Ksenon problem.
Odpowiedz do tematu

: Ksenon problem.
A więc do rzeczy wczoraj ruszyłem wieczorem aby polatać i po jakimś czasie uświadomiłem sobie że jadę na długich mimo że są wyłączone. (kierowcy jadący z przeciwka cały czas mrygali :) Dzisiaj odkręciłem przedni klosz. Po odciągnieciu go od obudowy światła przęłączały się jak nalezy wystarczyło przytknąć klosz do obudowy i to powodowało że świeciły się cały czas długie. Rozebrałem więc samo światełko ksenonu . Są tam dwa magnesy które odpowidaja za wysuwanie i wsuwanie samej żarówki. Odpadł też mały odbłyśnik od żarówki więc go przykleiłem. Po złożeniu do kupy światło świeci w takiej pozycji jak się zostawi żarówkę. Nie wsuwa sie jeżeli jest wysunięte i na odwrót....

Jakieś pomysły??

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
wymiana palnika :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
demondemidi napisał/a:
wymiana palnika


Chodzi Ci o samą żarówkę tak???

Kicek zaproponował że mógł się przetrzeć kabelek od elektromagnesu. Jutro spr. jeszcze ten kabeleki i się zobaczy.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
mowiąc precyzyjnie "lampę wyładowczą"... tak, żarówkę mam na myśli :) sterowanie krótkimi i długimi wykonywane jest przez diodę która mogła się spalić i teraz puszcza w obie strony... ale żarnik bym wymienił ze względu na to że go rozbierałeś i podejrzewam że nie będzie już funkcjonował prawidłowo :/

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
poza tym sprawdziłbym jeszcze przełącznik długich na kierownicy, bo może np "mrugacz" się zaciął :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
pubuss
[Usunięty]
:
Panowie, ksenon nie ma żarników, nie mylcie tematu, bo już mi się pomyślało, że ktoś do GSa zamontował chińskiego ksenona :P A interesowałyby mnie efekty :)

Niemniej, Podkopniku, na innych żarówkach masz tak samo?

:
pubuss napisał/a:
Niemniej, Podkopniku, na innych żarówkach masz tak samo?


Nie wiem bo nie podłączałem zwykłej żarówki... Musiałbym ucinać kable żeby zwykłą podłaczyć bo kabelki są zakończone złączkami plastikowymi.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
kicek
[Usunięty]
:
Podkopnik ma chiński ksenon i efekt jest super. Zresztą sam miałem w gs-ku a teraz mam w fazerce

:
Dzięki kicek za pomoc poza forum ;)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.