WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Lemon
Sob 30 Sty, 2010
zabawy w rzezni
Autor Wiadomość
kysa275 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 43
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 349
Skąd: K-Kozle
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Maruder do poruszania się ciężkim sprzętem budowlanym po drogach publicznych wystarczy prawko kat.B a uprawnienia potrzebne jak nią będziesz pracował.
_________________
VTR1000F
 
 
 
maruder07 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 37
Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 613
Skąd: Michałowo
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Teraz tak ale z tego co mi wiadomo w ciągu 5lat ma to się zmienić i bardziej sprecyzować, z tego co wiem Kombajn zbożowy ma podchodzić pod przepis jako to jest maszyna budowlana i porusza się z pomarańczowym sygnałem błyskowym. Czy tak będzie nie wiem ale wedle tego nie mogę się nastawiać że będzie lepiej i trzeba szykować portfel na wydanie kilku stów na nowe uprawnienia. Obecnie w moim rejonie policja nie ma uprawnień i wiedzy by kombajnistów kontrolować w czasie żniw pomagają im często (raz mili panowie z nudów mnie i mego ojca 5km eskortowali na niebieskich kogutach) ale to nie znaczy ze nie zacznie się nagonka na nich! :|
_________________
Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
 
 
mifek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

co za WIOCHA... tak nawiasem filmik bardziej dla żartu bo sam nie uznaje zabijania w celu konsumpcji... chłopaki uszczęśliwili prosiaczka bo w czasie jego krótkiego żywotu nie mógł sobie tak pobiegać :hyhy:
 
 
leon 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 1819
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

maruder07 napisał/a:
....Czy ja się kurde nabijam z kogoś ze pomyka se wózkiem widłowym po hurtowni albo zaiwania w budowlance czy też w innym zakładzie?...


A kto się gdzie z Twojej profesji nabija? Bo z tego co widzę, to jedyny post w którym ktokolwiek z czegokolwiek się nabija jest mój i tyczy się niniejszego uniwersalnego tematu :hyhy: , a nie jakiekolwiek profesji.

Maruder wrzuć na luz, pisząc nie rób tylu błędów co wczoraj na SB, a życie stanie się piękniejsze i mniej stresujące! :)
_________________
http://picasaweb.google.com/leon.1981.krk
http://www.grupa-poludnie.info
 
 
 
Yarccom 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1934
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

nioo czasami myśle że jestes klonem jednego z dawnych użytkowników
michal_elwuo chyba mu było :]


pisząc posty sam prosisz sie o to by cie wyśmiano
nie podoba sie na wsi zapraszamy do miasta zobaczysz jak tu jest
_________________
Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
 
 
kobylen
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

nie smiejemy sie z tego ze mieszkasz na wsi, tylko z Ciebie :D
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Yarccom napisał/a:
nie podoba sie na wsi zapraszamy do miasta zobaczysz jak tu jest
Lepiej nie. Przecież Maruder się zgubi w mieście od razu, dla tego wyjazd ew. do Wawy planuje z 5-miesięcznym wyprzedzeniem :rotfl: :rotfl:
_________________
 
 
kysa275 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 43
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 349
Skąd: K-Kozle
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

A mi się nie podoba, że się nabijacie z kolegi :kwasny: . Co on wam zrobił żeby się z niego śmiać! Uraził może kogoś? Śmiał się z was? To że mieszka na wsi mnie akurat nie śmieszy, a nawet mu trochę zazdroszczę tego spokoju i powietrza jakie jest na wsi.
_________________
VTR1000F
 
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Maruder, Twój oficjalny, osobisty adwokat, udzielił nam reprymendy.
Nikt się nie nabija z miejsca zemiszkania Marudera. Ja również bardzo chwalę sobie wypady na wieś.
My się śmiejemy z tego, jak Maruder się unosi i pisze elaboraty, mimo że nikt go nie atakował i nikt nie ma nic do Wsi jako takiej i do profesji jaką ma Maruder.
_________________
 
 
kobylen
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

kysa przejzyj sobie wszystkie posty marudera;) wszystkie sa o nim co wyczynial w dziecinstwie w podstawowce w gimnazjum. to ze mieszka na wsi nie ma z tym nic wspolnego. to mistrz off topu to raz a dwa zobacz ze caly czas pisze o sobie;) narcyzer07 :D
 
 
Majic 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 589
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

Yarccom napisał/a:
michal_elwuo chyba mu było :]

Zastanawiałem się już kilka razy dlaczego on tak NAGLE zniknął :P
_________________
Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
 
 
 
maruder07 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 37
Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 613
Skąd: Michałowo
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

leon napisał/a:
Bo z tego co widzę, to jedyny post w którym ktokolwiek z czegokolwiek się nabija jest mój i tyczy się niniejszego uniwersalnego tematu :hyhy: , a nie jakiekolwiek profesji.


Uniwersalnego tematu który należało by zamknąć by nie robić zbędnego OFF TOP.

Yarccom napisał/a:
nie podoba sie na wsi zapraszamy do miasta zobaczysz jak tu jest


A byłem 1,5roku mieszkałem pracując jako piekarz a potem jako mechanik, składałem ciągniki rolnicze. Mieszkałem na stancji sam się utrzymywałem opłacałem wszystko i było ok przez 4miesiace pierwsze Po pół roku pierdolca prawie dostałem z nudów! po pracy do domu i czekasz na następny dzień nudny jak zwykle bo wszystko tam idzie jak w zegarku. A czy mówiłem ze mi się na wsi nie podoba? Przeczytaj mój felieton w tym temacie do końca to zrozumiesz coś...

Yarccom napisał/a:
pisząc posty sam prosisz sie o to by cie wyśmiano

Kobylen napisał/a:
nie smiejemy sie z tego ze mieszkasz na wsi, tylko z Ciebie :D


A ja to mam w dupie! Nie zgrywam na siłę kogoś kim nie jestem tylko jestem sobą bo jak kiedyś powiedział mój znajomy Demondemidi w którejś z konfrontacji: "Po co na siłę usiłujesz się lansować, zastanów się kim chcesz być kimś innym czy sobą, Bo uwierz mi lepiej jest być sobą... " Kolego pełen szacunek mam do Ciebie.

Irys napisał/a:
Maruder się zgubi w mieście od razu, dla tego wyjazd ew. do Wawy planuje z 5-miesięcznym wyprzedzeniem


Taka ty mądra jesteś bo uradziłaś się i wychowałaś w stolicy codziennie mieszkasz w tej aglomeracji jeździsz wzdłuż i w poprzek bez większego celu. To zapraszam do mnie w terytorium miedzy puszczami knyszyńska a białowieską Jak cie wprowadzę w las i zacznę ganiać tymi samymi ścieżkami to zobaczymy czy piękna GSka twoja będzie miała owiewki i czy ty będziesz wiedziała gdzie jesteś. Jeżdżąc po drogach szutrowych jakich mam nie mało trzeba dobrze umieć gazem operować bo już mi moto parę razy na bok ściągnęło (za duża prędkość ok 90km/h) przyprawiając o dreszcze. Ja nie znam warszawy raz tam byłem i dlatego zawczasu pytam tylko. Jak bym pojechał do Krakowa czy też do szczecina albo Wrocławia tak samo by było dlatego wole unikać większych aglomeracji. Bo każdy jest panem ale na własnym terytorium.


kysa275 napisał/a:
To że mieszka na wsi mnie akurat nie śmieszy, a nawet mu trochę zazdroszczę tego spokoju i powietrza jakie jest na wsi.


Tu bym się sprzeczał ze jest spokojnie wydaje ci się, nie raz dzieją się akcje pełne grozy a potem śmiechu. np smingus dyngus w sierpniu , albo akcje na zabawach pod remiza jak 3 laski narąbane piwem się polewają a potem za włosy szarpią bo o taniec z chłopakiem poszło.. Oj dzieje się...

A powietrze nie jest takie jak kiedyś już zwłaszcza jak sąsiad obszarnik mi pod płot gnojowice wypompuje, co za fetor wtedy...

Kobylen napisał/a:
co wyczynial w dziecinstwie w podstawowce w gimnazjum.


Czytaj za zrozumieniem, tamto na ogół to są tylko pozaczynane wątki a nie opowiadania jak twierdzisz, zresztą ja się swego dzieciństwa nie wstydzę tylko wspominam je jako coś co od losu było dane mi jako najpiękniejsze, i z łezka w oku wspominam te czasy które już nie wrócą, wtedy 20zł zarobione u kogoś było dla mnie więcej warte niż teraz 500zł było minęło a szkoda...

Kobylen napisał/a:
to mistrz off topu to raz a dwa zobacz ze caly czas pisze o sobie;) narcyzer07 :D


Powinien być ban za obrazę użytkownika, i nie cały czas i nie w każdym wątku kolego czytaj ze zrozumieniem.

Majic napisał/a:
Zastanawiałem się już kilka razy dlaczego on tak NAGLE zniknął :P


Bo go zgnoiliście tak jak i mnie próbujecie zgnoić teraz, ja sądzę ze dalej z wami jest ale się nie ujawnia. Czyta posty czasami nie logując się tak jak ja na forum scigacz.pl.
 
 
Majic 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 589
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

maruder07 napisał/a:
akcje na zabawach pod remiza jak 3 laski narąbane piwem się polewają a potem za włosy szarpią bo o taniec z chłopakiem poszło.. Oj dzieje się...

O ja pier... RESTECPA !!
Tej, Narcyzer07, nie spinaj się tak bo jeszcze jakaś żyłka strzeli...
_________________
Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
 
 
 
kobylen
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

nudno Ci było w mieście bo nei miałeś kolegów, i w sumie to sie nie dziwie :zdziwko:
w kazdym środowisku można sie odnaleźć jak bedziesz zył bezkonfliktowo. a jak ty przyjdziesz na nową dzielnice i zaczniesz opowiadac całą swoją przeszłość i co to nie ty, to w ten sposób szacunku u nich nie zdobedziesz :zdziwko:
 
 
maruder07 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 37
Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 613
Skąd: Michałowo
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

kobylen napisał/a:
nudno Ci było w mieście bo nei miałeś kolegów, i w sumie to sie nie dziwie :zdziwko:
w kazdym środowisku można sie odnaleźć jak bedziesz zył bezkonfliktowo. a jak ty przyjdziesz na nową dzielnice i zaczniesz opowiadac całą swoją przeszłość i co to nie ty, to w ten sposób szacunku u nich nie zdobedziesz :zdziwko:


Byli, po robocie zawsze była stała ekipa zwłaszcza po 10 każdego miesiąca do baru się chodziło i tak co dzień co sobota imprezka i wyrywanie lachonów (dla sportu a nie dla siebie) ale to nie moje klimaty po jakim czasie znudziło mi się to i przestało bawić. Zaczęło mnie to uwierać i nudzić, a czy ja jestem konfliktowy tym, nie skądże znowu zaczepek nie szukam i nie szukałem. a przeszłości na co dzień nie opowiadam jedynie czasem watka jakiegoś wtrącę. I po co mi ich szacunek nigdy o niczyj szacunek nie zabiegałem i zabiegać nie będę.

Majic napisał/a:
O ja pier... RESTECPA !!


Tak czasem bywa na pipidówach, a nie tak jak w mieście raz mnie obudził jakiś kolo co pod moja stancją przed oknem o 1 w nocy z gitarą śpiewał serenadę; ""Zabrałaś mi serce moje zabrałaś mi moje sny a mi pozostawiłaś ..."" Do sąsiadki mieszkającej piętro wyżej! Qurw@ żenada!
_________________
Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.