Inna lampa tylna
Odpowiedz do tematu

przemal
[Usunięty]
:
Fajnie Ci to wyszło ;) Ta lampa z kawy ma fajny kształt, zostało tylko przysłonić ta szczelinę pod lampą ;)

robert3
[Usunięty]
:
Witajcie
Chcial bym sie pochwalić swoją lampą jak mi sie uda to jutro zrobię zdjęcie
choć jeszcze trzeba troszkę nad nią popracować, mam na myśli zaślepienie w jakiś sposób
przerw między owiewka.

Ostatnio zmieniony przez robert3 Pią 16 Mar, 2012, w całości zmieniany 1 raz
:
robert3 napisał/a:
Witajcie
Chcial bym sie pochwalić swoją lampą jak mi sie uda to jutro zrobię zdjęcie
choć jeszcze trzeba troszkę nad nią popracować, mam na myśli zaślepienie w jakiś sposób
przerw między owiewka.


Czekamy zatem na zdjecia :cool: :luka:
Z jakiego modelu zaadaptowaleś lampę? :)

robert3
[Usunięty]
:
Nie wiem z jakiego to modelu ale mi sie bardzo podoba
Niesamowicie wyglada w nocy z daleka ją widać

:
kształtem przypomina lampę od Suzuki GSX.
ja u siebie wczoraj obróciłem lampę o 180 stopni. wygląda lepiej niż oryginał. jak trafię gdzieś po taniości sam klosz to będę się bawił w jakieś większe przeróbki.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Bez obrazy ale mi to się absolutnie nie podoba bynajmniej na zdjęciach.
Wygląda jak by była doklejona.

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
robert3 napisał/a:
hcial bym sie pochwalić swoją lampą jak mi sie uda to jutro zrobię zdjęcie
choć jeszcze trzeba troszkę nad nią popracować, mam na myśli zaślepienie w jakiś sposób
przerw między owiewka.
IMAG0193.jpg



:przestraszony: :rotfl: :niepewny: :znudzony: :zalamany: :kwasny: :( :przestraszony: :wstyd:

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Niezła wiocha. Gorzej niż skuter.

wladimir
[Usunięty]
:
W sumie wkleiłem to zdjęcie w swoim temacie. No ale tu też pokażę. Tak wygląda moja wariacja na temat tylnej lampy:

Samoróbka.
Jakby ktoś chciał tą białą, ledową to niech pisze na PW. Się dogadamy.

:
Ta "przeróbka" bardzo fajna, podoba mi się ;)

:
wladimir dobra robota! Moją lampę wymienił poprzedni właściciel, wygląda całkiem nieźle, mógł się jeszcze szarpnąć na nowe kierunki.... :hyhy:

Michu269
[Usunięty]
:
Borek napisał/a:
Niezła wiocha. Gorzej niż skuter.

To jest chyba lampa właśnie do skuterów. Miałem skuter z tylną lampą o takim samym kształcie. Ta u kolegi to chyba coś takiego

teja-1010100
[Usunięty]
:
Ja wczoraj odwróciłem lampę i dodatkowo zamontowałem podświetlenie led rejestracji ;) .

demot
[Usunięty]
:
pokaż efekty pracy :D

DARO13
[Usunięty]
:
też mam odwróconą lampę, a podświetlanie tablicy darowałem sobie ;) odwrócona wygląda lepiej niż normalnie, ale przydałoby się jakoś zasłonić przezroczyste szkiełko podświetlania tablicy . :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.