Olej orlen?
Odpowiedz do tematu

prezes
[Usunięty]
: Olej orlen?
Witam

Sprawdziłem forum ale mało jest temat tego oleju. Czy ktoś go używa? Jak tak to proszę o recenzję.
Chodzi mi oczywiście o półsyntetyk 10w/40.

Jak to się dzieje że odpowiednik tego oleju tyle że pod szyldem Motul jest sporo droższy? A może to tylko kwestia marki?

Pozdrawiam

:
a odpowiednik pod nazwą Castrol jeszcze droższy

sam odpowiedziałeś sobie na pytanie

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
prezes
[Usunięty]
:
Szukam w sklepach internetowych tego oleju i nigdzie go nie ma. Nawet na allegro.

:
przejdź się na stację Orlenu, tam mają takie oleje, zazwyczaj w butelkach 1 litrowych.
Syntetyk kosztuje ok. 30-31 zł; Półsyntetyk jest jeszcze tańszy - ale nie pamiętam ile.

Wiele osób twierdzi że oleje Orlen to badziewie, syf itd. ale dowodów nikt nie ma.
Gigant Petrochemiczny na Europę Środkowo-Wschodnią i oleje podrabia, albo produkuje SYF. To nie te czasy.
Ten kto tak sądzi niech nie tankuje paliwa polskich rafinerii, bo to też totalny syf.

:
Nie wiem czy wiecie , ale w Orlenie produkowany jest "MOBIL". Wiem , bo pracuję w firmie , która dostarcza im opakowania , beczki 200 l.

Komar, WSK 175 , CZ 350 , Ogar 50 , SUZUKI GS 500
sawik
[Usunięty]
:
innych paliw w polsce nie ma -- przecież nikt chyba nie jest na tyle naiwny żeby myśleć że schell , statiol i bp ciągną swoje paliwa hihihihi
to samo się tyczy olei :)

:
co do oleju i tanszego od motula polecam MOBIL SUPER S 2000 tez ma te same parametry co motul ester
sam na takim jezdze i naprawde nic złego nie moge powiedzieć na temat tego mobila

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
Ten super s 2000 to aby na pewno do motocykli?

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.