srebrnej i czarnej ramy.

A czy np. pomyślałeś o takim wykonaniu aby cała grafika była przyklejona na folii transportowej tak aby można było ją przykleić w odpowiednie miejsce a następnie zdjąć folię transportową tak aby pozostała sama grafika i nie było widać folii wokół rysunku, rozmawialiśmy wcześniej o tym z True i miała być taka wersja przygotowana.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Jeżeli dzielimy to tak jak napisał panbodzio, to moim zdaniem 2 i 5. Jednak adres forum powinien się pojawić na naklejce bo samo GS500E nie reklamuje naszego forum.

:
Mi się podoba 1 i 5. Co do wykonania to kiedyś zamawiałem na allegro naklejki od użytkownika "gumin00" i były tak wykonane jak pisze Studi. Grafika zostawała, a folię na którą była naniesiona odrywało się.

Wyglądają tak: http://www.bikepics.com/members/kempes/06matrix50/

bartol_p
[Usunięty]
:
Do mnie przemawia 3 :) wszystko jasne i adres widoczny
Pozdrawiam
Bartol

:
studi napisał/a:

Rozumiem, że planujesz je na folii transparentnej w kolorach czarnym i białym/srebrnym odpowiednio dla srebrnej i czarnej ramy.

A czy np. pomyślałeś o takim wykonaniu aby cała grafika była przyklejona na folii transportowej tak aby można było ją przykleić w odpowiednie miejsce a następnie zdjąć folię transportową tak aby pozostała sama grafika i nie było widać folii wokół rysunku, rozmawialiśmy wcześniej o tym z True i miała być taka wersja przygotowana.


studi folia transparentna to najlepsze rozwiazanie i w innej technice nie bede chcial robic naklejek.
co do kolorystyki to czarny na 100%. bialy moze byc zbyt 'oczojebny' i wolalbym srebrny ale to zalezy od forumowiczow.

Grzechu16 napisał/a:
Jeżeli dzielimy to tak jak napisał panbodzio, to moim zdaniem 2 i 5. Jednak adres forum powinien się pojawić na naklejce bo samo GS500E nie reklamuje naszego forum.

1 od 2 rozni sie napisem na dole. proponuje wziac wzor 2 bo starczy odciac z gotowej naklejki ow adres i mamy wzor 1 :D

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
re5pect
[Usunięty]
:
to jak ktos ma czarną ramę to gówno będzie widać

:
www.grafnet.eu ta firma robi na zlecenie naklejki

LukSwi
[Usunięty]
:
1 bardzo fajna, aby jednak coś wyróżniało forum wybrał bym 5 albo 4 też fajne. Ogólnie fajny pomysł z tymi naklejkami/ Miałbym nawet pomysł na naklejki dla siebie na zbiornik nr 1 tak jak jest albo nr 1 bez gs 500e

ps. co do koloru to sam nie wiem bo np jak ja bd miał czarna rame to trzeba by było wziąść jakis inny kolor

i możecie mi powiedzieć jaki koszt takich naklejek??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.