WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno Suzki GS - porady, pytania. Wiecej? Wejdz....
Autor Wiadomość
Sc0uT
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Sty, 2008   

Jak do GS, to spoko ;))
 
 
Mieszko
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   

Oprocz tego co napisał Scout jeszcze zauważyłem, że wachacz jest malowany bo czarnego nie było w tych starszych GSach, przynajmniej ja się nie spotkałem a troche GSów oglądałem. No i uważam że felgi też były malowane bo wiem, że białe były i szare ale te mają jednak inny odcień takiego też nigdy nie spotkałem. To nie przekreśla tego moto ale daje do myślenia po co ktos malował sobie felgi i wahacz? Może poprostu mu sie taki kolor bardziej podobał - to tez możliwe:)
 
 
Sc0uT
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   

Co do malowania felg, to czemu nie ? Mi np jeslibym mila biale, to na pewno sa pomalowane, bo to siarczyscie wyglada... Wachacz? No po czasie tez to zauwazylem... Ale... Ja mam tez troche kijowy lakier na wachaczu i tez mysle nad pomalowaniem, wiec... ;)

Zeby tylko silnik fajnie chodizl, moto jechalo prosto.... Brac ;)
 
 
adrian44
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   gs

Hej znowu ja niestety tamten sprzedany... ponoc przyszedl ktos z jego miejscowosci i go wziol... Szkoda bo wlasnie bym juz pewnie wracał z nim...
Jesli mozecie to zerknijcie na tego
http://www.allegro.pl/ite...imowa_cena.html
Facet twierdzi ze motorek ma nie dlugo od wakacji.... Spalanie max o 5litrów... 180Km/h
Mówil z góry ze go sam malowal... caly lakier,felgi,kupil lusterka... chyba przy kireoniwcy tuningowal hamulce itp (rączki do hamulca,sprzegla)
Mówi ze jest idelalna(jak kazdy) nowe oponki... kupiona od handlowca,zarejestrowana... ale chce kupic enduro... nawet chce sie zamienic jeslibym mial ....
Co mówicie?? widac ze pójdzie sie z nim targowac itp...
Lakier mi nie przeszkadza (twierdzi ze poprzedni byl brzydki i troche juz zdewastowany) Sam malowal bo pracuje w tym zawodzie... nawet ladnie

Wszystko bylo by ok martwie sie tylko o silnik....
Ps widac ze po prawej stronie tez jakis wslizg (zdarta naszywka suzuki)
 
 
michal_elwuo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   

wygląda ładnie... co do zdartegop dekielka to róznie bywa... mi się udało przewrócić moto na parkingu :oops: i też jest jaki jst... fakt że był nie lepszy :P trzeba pojechać zobaczyć. oblukć wszystko, przejechać się... ze zdjąc nie widać... ale mi się nawet podoba ;)
 
 
jimmy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Sty, 2008   

widać, że był malowany,tuningował hamulce? ja tam widze, że koncówka klamki od hebla jest wyszczerbiona, dekle delikatnie przeszlifowane, lusterka nawet ładne, błotnik z tyłu wygląda ok, jest cały, posłuchaj jak silnik pracuje i bierz :)
 
 
Sc0uT
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Sty, 2008   

Dla mnie moto po dzwonie... Malowane, razem z rama, lusterka inne ( pewnie oryginalnych nie mogl dostac, zreszta jak dekielka impulsatora) w ogole malowanie mega siarczyste.... Kolor ni z dupy, ni z pietruchy ! Cena za niska... Odpusc sobie...
 
 
adrian44
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Sty, 2008   

No wlasnie ze kolega ma tam rodzince.... w tej miejsowosci i o 14 go sprawdzi co to za gosciu i co to za motor..... Wiec moze troche bede wiedzial....
On nawet w sumie to chce yamaha tdm750 bo ten mu za slaby (tak twierdzi) bede cos wiedzial po 14 jak go sprawdzi...
 
 
adrian44
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Sty, 2008   

Hej powrócilem bo jest Suzki gsf 600 (bandit) stoji w mojej miejscowosci ogladlem go... Hmm rok 97 .... bak do wyciagniecia (mala sprawa) liczniki klosz do wymiany (sprzedawca posiada i dorzuca...) Wszystko inne ok silnik jest na prawde igła bardzo ladnie chodzi.... Niestety byl przywieziony w lipcu... a jak wiemu od 25 grudnia (wszedł przepis ze moto przywiezione za zagranicy musi posiadac orginlany dowoód ..) Wszystkie papiery i umowy ma... ale tego nie... Nie wiem co z TIV (BO JESLI POSIADA TEN TIV TO PONOC PÓJDZIE ZAJREJESTROWAC, to przeciez chore motorek stoji w garazu zamkniety przez tyle miesiecy(historie jego znam bo to znajomego ) i teraz taki motorek co na czesci???
Mam tez na oku kawasaki er 5... Wiem ze moto ma wady jak i zalety
Rok 2003 przebieg 16tyS! Z FRACNcjii.... 80Km ode mnie... Silniktez po nocos bdb stanie (tak jak mówi sprzedajacy oczywiscie) male poprawki i bylby ok.. Wady to zapewne beben w tyle i te amory po bokach co wyglada jak jakis stare moto... no i rama która ponoc szybko peka...(to raczej zalezy od uzytkowania) No i przystepna cena... ale motorek ma papierki itpd umowe ale co z tego jesli nie posiada ORGINALNEGO DOWODU.... Sprzedawaca złozył petycje to TELEKOMUNIKACJI z zwiazku z tym ze przywiózł go pare dni temu nadaje sie do jazdy itp ... szkoda by bylo takiego motorka na złom albo bez prawa rejestracji :(
Co mysliscie??? jechalem na cbr 600 f2 i jednak zdecydowanie za mocna na poczatek tych wiekszych pojemnosci... Wiec mysle nad kawą er5 ...
 
 
Sc0uT
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Sty, 2008   

Ja odradzam er5 ;) czemu ? Jechalem z kumplem na slowacje. Ja Gs'ka, on Er'ka :)
 
 
adrian44
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Sty, 2008   

Noo rozwiń temat .... To ze jechales to duzo mi nie mówi heh :)

I co powiecie na to HONDA CB 500
http://www.allegro.pl/ite...na_zobacz_.html oraz
http://www.otomoto.pl/ind...show&id=M605888
 
 
michal_elwuo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Sty, 2008   

CB500 mi sporo osób polecało. Ale mi sobiście gs jakoś bardziej się podoba. Nie wiem, tak jakoś. Co do Kawy to wiesz że mi tak średnio się podoba i średnio się nastawiam osobiście, bo jest mniej wytrzymała itd. Co do bandita, jeżeli by wyszło to kozak. Bandicik WYPAS :D
 
 
adrian44
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Sty, 2008   

Noo tak tak gs jest ok... Tyle ze szukam czegos z chłodnica.... A CB ma i ponoc jak trafisz na dobra sztuke to silnik nie do zajechania... Co innego w kawasaki (rama do bani hamulce) ale za to rok cena i wyglad robi swoje
 
 
michal_elwuo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Sty, 2008   

A w gsie brak chłodnicy Ci przeszkadza? Zbytnio się nie grzeje chyba, a nawet jeśli by coś to i tak co jakiś czas musisz się zatrzymać, bo nie wyrobisz niewiadomo ile jechać ;)
 
 
adrian44
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Sty, 2008   

Wiesz nie mam tak łatwo... jezeli z tym banditem 600 nie wyjdzie... a raczej nie wyjdzie to do wyboru pozostaje kategoria 500 hmm mianowicie

a)Suzuki gs - no fajny motorek ta wada to ze nie ma hlodnicy... ale ogólnie boje sie tego ze np przejade 15 km tak dosyc dynamicznie (kumpel ma 91 rok wszystko ladnie pali jezdzi i mówi ze przjedzie 15-20Km i sie grzeje jak skurwes***) A juz przez taka przygode raz motor zatarłem ....
A jak bede smigal nad morze z pasazerem ? to co to wtedy bedzie...?
Jedni mówią ze jada z 200Km i nic sie nie grzeje a inni ze z 20 i dupa... Wiec sam zgupialem teraz (tata naturlanie odradza gs z powodu ze chłodnica to zawasze chłodnica itp itd)

B)kawasaki er5 (nie powiem ladny motorek... dobry rocznik bo powyzej 2000 za ta kase dostane... minusy= bęben w tyle... amory po bokach jak w jakims copie... ponoc najmniej wytrzymaly silnik jesli chodzi o te trzy 500ccm motorki (suzuki gs, kawa er 5 , honda cb 500)

c) honda cb 500 - ponoc jesli trafisz na dobra szutke to silnik nie do zajechania... Tyle ze za ta kase rok to 95-96 .... No i Honda najwytrzymalsza z tego co słyszałem.... Troche ten tyl szpeci nie wiem czy to lampa czy co ale ogólnie moto fajne...

I co powiecie??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.