Olej jaki stosujecie.
Odpowiedz do tematu

makosGS500
[Usunięty]
:
no właśnie a mniej więcej ile zapłace za wymiane oleju (olej mam) klocków i filtra oleju

Cedi
[Usunięty]
:
Takie rzeczy to mozna samemu zrobic i nie trzeba nigdzie jezdzic

makosGS500
[Usunięty]
:
no dobra klocki i olej można ale filtr oleju?????? mam od niedawna suzi i chyba filtra sam nie zmienie co?????

Cedi
[Usunięty]
:
Spokojnie dasz rade filtr oleju to jest banal odkrecasz tylko 3 srubki i powszystkim a filtr masz przy kolektorach ja wejdziesz sobie na serwisowke to znajdziesz ja tak wymienialem.

makosGS500
[Usunięty]
:
wiesz co dzięki masz rację sam się za to wezmę

Cedi
[Usunięty]
:
Nie ma za co poto jestesmy zeby sobie pomagac!!?

jankees
[Usunięty]
:
ja własnie dzisiaj wymieniłem filter i olej i zalałem motulem :wink:

Cedi
[Usunięty]
:
I nie sprawilo ci to zadnych problemow???

jankees
[Usunięty]
:
a co to za problem ma byc??? jak nie wiesz to kolega cedi ci opisał pokrutce jak to sie robi :wink:

Cedi
[Usunięty]
:
Naprawde Gs nie jest trudnym motocyklem w eksploatacji wszystko widac i wiesz gdzie co jest nie tak jak w przypadku R1 czy GSX-R ze wiecej masz do rozebrania niz zrobienia, a w gs to 2-3 srubki odrecasz i po klopocie a jak sie ma jeszcze manuala to nie powinno to byc problemem a zawsze mozna wrzucic jakies pytanie na forum!!>??!?!

kikon18
[Usunięty]
:
ja niedawno kupiłem motorek i gosc wymieniał olej dał mi na dolewke. Mobil 1 10W40. motor jest z 89 roku 43 tys. przebeigu. nie wiem czy olej jest prawidłowy do rocznika i przebeirgu dodam że olej jest mineralny :/

:
Ja zalałem u siebie silnik AGIP-em Racing 4T 10W60 . Jest to pełny syntetyk , niestety drogi -44pln za litr. Silnik zrobił sie wyraznie cichszy i szybciej wkreca sie na obroty.
poprzednio maiłem Motul 5100 15W50.
Olej mineralny zmienił bym na jakiś półsyntetyk . z racji wieku moto i zużycia oleju raczej 15W50 tym bardziej zaraz po kupnie. Filtr Meiwa za 16pln z larssona.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
kikon18
[Usunięty]
:
jaki pół syntetyk polecasz do mojej maszyny ?? Mozesz mi jeszcze powiedzieć gdzie znajduje sie ten filtr oleju ??

Maciekkg
[Usunięty]
:
Jaki półsyntetyk??

Ja zalewam Motula 10W40. Chyba najlepszy olej. Uwaga na podróbki!

:
kikon18 napisał/a:
jaki pół syntetyk polecasz do mojej maszyny ?? Mozesz mi jeszcze powiedzieć gdzie znajduje sie ten filtr oleju ??


Motul 5100 jest pólsyntetykiem .
Filtr oleju znajduje sie pod okrągłą pokrywką z przodu silnika w jego dolnej części pomiedzy rurami wydechowymi. Przy odkręcaniu luzuj sruby po trochu kazdą bo filtr jest dociskany za pomoca spręzyny.
W pokrywce jest uszczelka z oringu którą sie wymienia razem z filtrem. Jest w komplecie w pudełku filtra.
Tu masz tabelę olei motocyklowych.

http://www.shadow.org.pl/olejtabel.html

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.