Przeglad w Bialymstoku
Odpowiedz do tematu

iggi2874
[Usunięty]
:
http://moto-garage.pl/serwis

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2012 ]
w tym serwisie(to jest ten w kleosinie) moj kolega robil swego gsx-r 2007 rok i bardzo sobie chwalil tego chlopaczka, teraz drugi znajomy wstawil do niego gsr na duzy przeglad - wymiana uszczelniaczy w lagach plus plyn, wymiana rozrzadu i regulacja, zobaczymy co on powie, jak wyrazi sie pozytywnie to i ja do niego postawie swoja maszyne i dam wam znac czy warto

Grzesiek72
[Usunięty]
:
Maruder to mnie zaskoczyłeś normalnie ,żeby za takie pierdoły się przyczepic.
Iggi czekam na info na temat serwisu .
Pozdro

:
Oooo... Iggi dzięki ci za namiar na ten serwis. Mi trzeba będzie tam podlecieć by gaźniki sprawdzili i doregulowali bo coś mi ich praca się nie podoba. W aso chyba nie ma dobrego mechanika na takie zabiegi. :|

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Grzesiek72
[Usunięty]
:
Witam, czy do mojej suzi moge uszczelniacze takie zalozyć?

41x53x8/10,5

KOD: 37-49-8/9,5 suzuki gs 500 2006r
Pozdrawiam

:
Nie ten temat, w podlaskim nie ma mechaników specjalistów do takich zadań.

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
iggi2874
[Usunięty]
:
siema, postawilem moto do mechanika i mam problem z zestawami naprawczymi do gaznikow, wiecie gdzie moge dostac od reki???

:
Ja to w ubiegłym roku w ASO robiłem też miałem ten sam problem. Tam w 2 dni ściągnęli i zrobili mi gaźniki. Z usługi jestem zadowolony chociaż tania to ona nie była. Za czyszczenie i ustawienie gaźników łącznie z wymianą wspomnianego zestawu zdarli ze mnie 350zł Trochę dużo ale warto było. Moto w każdym zakresie obrotów pracuje liniowo i na biegu jałowym po dobrym nagrzaniu (w mieście) utrzymuje ok 1.200obr/min więc jest bardzo dobrze. :)

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.