Inna lampa tylna
Odpowiedz do tematu

:
noo jak by sie udalo zrobic taki bajer ze wszystko by sie zaslepilo tylko krzyze by wystawaly moze by to nie najgorzej wygladalo:) chociaz chyba wole orginal...

:
nie jakby sie udalo tylko jakby sie chcialo, wszystko bylo zamontowane tak ze wystarczalo dorobic zaslepke i wystawalyby same krzyze.... ale jakos sie nie chcialo... a teraz itak cala dupe zmieniam wiec nie ma to juz znaczenia :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
capri
[Usunięty]
:
Krzyże oglądałem, ale wolałbym takie same ale okrągłe(są na allegro)jednak zaślepka musiałaby być, żeby było ładnie spasowane

:
te lampy sa w sprzedazy w sieci sklepow LIMA (o ile 2 sklepy mozna juz nazwac siecia :) ) jak je kupowalem to patrzalem i na jedne i na drogie, krzyze byly jednak ladniejsze, choc jechalem tam z nastawieniem na okragle :) teraz przebudowuje cala gs-ke, wiec nie wiem czy te lampy jeszcze jakos uda mi sie tam wpasowac, a jak nie, to "do zyda" i trzeba bedzie sobie samwemu juz cos ladnego zlutowac :) jednak nie ma to jak custom :D

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
capri
[Usunięty]
:
A czy krzyże bądź te okrągłe mają podświetlanie tablicy oświetleniowej?

:
oczywiscie, jak chcesz to moge lampe rozkrecic i pokazac bebechy :D w krzyzach jest 5 diod na tablice i po 13 diod na 1 krzyz... nie wiem jak jest w tych okraglych... naprawde ladnie to swieci :)

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
michal_elwuo
[Usunięty]
:
Ja jak odsatwię gs-a do garażu na zimę (niedawno kupiłe, chcę się jeszcze troszkę pocieszyć) zabieram sie za tylne światło. Myślę o dwóch kręgach (lub jednym) z diodek białych (są bardzo jasne, szczególnie te wysokoprądowe) i byłyby to światła mijania, a żarówkę zostawić jako stop (diody też by świeciły). Boję się robić diodowego stopu, bo żarówka to wiadomo że świeci mocno, a diody to zależy jaki kąt etc... a jednak motor to niemal staje w miejscu przy hamowaniu, więc lepiej, żeby było widać kiedy hamuje :) co do kąta ustawienia diód, to jak się postarasz, to można zamówić płytkę drukowaną, odrazu będa połączenia, robisz szblonik z kartonu z takim rozmieszczeniem jak na płytce, wsuwasz tam diody i tak wsuwasz w płytkę i lutujesz.... wszystko idealnie równiutko. robiłem tak miernik wysterowania do mojego audio i wyszło super :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
a co do tylnej lampy to taka ciekawostka... zastanawiałem się dlaczego ten gs którego kupiłem z tyłu wygląda o niebo lepiej od innych, które oglądałem

odpowiedź: ma odwrócone światło tylne xD mała rzecz a cieszy... w prawdzie tablica rejestracyjna nie jest podświetlona, ale to chyba dobrze :D

:
michal_elwuo napisał/a:

odpowiedź: ma odwrócone światło tylne xD mała rzecz a cieszy... w prawdzie tablica rejestracyjna nie jest podświetlona, ale to chyba dobrze :D


Ja też mam odwróconą lampe :D coprawda i tak jest nie od GS-a ale po odwróceniu jeszcze bardziej moto nabrało szyku i agresywnej linii :D

Serce bije w tempie obrotów maszyny,
treningu godziny,
zamienione plany w czyny...
http://www.polskajazda.pl...ki/GS,500/47771
michal_elwuo
[Usunięty]
:
ja mam oryginał odwrócony i bez kitu wygląda super. Bo standartowa to lipnie wyglądała, bo plastik ścięty jest tak: / a lampa tak: \ i to się dziwnie komponowało :P przerobie pozycyjne na diodówki (już o tym pisałem) i będzie pięknie :)

:
Bez kitu ja wstawiłem od R1 i jeszcze odwróciłem jak ty właśnie tak / i jest naprawde fajowe :D wszystko się ślicznie komponuje :D

Serce bije w tempie obrotów maszyny,
treningu godziny,
zamienione plany w czyny...
http://www.polskajazda.pl...ki/GS,500/47771
michal_elwuo
[Usunięty]
:
widziałem tą od r1, ale mi osobiście się średnio podoba... znaczy nawet. nawet ale ja mam inną wizję :) już niedługo zrobię (czekam tylko na diody) to wrzucę foto :D

:
wg mnie dobrym pomysłem jest zastąpienie zwykłej lampy lampą diodową, to samo dotyczy kierunkowskazów, zostawić obudowę lampy taka jaka jest. Efekt przy hamowaniu zapewne jest piorunujący. Oczywiście to kwestia gustu.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
no fajne... ale przy hamowaniu wolałbym zwykłe żarówki, wiadomo że są mocne i że dobrze to widać, a samochód za motocyklistąlepiej żeby widział że oin hamuje... diodowe bym zrobił pozycje (na dole lampy zrobiłem takjkaby obudowę , w śrdku będą diody i będzie to odizolowane od reszty klosza, żeby nie rzucało poświaty i wtedy będzie rewelacyjnie widać,kiedy hamuję,a kiedy nie :) już w pon człowiek wysyła diodki, to pewno z wieczora zamontuję i wrzucę obiecane foto :P

MatiS
[Usunięty]
:
michal_elwuo napisał/a:
a co do tylnej lampy to taka ciekawostka... zastanawiałem się dlaczego ten gs którego kupiłem z tyłu wygląda o niebo lepiej od innych, które oglądałem

odpowiedź: ma odwrócone światło tylne xD mała rzecz a cieszy... w prawdzie tablica rejestracyjna nie jest podświetlona, ale to chyba dobrze :D


Możesz wrzucić kilka fotek jak to wygląda??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.