Place do cwiczen w Warszawie/ okolicach
Odpowiedz do tematu

Peterek
[Usunięty]
:
-evil- napisał/a:
a jaka filozofia jest w skręceniu kierownicy w drugą stronę coby się bardziej pochylić?

co za podejscie. jakas tam chyba jest bo ludzie cwicza to latami. nie chodzi o samo zaciesnianie luku.
-evil- napisał/a:
miszcz ja przekazał wam wiedzę

hehe...teorie wypadaloby jakos podeprzec ;)

pubuss
[Usunięty]
:
Irys, chętnie Wam pokaże (wpierw jednak odebrać muszę motocykl :zdegustowany: ), chociaż myślę ze na szkole Suzuki na którą idziecie w maju wyłożą wam to bardzo dobrze ;)
Nie jest to wcale a wcale trudne, wymaga jedynie połączenia hamowania z przeciwskrętem i znania limitu własnej klamki hamulca.

Chociaż zapewne w sytuacji awaryjnej ścisnę klamkę zbyt mocno i wyląduje dupskiem na asfalcie :D

Ja jednak obstawiam przy ćwiczeniu hamowania, pod każdą postacią. I przeciwskręt. Reszta jest mało istotna :P

Semai
[Usunięty]
:
pubuss napisał/a:
...
Ja jednak obstawiam przy ćwiczeniu hamowania, pod każdą postacią. I przeciwskręt. Reszta jest mało istotna :P

Coś kręcisz... widziałem wielu motocyklistów i wiem, że podstawa to żeby jak najmocniej odkręcić na prostej

:D :hyhy:

PS
A prawdziwe cohones pokażesz jak robisz to w adidaskach

:
...bo najważniejsze jest pierdol***cie... :rotfl:

Yes, you can die on a motorbike,
but believe me, there's no better way to live the short time we've been given.
And if you couldn't understand it so far... don't bother, you never will.
pubuss
[Usunięty]
:
Podstawa to na pytanie "Ile pali Twój erłan?" usłyszeć "15L, ale to wiesz, puławską 200-220 i co światła na koło!" elo!

:D


K0.oRNI napisał/a:
...bo najważniejsze jest pierdol***cie... :rotfl:

JEA!!!

:
Ej, to po co w ogóle nam jakieś place i ósemki do ćwiczeń?! :wstyd: Od razu lepiej obstawić Siekierkowski i do odcięcia :rotfl: :rotfl:

pubuss
[Usunięty]
:
Irys napisał/a:
do odcięcia :rotfl: :rotfl:

Swoją drogą, ciekawe do ilu, przed wielkim BOOOM, silnik naszych GSów byłby w stanie się dokręcić :D

:
Tego nie widzą nawet najstarsi górale :rotfl: I o to tu chodzi

arcadiush
[Usunięty]
:
chyba już lepiej te ósemki :P choćby na czas, a nawet nie dość, że na czas to jeszcze tyłem :hyhy:


A z takich ćwiczeń na plac to można przećwiczyć hamowanie tylko z jedną ręką na kierownicy (nie lewą)

:
arcadiush napisał/a:
na czas to jeszcze tyłem
Ja proponuje jeszcze nauczyć się schodzić na kolano na wstecznym i nauczyć się hamowania w zakręcie, również jadąc do tyłu. Przytrzemy oryginalnie slidery (specjalnie na tą okazję zakupmy sobie takie co to będą iskry rzucały!) :P

arcadiush
[Usunięty]
:
Z tym schodzeniem na kolana przy wstecznym może być całkiem łatwo, tylko że zamiast iskier będą wgnioty i nie w sliderach, a w plastikach przy moto i tłumikach :rotfl:

pepek
[Usunięty]
:
Na wstecznym to trzeba manetką w driga stronę kręcić? :D

:
A tam jazda do tyłu.

Kto się chcę dołączyć do mojego projektu - jazda na podwójnym gazie?
Na razie są plany... ale już niedługo, jak tylko znajdę sponsora zaczną się testy.

Pomyślcie... gdyby tak zamontować drugą manetkę gazu po lewej stronie kierownicy, można by zwiększyć moc silnika o 100% :przestraszony:

Yes, you can die on a motorbike,
but believe me, there's no better way to live the short time we've been given.
And if you couldn't understand it so far... don't bother, you never will.
:
K0.oRNI napisał/a:
Kto się chcę dołączyć do mojego projektu - jazda na podwójnym gazie
Uważam, że to genialny pomysł. Szatański wręcz!
GS na podwójnym gazie... Marzenie! W końcu nie będę miała problemu z lytrami :P

Jestem za! Dołączam się do Twojego projektu :hyhy:

misfit
[Usunięty]
:
Odkopię. Macie jeszcze jakieś miejscówki godne uwagi? Ja ostatnio bawiłem się na parkingu obok cmentarza komunalnego, ale nie nazwałbym tego dobrą miejscówką do ćwiczenia manewrów ;D

Ten placyk przy Stegnach to jest dostępny normalnie dla wszystkich śmiertelników?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.