Rozpoczecie sezonu 2008
Odpowiedz do tematu

: Rozpoczęcie sezonu 2008
Witam - gdzie GS-owcy ze śląska rozpoczynają oficjalnie sezon 2008...

Co do daty to mamy czas żeby się zorganizować i ustalić datę

Ja proponuje: Kopiec w Piekarach i przejażdżkę kilkudziesięcio kilometrową trasą: Piekary Śląskie-Bytom-Chorzów-Katowice aż pod Silesię (trasa liczy ok. 20 km) - miesiąc marcowo-kwietniowy?

Proszę o inne propozycje? Szczególnie miejsc i tras..

:
no mozna by bylo cos takiego zorganizować:):):) Ja na 100% wybieram sie do Wapienicy i milo by bylo jak by jeszcze na Bielanach wyszedł zlot:) pozdrawiam

FoX
[Usunięty]
:
brak czasu na wszystko.. więc trzeba za wczasu planować... :)

:
nadal podtrzymuję - spotkanie kilku GS-siarzy.

Termin marcowy :) lub wcześnie kwietniowy w zależności od pogody.

Proponowane daty i dni (sobota lub niedziela):
15 lub 16
22 lub 23
29 lub 30
5 lub 6

Pozdrawiam.

:
widzę że temat nie cieszy sie zainteresowaniem - mam nadzieję że na rozpoczęciu z 4 osoby ze mną się pojawią.

Przy okazji zaproszę wszystkich na forum i zareklamuje stronę www (20.02.2008 start):
www.gs500.pl



Pozdrawiam i życzę wesołych świąt, małego spalani w graniach do 3 litrów przy ostrej jeździe (spokojnie w trasie do 2), benzyny w cenie coli TESCO (69gr za 1,5 litra), sezonu bez awarii, twardszego zawieszenia z przodu, gładszych dróg i WSZYSTKIEGO NAJ w Nowym Roku :)

Swat
[Usunięty]
:
hubertgontarz - pomysł na zlocik jest świetny, jak ustalicie konkretną date napewno sie pojawie :)
Jestem z Chorzowa więć trasa i miejsce które zaproponowałeś sa mi dobrze znane :)

Jaco
[Usunięty]
:
GS-owcy z miła chęcia wybiore się na zlot do piekar ale i tez srdecznie zapraszam na zlot do Bielska (Wapiennicy) w zeszłym roku byłem i było zaczepiście zapraszam a jeżeli beda jakieś wieści o zlocie w Piekarach dajcie cynk

michal_elwuo
[Usunięty]
:
ja to mogę jeździć na wszystkie, ale jak już zrobię prawko :P bo bez to raczej nie :P

aristo89
[Usunięty]
:
Jaco napisał/a:
zapraszam na zlot do Bielska (Wapiennicy)


można wiedzieć kiedy jest ten zlot?
pozdrawiam

milowski
[Usunięty]
:
A ja zapraszam na rozpoczęcie sezonu do Częstochowy, jeszcze nie wiem kiedy dokładnie, ale wiem na pewno że w kwietniu. Zjazd jest organizowany od kilku, lat. Jest parada motocykli na Jasną Górę z górki przeprośnej (ok 10km). W obiegłym roku było kilka tysięcy motocykli z całej polski. Dodam także, że zabieramy ze sobą pluszaki dla dzieci z domów dziecka.

:
ja planuje pierwszy raz w tym roku się tam wybrac z ekipą z okolic... oOo nie wiedzialem o tych pluszakach:) dobrze wiedziec :) w takim razie do zobaczenia:P

milowski
[Usunięty]
:
20 kwietnia 2008r. to jest data zlotu w Częstochowie, a tak było rok temu http://fotoforum.gazeta.p...26,0,2.html?v=2

TUCIO
[Usunięty]
:
no musze powiedziec że DUŻO was tam było :shock: :D

tomek_187
[Usunięty]
:
Ja tez wybrałbym się na Jasną Górę, jeszcze gdzieś, tyle ze prawka jeszcze nie mam i nie wiem czy da rade zrobić do tego czasu... No ale coś trzeba bedzie wykombinować. Można by sobie jakies znaki specjalne wymyśleć, moze akurat ktoś na kogoś z tego forum trafi :)

:
niooo ja mysle zeby tak jakoś się ustawić wczesniej albo poprostu zwrocic uwage na jakies inne sprzety zeby sie za nimi rozgladac... tak przydalo by sie na zlotach jakies ulotki czy cos takiego dac o forum... bo na zlocie w Wapienicy na zakonczenie sezonu była MASA GSóW ;) xD ^^

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.