Prawo jazdy Gdynia.
Odpowiedz do tematu

Dejvid
[Usunięty]
: Prawo jazdy Gdynia.
Witam, chcialbym prosić o pomoc w wybieraniu szkoły jazdy najlepiej jak by miesciła sie w Gdyni :) Nie chodzi mi tutaj głównie o cene ale bardziej o jakość nauki chcialbym nauczyc sie jezdzic a nie tylko "jak zdac egzamin". :) Oczywiscie kategoria A :) :luka:

klwsz
[Usunięty]
:
W Gdyni pewną szkołą jest Auto Best http://www.auto-best.pl/. Co prawda, sam nie korzystałem z jej usług, ale ma dobrą markę wśród trójmiejskich motocyklistów.

Jak chcesz bardziej zgłębić temat to zapraszam TUTAJ

Dejvid
[Usunięty]
:
Dzieki Klwsz widzialem ze Pan Bogdan ma same pozytywne opinie jutro pojde sie zapisac i napisze jakie wrażenia :) :kijemgo:

:
Mysle, ze najwazniejsze, zebys zrobil kurs tam gdzie bedziesz jezdzil na motocyklu tym co potem bedziesz zdawal prawojazdy. Jesli chodzi o nauczenie sie czegos wiecej niz, zdanie egzaminu to wybacz..ale kurs na prawo jazdy to raczej nie ta droga.

Jak juz zrobisz prawko, troche pojezdzisz to polecam szkole doskonalenia jazdy.

MT09
CF625SP
Dejvid
[Usunięty]
:
Hmm mysle ze wtedy bd towarzyszyc mi zludne niestety poczucie pewnosci ;/ ale jak bd okazja na doskonalenie jazdy w mojej okolicy to napewno sie udam ;)

marcin3miasto
[Usunięty]
:
Ja robilem w szkole moto cross zdalem za 1 razem ale nie polecam
po 1 maja 2 moto z czego jeden to honda 250 ledwo jezdzi 2-gi to yamaha 125 prawie nowa plac nawet nawet
Po 2 instruktor czasem w stanie wskazujacym przynajmniej takie odnioslem wrazenie i pytal sie zawsze czy to moja pierwsza lekcja
Po 3 ucza sie na placu przy zajezdni inne szkoly ktore posiadaja junaka i yamahe 250 wiec czasem jak zostawia sprzet na placu jest okazja pocwiczyc na tych sprzetach
Generalnie to tyle

MeDAN
[Usunięty]
:
W "Auto-Best" robiłem kat.B i rok później kat.A. Obie zdałem za 1 razem, szkoła ma świetny sprzęt i plac także polecam ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.