FUTURE I - Plany na nowy sezon - moto
Odpowiedz do tematu

pootietang
[Usunięty]
:
no fakt pasek jest praktycznie bez obsługowy co jest kolejnym plusem. dokładnie takiego miał kumpel. niby tylko 50KM ale 650 w singlu naprawdę daje radę i jest super elastyczny. trzeba uważać z gazem na zakrętach bo łatwo mozna wejść bokiem w zakręt chociaż z drugiej strony jest to zajeb...te uczucie bo na tym sprzęcie jest to praktycznie całkowicie kontrolowany poślizg. gorzej z postawieniem go na koło bo po puszczeniu sprzęgła i odkręceniu manetki po prostu zrywa asfalt:D

:
Co będzie następcą GS-a? Jeszcze nie wiem . Podoba mi sie GSR600 , fajne jest tez jajko 750. Najpewniej jednak bedzie to sprzet typu SV650. Wszystko zależy od kasy.
Na razie planuję jeszcze ze 2 sezony pojeździć gs-em i w miarę możliwości zbierać szmal. Przy ok 15000 pln można już cos kupić w miarę młodego.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
Cytat:
Keso_turbo widzę, że mamy ten sam gust Smile Najpierw chciałem BANDIT później HORNET ale teraz choruję na DUCATI MONSTER
kurcze capri żebyś ty wiedział jak ja na MONSTERA chorowałem :) od kiedy go zobaczyłem ta stylistyka te kształty no i praca silnika :D ale jak zwykle koszty sprowadziły mnie na ziemie :( ale bandit600 myślę że będzie w moim zasięgu

capri
[Usunięty]
:
ja przed GS-em rozglądałem się na HORNET, BANDIT, MONSTER
Po GS-ie kupię sobie MONSTERA, nie są już takie drogie... za to jaka praca silnika :)

ANTEK
[Usunięty]
:
Przyszły sezon jeszcze na GSce hociasz nienapewno..
wplanach SUZUKi MARUDER - 800
puste wydechy i turystyczne akcje

WojtekR1978
[Usunięty]
:
Ja GS zostawie no chyba że zmienię na młodszego a dodatkowo planuję GSR600 lub B Kinga :D , ale to jeszcze niewidoczna przyszłość. No i chce jeszcze coś starego kupić może Iża nawet z koszem. No co tu dużo gadać tyle motorów ile garaż pomieści :D .

capri
[Usunięty]
:
Antek jak to Ty na zdjęciu to masz fajne moto :) identycznej maści jak mój :)

ANTEK
[Usunięty]
:
jamto jest w osobie własnej nibyż kto inny?? :lol:

ANTEK
[Usunięty]
:
czy ten awator jest odpowiedniej wielkosci czy dalej niepasi?

michal_elwuo
[Usunięty]
:
Dobry jest, bo Breżniew ma na styk zrobiony, a Twój jeszcze ma luzu :P

jimmy
[Usunięty]
:
z tego co pamiętam w buell'u jest napęd paskiem i przeglądając gazetki coraz częściej można zauważyć ze customy mają pasek zamiast łańcucha, może pasek teraz w modzie ?

Magda
[Usunięty]
:
:D :D :D :D

Ostatnio zmieniony przez Magda Czw 03 Sty, 2008, w całości zmieniany 1 raz
michal_elwuo
[Usunięty]
:
gdzieś czytałem że pasek dobra sprawa... wygodniejszy w eksploatacji (już chłopaki pisali :P ). Technika idzie do przodu, wprowadzają nowe, innowacyjne rozwiązania... niektóre się sprawdzają i wędrują dalej ;) pewno tak jest z paskiem :P

Magda
[Usunięty]
:
:D :D :D :D

michal_elwuo
[Usunięty]
:
taki lansik ostry :D ale jakby w jakiś ciemniejszych barwach był to kozzak :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.