Do motocyklistow z Grudziadza
Odpowiedz do tematu

: Do motocyklistów z Grudziądza
Witam gdzie w Grudziądzu lub okolicy zamontują i wyważą mi oponę proszę o adresy i cenniki z góry dzięki pozdrawiam

:
Jedyna znana mi wulkanizacja gdzie wyważą koło motocyklwe mieści się przy ulicy Czerwonodwornej.Numeru nie znam.Na tym samym placu mieści się warsztat motocyklowy.
Ulica jest jednokierunkowa, a warsztaty są po lewej stronie mniej więcej w połowie jej długości.Właścicielem wulkanizacji jest motocyklista.Za usługę zapłacisz jakieś 40-50 zl.

:
Tą wulkanizację znam, ale myślałem że znajdę coś tańszego bo według mnie mają dość wygórowane ceny porównując montaż opony samochodowej chodż może się myle :/ .Nie wiesz może jak wygląda cennik w innych miastach

:
no w kielcach tez ok 40 zl trzeba zaplacic za wymiane opony wiec raczej to nie jest za wiele

:
mario.vw1 napisał/a:
mają dość wygórowane ceny porównując montaż opony samochodowej chodź może się mylę :/


A nie wiesz, że to co ma w nazwie słowo motocykl lub słowo pokrewne automatycznie jest droższe? Cieszmy się że producent nafty jeszcze nie zaskoczył, że naftą czyścimy łańcuchy i felgi! :D .

W Kraku ściągnięcie koła, zmiana opony, wyważenie koła, założenie koła 45zł +/-5zł .

:
Ja u mnie płaciłem 25zł za koło z wyważeniem :)

VTR1000F
:
Koledzy dopytuje się o tą cenę bo było na forum że ktoś chciał sobie sam montować oponę i doradzono mu zrobić to w warsztacie i były niższe koszta.Myślałem, że w Grudziądzu jako jedyny warsztat podnoszą ceny, lecz nic jak to mówią "płacz i płać", ale za to na wiosnę ile będzie radości :hyhy: ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.