Chudow
Odpowiedz do tematu

: Chudów
Witam!
Wstępnie ze Stefanem umówiliśmy się na czwartek w Chudowie.
Zapraszam innych!

Respect na pewno będziesz chciał się dołączyć to zapraszam!
K2 może Ty też?
Ling24 może Ty też?

re5pect
[Usunięty]
:
nie wiem czy będę bo jadę na wieś ale chętnie pojadą jak zostanę w domu

:
czwartek nie jest najlepszym dniem - do 19:30 jestem wycięty z życia towarzyskiego

re5pect
[Usunięty]
:
niestety mnie jednak nie będzie. wracam w niedzielę więc za tydzień pojadę z wami :D

st3fan
[Usunięty]
:
Ale ja jestem i miałem lecieć w zeszłym tygodniu - niestety grypa mnie rozłożyła - dlatego teraz lecę na pewno. :)
Skąd lecimy?

kr28is
[Usunięty]
:
Bardzo chętnie bym podjechał, ale w czwartek mam zaplanowany serwis moto ( olej, filtry, wymiana sprzęgła )więc nie mam czym :kwasny: :kwasny: :kwasny:

:
hubertgontarz napisał/a:
....Wstępnie ze Stefanem umówiliśmy się na czwartek w Chudowie...


No to poczekajcie na nas! Powinniśmy dojechać w okolicy godziny 22giej.

http://www.grupa-poludnie...=asc&start=1035

http://www.grupa-poludnie...?t=8748&start=0

Hubert jak coś, to będę dzwonił! :)

st3fan
[Usunięty]
:
leon, nie wiem czy faktycznie o 21 ludzie się nie rozjeżdżają, więc jeżeli chcecie przylecieć do Chudowa to chyba musicie przesunąć czwartkowe nocne na 19 ;)
Z tego co słyszałem to ludzie jadą tam zazwyczaj w okolicach 17, poza tym piątek to wciąż dzień roboczy i większość zapewne woli się wyspać w nocy.
Zresztą jak przyjedziecie na 20, to o 21 możecie śmignąć dalej na czwartkowe nocne. ;)

:
w takim razie o 20-stej też się melduję ;)

:
Panowie moje plany zakupu Gsa powoli się klarują, korzystając z nadarzającej się okazji :hyhy: byłbym wdzięczny za możliwośc spotkania się z użytkownikami GSów jutro w Chudowie (zamienić parę słów, "dogadać się" odnośnie jakiegoś przyszłego wyjazdu po motocykl).

Jeżeli istnieje taka możliwość to prosiłbym o podanie godz. o której konkretnie mogę podjechać.

st3fan
[Usunięty]
:
Tak jak pisał Hubert - będziemy we dwójkę około 18.30. :)
Ja raczej podjadę w forumowej podkoszulce, więc szukaj po czerwonej Sce z przodu.

:
Nie wiem czemu, ale nigdy wcześniej nie jeździłem do Chudowa.
W tym tygodniu po raz drugi jadę.
Jak coś to szukać białego lub czarnego GS-a i mnie.

:
przez 2 tygodnie mam wolne od moto. próbuje zorganizować wakacje rodzinie. aktualnie siedzimy w PRADZE. gdzie będziemy jutro.- nie wiem :)

:
Odpoczywaj!
Może i masz wygodne siedzenie w TDM-ce ale jeszcze zaboli Cię dupa od siedzenia na motocyklu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.