Siedzenie - tapicerka, obszycie, wymiana, itp
Odpowiedz do tematu

:
_adam_ jeśli mieszkasz jeszcze w Lublinie to na Dożynkowej jest gość - Andrzej Hofman, który zrobi Ci to samo. Ja u niego robiłem kanapę i byłem bardzo zadowolony, zapłaciłem 150 zł (tyle, że bez tego ozdobnego logo).

:
Dzięki wielkie za informacje :) właśnie chciałem bez loga. A czy ten pokrowiec jest podbity jakąś gąbką dodatkową ?
Właśnie dostałem wiadomość od gościa z allegro, że z haftem 275, a bez haftu 265 zł także różnica znikoma.

:
No jak będziesz chciał to Ci podbiją dodatkową gąbką i wymienią tą co jest (przynajmniej na Dożynkowej).

:
I ja się pochwale moją nową kanapą :)

Na przedniej części dołożone trochę gąbki w celu lekkiego podniesienia i uzyskania większego komfortu jazdy i tył można powiedzieć "wypoziomowany" przez co pasażer nie zjeżdża tak mocno na plecy przy hamowaniu

Dla zainteresowanych mnie to kosztowało 110zł w Poznaniu na Starołęce ( jak by kto chciał to napisze dokładnie gdzie)

Patrz w lusterka dwa razy - ojcowie,synowie,mężowie są wszędzie !
:
Jest może w okolicy Krakowa bądź w samym Krakowie tapicer który by się podjął przeróbki siedzenia, nie tylko obicia ale też profilu?

Suzuki GS500F 2004r.
Patyczok
[Usunięty]
:
JarkoRBK napisał/a:


Dla zainteresowanych mnie to kosztowało 110zł w Poznaniu na Starołęce ( jak by kto chciał to napisze dokładnie gdzie)


~Jarko gdzie na Starołęce robią takie rzeczy?

:
Odgrzewam kotleta, ma ktoś do polecenia kogoś sensownego do obszycia kanapy w rozsądnych pieniądzach, np. w Wawie albo okolicach? Może ktoś jeszcze sobie obszył, a nie pochwalił się w tym temacie :)

I Vice MotoMissa stycznia!...po detoksie...
:
Kacek napisał/a:
Odgrzewam kotleta, ma ktoś do polecenia kogoś sensownego do obszycia kanapy w rozsądnych pieniądzach, np. w Wawie albo okolicach? Może ktoś jeszcze sobie obszył, a nie pochwalił się w tym temacie :)

Już pewnie gdzieś wcześniej się wypowiadałem w tym temacie, ale napiszę jeszcze raz. Ja polecam kolesia z allegro (POKROWIEC THUNDERCAT). Kupić taki pokrowiec, zdjąć stare obszycie i zszywaczem tapicerskim przytegować nowe. Nie tracisz czasu na oddawanie gdzieś kanapy, wybierasz sobie kolory, materiały według uznania, jakość bardzo fajna.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.