WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: leon
Wto 16 Lut, 2010
Niedawne akcje na SB - Leon vs Maruder
Autor Wiadomość
Konrad
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Moim zdaniem przeciąganie i drążenie tego dalej nie ma sensu... pzdr!
 
 
maruder07 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 37
Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 613
Skąd: Michałowo
  Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Lemon to może nowe forum od nowa stworzymy?

A tamten cytat odnośnie was dwóch to tylko takie moje wrażenie było i mała sugestia. Ja wcale nie twierdziłem że wy obaj jesteście tą sama osobą.

Mniej więcej pamiętam co pisałem i tak to fakt, praktycznie żadnej pomocy nie wnoszę bo co ja wiem na ten temat o gs? Uczę się czytam o nim a tym forum by wiedzieć więcej. Przecież w tym jestem Świeżakiem i mam od roku te moto. A co do treściwych informacji to jak komuś na czymś zależy to tu znajdzie to bez problemu, nie ma takiego bałaganu przecież jak by się na pierwszy rzut oka wydawać mogło.
_________________
Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
 
 
Lemon 



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 1214
Skąd: 0-61
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

maruder07 napisał/a:
to może nowe forum od nowa stworzyMY?

http://img158.imageshack....991/tripgj9.swf
_________________
pozdrawiam- Juli(an)
 
 
RedShadow 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 1383
Skąd: Wrocław/Opoczno
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

maruder07 napisał/a:
Mniej więcej pamiętam co pisałem i tak to fakt, praktycznie żadnej pomocy nie wnoszę bo co ja wiem na ten temat o gs?


No to jak nie wiesz to nie pisz, a nie piszesz po to żeby pisać.

Pomijając już błędy ortograficzne (których nadal jest masa), bardzo drażniące błędy składniowe (co drugie zdanie musze czytać 3 razy żeby się połapać) zostaje to co najważniejsze, czyli treść tych postów. Ja po przeczytaniu kilku stron tematu o moto Marudera, kilku dłuższych rozmowach na forum wyrobiłem sobie o nim zdanie. No bo co myśleć o kimś kto raz pisze że nie kupi ubrań na moto bo go nie stać, w innym temacie pisze że kupiłby sobie fajne ubrania ale kumplom ze wsi zrobi się głupio. Jadąc na moto za**bał psa z buta i jest z tego dumny. Jeździ rozwalonym moto, ale tak ma być to rocznik 89, a kiedyś się naprawi. Wrzuca link do fotki z dziwnymi podpisami pod zdjęciami, a jak już śmieje się z tego całe forum to zaczyna tłumaczyć że to taki żart i że miało być śmieszne to konto, a na koniec usuwa posta z linkiem i pisze że zrobił to moderator. Takich akcji było dużo, dużo więcej... Aha, no i jeszcze wspominanie w co drugim swoim poście o używaniu z dziewczyną, jakieś takie płytkie... Bardzo mi przykro ale choćby nie wiem co się działo to nie będę bronił kogoś takiego i podobnie jak K2 dziwię się Leonowi że tak łagodnie go w tej rozmowie potraktował.

P.s. do informacji niektórych: powiedzieć komuś że może robić z siebie debila nie jest jednoznaczne z nazwaniem kogoś debilem...
Ostatnio zmieniony przez RedShadow Wto 16 Lut, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Yarccom napisał/a:
studi, nie wiem czy Maruder Ci coś obeicał czy robisz to bo lubisz czuć sie jak robin hood broniąc uciśnionych


Nie nic mi nie obiecał, i mnie o to nie prosił, nie jestem też obrońcą uciśnionych, ale czasami poprostu niewytrzymuje.

demondemidi napisał/a:
studi nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek kogoś wyganiał z forum :zdziwko:


Przepraszam cię demondemidi nie chodziło mi o Ciebie, bo cytat nie pochodzi z Ciebie, tylko coś pomyliłem przy cytowaniu nicki, zwracam honor

Popatrzcie na wykowiedzi kruka i Makar00na, właśnie chodzi mi o to co oni też zauważyli, ja też jestem młodym użytkownikiem tego forum jak i motocykla, co zresztą wielokrotnie tu podkreślałem i czytając różne tematy zauważam, że następuje dużo napięć na linii starzy <-> nowi użytkownicy.

Leon napisał/a:
I tutaj podajesz zły przykład. Niech będzie sobie user gej i niech nawet napisze o tym w powitalni. Myślisz, że będzie to miało jakiś wpływ na traktowanie jego kolejnych postów. Myślę, że nie.


I nawet nie wiesz jak się mylisz, w naszym społeczeństwie panuje bardzo duży ostracyzm i osobiście znam przypadki wśród moich znajomych, które to po ujawnieniu swojej tożsamości zostały odtrącone przez grupę no bo jak to można się przyjaźnić z gejem, przecież zaraz wszyscy powiedzą, że jestem ciotą, takie, niestety chore zachowania są w naszym społeczeństwie a wynikają one z niewiedzy, strachu i zabobonów.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
Podkopnik 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 1023
Skąd: Warszawa/Opoczno
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

maruder07 napisał/a:


Podkopnik napisał/a:
Kurde widzę że w całej PL napadało tyle śniegu bez wyjątków :rotfl: :rotfl:


A co nas to obchodzi akurat w tym temacie? Może założymy jeszcze temat na forum pt:

- Kogo wkurzył śnieg w zeszłym roku?
- Czy zima 2 lata temu była zimą dziesięciolecia?

Czy następny off top tego typu dodający oliwy do ognia ma kolorek to mu wolno. Gdzie są są admini czemu nie usunęli tego postu Podkopnika? do czego on tu się tyczy? Takich przykładów już multum.


Z całym szacunkiem ale naprawdę nie zajarzyłeś o co mi chodzi??? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pewnie admini nie usunęli mojego postu bo napisałem w dziale pod tytułem OFF TOPIC !! !!
_________________
Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
 
 
callum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Straszna awantura się zrobiła... Owszem, studi, zgadzam się z Tobą, że leon dość ostro pojechał po maruderze, ale na codzień jest świetnym moderatorem, więc myślę, że po prostu raz go trochę nerwy poniosły. Ale osobiście nie robiłbym z tego takiej afery, jaka się w tym wątku zrobiła, choć doceniam powody, dla których stanąłeś w obronie marudera i zasadniczo zgadzam się z nimi.

Natomiast trochę dziwne wydaje mi się, że o ile takie osoby jak leon czy RedShadow punktują marudera za błędy (i słusznie, też nie znoszę błędów ort. na forach), o tyle ani jednego złego słowa nie mówicie choćby Yarccomowi, który w każdym swoim poście w tym temacie ma błędy, obejmujące m.in. również całkowity brak jakiejkolwiek interpunkcji :) (w dodatku zamiast pisać na temat, robi niesympatyczne wycieczki osobiste pod kątem studiego)

A może uważacie że, jak to powiedział Orwell, "wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre (np. Admin) są równiejsze od innych"? ;-) .

A tak w ogóle to życzę wszystkim jak najszybszej wiosny, żebyśmy mogli się zająć bardziej moto a mniej forum, to może emocje opadną :) A Tobie, maruder, żebyś trochę wydoroślał i przestał uważać, że ilość wypowiedzi na liczniku SB ma jakiekolwiek znaczenie. Sraczka słowna nie jest dowodem wartości człowieka, tu w 100% zgadzam się z leonem, że chodzi o jakość a nie o ilość :-)
 
 
k2 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 51
Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 698
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Sory za Off top

callum napisał/a:
A może uważacie że, jak to powiedział Orwell, "wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre (np. Admin) są równiejsze od innych"? ;-) .



callum, czy Ty przypadkiem nie jesteś na AC w Loży ?? ?
Taki sam wątek był :hyhy:
_________________
TDM as unique as you

 
 
 
callum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

k2 napisał/a:
callum, czy Ty przypadkiem nie jesteś na AC w Loży ?? ?
Taki sam wątek był

Co to znaczy "AC w loży"?? :zdziwko:
 
 
k2 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 51
Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 698
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

w takim razie odpowiedź brzmi: NIE

Dla jasności - AC Auto Centrum; jest tam kącik: Loża Szyderców
ale to nieistotne. Był tam też przywołany Orwell
_________________
TDM as unique as you

 
 
 
Yarccom 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1934
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

callum napisał/a:
o tyle ani jednego złego słowa nie mówicie choćby Yarccomowi, który w każdym swoim poście w tym temacie ma błędy, obejmujące m.in. również całkowity brak jakiejkolwiek interpunkcji :) (w dodatku zamiast pisać na temat, robi niesympatyczne wycieczki osobiste pod kątem studiego)


które nie są tak rażące jak jak maksymalne orty Marudera :]
co do wycieczek - zawsze bawiły mnie osoby które które tak bezinteresownie biorą w obronę osoby które na to nie zasługują


PS kto policzy ile rażących błedów zrobiłem w tym poście ? :rotfl:
_________________
Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Yarccom napisał/a:
zawsze bawiły mnie osoby które które tak bezinteresownie biorą w obronę osoby które na to nie zasługują

A skąd wiesz, że on na to nie zasługuje i czy naprawdę jesteś takim materialistą, że nic nigdy nie zrobiłeś dla kogoś bezinteresownie, jeśli tak, to jest to bardzo smutne

Yarccom napisał/a:
PS kto policzy ile rażących błedów zrobiłem w tym poście ?

1. napisałeś 2 x który
2. napisałeś 2 x jak
3. przed który notorycznie nie stawiasz przecinka

Tak łatwo nam przychodzi ocenianie osoby po pozorach, bez zastanowienia się głębiej co tak naprawdę ta osoba sobą reprezentuje. Napisałem, że rozmawiałem kilkakrotnie z Maruderem na SB gdy nikt inny nie zabierał akurat głosu, an różne tematy i jego wypowiedzi były całkiem apropo i rzeczowe.

callum napisał/a:
Owszem, studi, zgadzam się z Tobą, że leon dość ostro pojechał po maruderze, ale na codzień jest świetnym moderatorem

I nie neguję tego, dlatego zawsze piszę, że z całym szacunkiem jaki dla Leona i adminów mam, tym razem trochę przesadził
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
Edek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

leon napisał/a:

W którym miejscu moje teksty były obraźliwe? Niestety mamy tu do czynienia z pojęciem względnym i sam uważam, że w ani jednym miejscu powyższej dyskusji nie obraziłem Marudera. No chyba, że obrazą jest wytknięcie mu błędów i pokazanie, że nie ma racji.

Edek, ale co do poprawy w pisowni Marudera to masz całkowitą rację:

maruder07 napisał/a:
kozystać, kturym, faktysznie, dpoiero, wyłanczać, sformuować, zamknołeś, raszta, proźbą, zwruciłem, lidzi, porprosiłem, Dbranoc

To tak na szybkiego. Zdecydowana poprawa!

Aha, Edek, co do życzeń urodzinowych, to sorry, ale nie pozwolę nikomu walić takich byków na forum, bez względu na to czy zainteresowany złożył mi życzenia, czy nie.


Niestety leon byłeś niemiły od samego początku, maruder nie zdążył zrobić jednego błędu. I przykro mi, że nawet nie masz wyrzutów sumienia, bo ewidentnie po nim jechałeś. A z tego co widzę wszyscy broniący/popierający Cię ludzie nie mówią nic o tym, że po nim pojechałeś, tylko że maruder spamuje, maruder pisze od rzeczy, maruder robi błędy itp. A tak właściwie to jest sprawa na osobny temat. Rozmawiamy teraz o tym jak jeden użytkownik pojechał po drugim i nie chodzi o to czy jeden to admin a drugi to spamer. Sam bodajże napisałeś, że ludzie na tym forum powinni się nawzajem szanować.
Ja to rozumiem, że czasem komuś nerwy puszczą, każdemu się zdarza, ale ważne, żeby zdać sobie z tego sprawę i przyznać się do tego.

Co do ortografii - przecież Lemon+kilku innych użytkowników potwierdziło ten fakt, a sam maruder wspomniał, że wtyczka poprawy błędów nie działa na sb więc tam zdarzają mu się błedy, co zresztą nie ma wiele wspólnego z tym tematem. Swoją drogą napisałeś, że maruder na sb może z siebie robić nawet "debila". Tu chociażby masz przykład obrazy. Jeśli to nie sb to sorry. Ale tak jak mówię nie rozmawiamy teraz o ortografii marudera.

Irek napisał/a:
Ja muszę poprzeć Leona. Rozmowe Jego z Maruderem czytałem następnego dnia po jej zaistnieniu. Nie odniosłem wrażenia żeby Leon go obrażał, co jest złego w uświadamianiu kogos we własnych błędach? (...) Postarajmy się zrozumieć admina, każdy w końcu straciłby cierpliwość. :padam:


To jak w końcu, Irek? Bo wydaje mi się, że to się wyklucza.

Poza tym wszystkim również uważam, że leon odwala zajebistą robotę na rzecz forum i jest pomocny względem innych użytkowników. Ale jeśli chodzi o tą konkretną rozmowę to w moich oczach nie powinien się tak zachować i za nic nie będę tego popierał jak reszta.
 
 
callum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

k2, nie, nie jestem na tamtym forum. A co do Orwella - to chyba najbardziej znany z niego cytat, więc pewnie w niejednym forum się pojawił :)

Yarccom napisał/a:
kto policzy ile rażących błedów zrobiłem w tym poście ? :rotfl:


Rażący jest całkowity brak znajomości interpunkcji (która też jest częścią ortografii), albo przynajmniej podstawowych jej zasad. Najwyraźniej nie jesteś w stanie nawet użyć dużej litery na początku zdania ;-)

A tak serio - oczywiście, że Twoje błędy nie są tak rażące jak marudera, bo on robi czasami straszne. Ale podałem Ciebie raczej jako przykład, że bardzo często moderatorzy (też w innych wątkach) nie poprawiają błędów innych osób, a akurat w tym przypadku skrupiło się na maruderze z taką intensywnością, jakby tylko on robił błędy na forum. Dopiero co czytałem wątek, w którym ktoś pisze o "cheblowaniu", aż zęby bolą jak się to czyta -- i jakoś nikt nie punktuje tego i innych błędów.

Po prostu traktujmy wszystkich mniej więcej równo. Albo punktujmy wszystkich za błędy, albo nikogo i niech to forum wygląda jak zlot dyslektyków, ale wtedy ja się wypisuję ;-)
Ostatnio zmieniony przez callum Wto 16 Lut, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grzesiu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

To i ja wsadze swoje 5 cm (zart :) ). Moim skromnym zdaniem uwazam ten temat za niepotrzebny. Po pierwsze: nie wydaje mi sie zeby Leon powiedzial cos strasznie obrazliwego. Po drugie: nikt z nas nie zna Marudera07 osobiscie. Moze te wszystkie posty to poprostu jeden wielki zart. Mialem juz przyjemnosc poznac paru ludzi z takim poczuciem humoru... Jesli nie, to przekonamy sie na zlocie :)
Dyslekcje traktuje jako swojego rodzaju "chorobe" i nie powinna byc obiektem drwin, mysle ze Leon tej granicy nie przekroczyl.
Peace :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.