Dzien dobry erybady
Odpowiedz do tematu

: Dzień dobry erybady
Zaiste, jako świeżak, witając się, chciałbym zaznaczyć swą obecność., Witam, siema, cześć i tak dalej.

Od grudnia użytkownik GS500 z najlepszego rocznika 1997, kolor bordo - moja kochana suzie ;)

Jako "po przejściahc", kupując sprowadzony, przeszedłem wszystko co możliwe - ale okazało się, że suzie odwdźięczyła się i jest w super stanie ;)

Warszawa Wesoła - Stara Miłosna

:
Wtam kolegę! Szerokoci i przyczepności życzę! :)

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
Hej :)

VTR1000F
:
Witaj :rotfl:

:
Witam kolegę!
Kiedy latamy? :hyhy:

:
Truebadur napisał/a:
Od grudnia użytkownik GS500...


Kupić moto w zimie i czekać na sezon! Skąd ja to znam? ;) Nie ma nic gorszego! :/

Witam! :)

hubert
[Usunięty]
:
Cześć :D

Krzyzan
[Usunięty]
:
oj tak moto na zime i później katusze czekajac az sie ociepli jedynie patrzac na zmarzniętą i spragnioną asfaltu suzi, znam to. szerokości

Duellis
[Usunięty]
:
Czołem.

:
Powitać kolejnego mazowszanina na forum.

Przydało by się pokazać jeszcze jak i swoją suzę nam tu zaprezentować

Cytat:
Warszawa Wesoła - Stara Miłosna

I na mapie kropę postawić :hyhy:

Do polatania.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
jarek
[Usunięty]
:
Powitania dla kolejnego GSowicza z Warszawy :D Aż serce rośnie jak przybywa fanów SUZI w Warszawskim ;)

Wojtas_GS
[Usunięty]
:
siemanko

:
Dziś witam wszystkich ponownie:)

Kolejny raz zostałem "ojcem " :)

Dziś jest to "proca ":) aż łezka się w oku kręci:)
Dzięki Mac Gyver! Dzięki Grzeskowi, z którym wczoraj się widziałem po dłuższej przerwie dziś w garage stoi Slingshot ":)

Od pomysłu do jazdy w 24 godziny:)!

GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
:
o gratulować :D

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Dzięki, to chyba impuls, sentyment, chwilo trwaj czy jak tam mówili...może jakiś syndrom, bo poczułem potrzebę zaopiekowania się :)

Egzemplarz wiekowy ale wygląda na kompletny, niezajechany, ale stał długo widać, rdzy dużo nie ma i nie ma co najważniejsze jakiejś głębokiej - albo jeszcze nie znaleźliśmy :)))

Hehehehe

Miło będzie znów zająć się takim motocyklem i przywrócić mu blask albo choć jego część :)

Mam nadzieję, że znajdą się jeszcze pasjonaci a świat nie został całkowicie opanowany przez kontrole trakcji i wtryski :)

Strasznie miło mi znów być w tym stanie :)

GS500 '97>TDM 900>Triumph Tiger 1050>Suzuki GSXF 650>GS500 '92 :) + Yamaha JOG + Suzuki Bandit 1250 SA

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.