Szyba przednia
Odpowiedz do tematu

tomek_187
[Usunięty]
: Szyba przednia
Witam.
Zastanawiam się, ile tak naprawde dał by montarz szyby do GS-a. Wydaje sie, że powinno jechać sie o wiele wygodniej. Jazda z predkosciami w granicach ok. 130 i wyższych robi sie z czasem męczaca. Cena takich szyb tez nie jest zbyt wielka, uniwersalne szyby kosztują coś w granicach 70-80 zł. Może macie jakies ciekawe pomysły opinie, własne doswiadczenia?? Piszcie :)
Pozdrawiam

pootietang
[Usunięty]
:
polecam, chyba najlepsza za rozsądne pieniądze http://www.moto-akcesoria...oducts_id=11132
na początku myślałem że będę ją zakładał tylko na wypady za miasto ale jak już założyłem to została bo komfort jazdy jest dużo większy.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
mi poprzedni właściciel mowił, że założył, bo mu powiedzieli w serwisie że dużo daje... i mówi że różnica gigantyczna... że właściwie to nie meczy w jeździe, tylko to że od siedzenia tyłek boli.... a tak to luzik... no i przy większych prędkościach i przy przyspieszaniu jak się pochylę (inaczej moment bezwładności tak odrzuca do tyłu, że ledwo się trzymam) to normalnie nic nie czuję ;) a jak przy 160 wychyliłem łeb zza szybki to masakra ^^

:
Moje doswiadczenie jest takie ze nawet po zamontowaniu allegroskiej owiewki "diablo" jazda przy wyzszych predkosciach stala sie troszke znosniejsza, wiec szybka chyba musi bardzo duzo dawac :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Ja tez mam taka szybke z Motoakcesoria. Duzo daje w trasie , choć mogła by byc wyższa . Można znacznie szybciej jeździc .
Drugą zaleta tej szybki jest mniejsza ilośc owadow do czyszczenia z kurtki po dalszej trasie.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
tomek_187
[Usunięty]
:
Zamówiłem sobie tą szybke, w sumie nawet nie taka droga, a myśle że bedzie sie o wiele lepiej jeździc, tak jak piszecie :) Zobaczymy w praktyce

kikon18
[Usunięty]
:
jaką radzicie przeźroczystą czy przyciemnianą ?? bo mam zamiar kupić.

jakubgs
[Usunięty]
:
przyciemiana ja chcialem kupic czerwona ale nie by lo

pootietang
[Usunięty]
:
przyciemniana chyba najlepsza, mnie się najbardziej podoba.

:
niebieska ostanio było w louisie w berlinie
jakięs 24 E

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
milowski
[Usunięty]
:
Ja mam taką szybę i powiem wam, że strasznej róznicy to nie widzę. Ale fakt mniej owadów do czyszczenia no i jak się jedzie szybciej to jest się za czym schować. A co do koloru to wydaje mi się że przyciemniana lepsza (ja taką mam), przeźroczysta jakoś mi tak nie pasuje - wg mnie bardziej do cruiser-a, chopper-a.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
jeżeli już wogóle (do wyglądu mi średnio pasuje, wolałbym bez, ale komfort...) to przyciemnianą ;) przezroczysta nie pasuje, a kolorowa troszkę festyn moim zdaniem

kikon18
[Usunięty]
:
heh,no to pewnie przyciemnianą kupie, z tego co widze po aukcjach to droższa o 20 zł ale lepij dołozyć niz zebym potem załował że mi nie pasuje :/ a może ma ktoś do sprzedania jakąs używaną ?? :D

DawGad
[Usunięty]
:
Ja tez posiadam ta szybke.Generalnie nie zdejmowalem jej, wiec niewiem jak sie jezdzi bez.Natomiast moim zdaniem pogarsza wyglad motocykla.

Robcio
[Usunięty]
:
DawGad napisał/a:
Ja tez posiadam ta szybke.Generalnie nie zdejmowalem jej, wiec niewiem jak sie jezdzi bez.Natomiast moim zdaniem pogarsza wyglad motocykla.


...nie rozumiem. To dlaczego jednak jej nie zdjales? :lol:

Pozdrawiam. Robcio :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.