Lubelskie zakonczenie sezonu
Odpowiedz do tematu

: Lubelskie zakończenie sezonu
Postanowiłem ogarnąć jakieś przedzimowe spotkanie - powiedzmy że integracyjne, bo zauważyłem że mamy problem z tym żeby się umówić na mały lub większy wyjazd, czy po prostu wypić razem piwo, pogadać, cokolwiek. Powinniśmy się trzymać razem, bo znaleźliśmy się tu wszyscy z tego samego powodu a mimo tego Lubelskie forum zdycha. W tym sezonie wyszło jak bardzo jesteśmy niesolidni i nie zgrani umawiając się na różne eventy, prawie zawsze kończyło się niewypałem więc może ten jeden raz nam się uda ;)

Widzę to tak:
Robimy w październiku nasze własne zakończenie sezonu, gdzieś nie daleko, bo temperatury nie będą raczej sprzyjały dalekim trasom. Znam bardzo fajny, zaciszny ośrodek 3 kilometry od jeziora Białego, w zeszłym roku razem z resztą "Sfory" kończyliśmy tam sezon i było super. Domki o wysokim standardzie, (co ważne są ogrzewane) miejsce na ognicho i grilla, ogólnie elegancko, takie gorące ognisko w chłodny październikowy wieczór to jest git sprawa :)
Koszt wynajęcia domku 8 osobowego to 350zł za dobę, lub 4 osobowego apartamentu 180zł za dobę, w rozbiciu na pełną obsadę to naprawdę nie jest majątek. Chętnie zabierajcie swoje drugie połówki, to nie jest żaden tajny wyjazd ;)
Tu jest link do strony ośrodka: http://okuninka-ranczo.pl/

Dokładna data do uzgodnienia pomiędzy chętnymi, uzgodnijmy też czy jedziemy na jedną czy dwie noce. Jeżeli ktoś z Was zna lepszą lokalizację to niech śmiało wjeżdża z propozycją.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Jestem za Bo moja frekfencja obecnosci na imprezkach jest znikoma. Co do terminu to poczekajmy jak zglosza sie chetni.

Lewa do gory
:
podejrzewam że się nie zgłoszą, to forum zdechło.

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Hehe no jakaś tu cisza :P w sumie jak zawsze :P
Ja moge jechać ale po 10 października :P

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Ja szybciej tez po 11 pazdziernika

:
A to forum zylo kiedys? :rotfl: :rotfl:

Lewa do gory
:
Bimber ja jestem za :) Może zróbmy jakąś listę albo coś i zobavczymy ile nam sie ludzi zapisze ;)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
A wiec w ciemno z terminem jestem namber 1 taki karniak za braki w sezonie.
1)Burczas 100% obecny

Lewa do gory
:
burczas80 napisał/a:
A wiec w ciemno z terminem jestem namber 1 taki karniak za braki w sezonie.
1)Burczas 100% obecny

2)Poldek+plecak :)

Proponuje termin 16 października w piątek wieczorem pojechać i zostać do niedzieli wieczorem :) Odpowiadał by wam ten termin ?

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
Jak dla mnie termin jest git, jeśli zainteresowanym data i lokal pasuje to proszę szybko się dopisywać, bo chciałbym w miarę wcześnie zarezerwować domek/domki a do tego jest mi potrzebna zamknięta lista.

1)Burczas 100% obecny
2)Poldek+plecak :)
3)Bimber+Młoda :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
1)Burczas 100% obecny
2)Poldek+plecak :)
3)Bimber+Młoda :)
4)Damian500+moze plecak

:
No widzę grubo Nas bedzie :rotfl: Bimberek daj znac do kiedy tzra zamknąć listę mecze tu chłopaków tyle ze każdy robi i nie wie czy wyrwie wolne.

Lewa do gory
:
Ja mysle ze do przyszlego weekendu do niedzieli konkretnie by pasowalo zamknąć liste :)

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
:
poldek171, Oki i pasuje. Wiesz musze wiedzieć do kiedy musza sie określić bo na namioty juz troszku zimno😉 Dzieki za info

Lewa do gory
:
Chyba jednak nic z tego nie będzie. Za małe zainteresowanie. Ja to chyba jutro na Arenie zakończe sezon bo już za zimno z deka na jeżdżenie gdzieś dalej

Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.