Pozycze / Moge pozyczyc
Odpowiedz do tematu

alesklar
[Usunięty]
: Pożyczę / Mogę pożyczyć
Hej, wybieram się za tydzień na małą przejażdżkę, ok. 1,5tys km i przydał by mi się jakiś tankbag z miejscem na mapę :) Jako, że przy takim wyjeździe wydatków dużo to nie będę teraz specjalnie wydawał na niego kolejnych dwóch stów. W związku z tym wpadłem na pomył, że możemy tutaj na forum zrobić taki temat w którym będziemy mogli zaoferować lub poprosić o pożyczenie jakiegoś sprzętu którego na co dzień się nie używa (sprzęt turystyczny / jakieś narzędzia, itp) i dzięki temu oszczędzić trochę kasy i w zamian za to nawinąć jeszcze więcej kilometrów :)

Ja właśnie miałbym prośbę o pożyczenie takiego tankbaga na 4 dni od 9.05.2009, więc jeśli ktoś mógł by mi pomóc to bardzo chętnie skorzystam :)

Jak by co to w przyszłości mogę się odwdzięczyć i też coś pożyczyć na wycieczkę np. stelaż + dość pakowna torba do GSa :)

Myślę, że w przypadku gdy coś sobie pożyczamy a jeszcze za dobrze się nie znamy, to możemy śmiało wziąć jakąś kaucje od kogoś kto pożycza, żeby nie było głupich sytuacji ;)

Tak, więc liczę na Waszą pomoc w sprawie tankbaga i mam nadzieję, że pomysł się przyjmie :)


:!: ŻEBY NIE ZAŚMIECAĆ TEMATU - SZCZEGÓŁY USTALAMY MIĘDZY SOBĄ PRZEZ PW :!:

Ostatnio zmieniony przez alesklar Wto 05 Maj, 2009, w całości zmieniany 2 razy
:
Świetne! Genialny pomysł! W ten weekend chciałem jechać GS-em do Krakowa, ale nie miałem w co upchać bagaży, a krucho było też z gotówką na takie pomysły, więc ostatecznie pojechałem pociągiem...

Na pewno będę kupował tankbaga przed wakacjami i nie widzę większego problemu w tym, żeby go komuś w wolnej chwili w przyszłości pożyczyć...

rastaman
[Usunięty]
:
Hej. Dobry pomysł.
Mam tankbag, który mógłbym pożyczyć ale nie jest to typowy mapnik. Ma z przodu przeźroczystą kieszonkę ale nie po całości (tylko około 20cm szer i 15 wys.). Jeśli jako mapnik Ci wystarczy to chętnie pożyczę. Dobrze trzyma się na baku i mieści się w tym kilka podręcznych rzeczy (portfel, klucze, komórka itp...

Jakbyś był zainteresowany to mogę wrzucić zdjęcia.

PS. Mieszkam na Chełmie....

kura
[Usunięty]
:
Witam. Mam plan nabyć drogą zakupu jakis zestaw kufrów i przygoować moją Suzi do małej turystyki :-) Jednak najpierw wolał bym sprawdzić jak sie zachowuje moto z kuframi załadowane a nie wydawał kupę kasy i za chwile wystawiał na allegro za niższą cene.... stąd moje pytanie. Czy ktoś mógłby mi pożyczyć na weekend zestawik? Oczywiście na warunkach właściciela. Dajcie znać jak by ktoś miał zestaw kufrów i nie porebował na dwa dni to prosze o jakiś kontakt. pozdrawiam...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.