kask ktory? - gdzie kupic/przymierzyc w rzeszowie(okolicach)
Odpowiedz do tematu

misiek33
[Usunięty]
: kask który? - gdzie kupic/przymierzyć w rzeszowie(okolicach)
Witam,
nie mogę znaleźć sklepu w rzeszowie, gdzie mogę przymierzyć i pooglądać kaski (znalazlem intermotors ale oni mają ograniczoną ofertę). Może ktoś zna jakiś i może podzielić się adresem tego sklepu.


Co do intermotors, to jeszcze tam nie byłem, ale szukam kasku z ich wyprzedazy (dzowniłem dziś, strasznie mało kasków z rozmiar M lub L zostało).
http://www.intermotors.pl...rzedaz_2009.pdf

Głównie zastanawiam się nad agv gp-pro lub stealth czy też s4 (dalej to już skorupy chyba znacząco się różnią).
Zastanwiam się też na sharkiem RSI. Oczywiście inne też wezmę pod uwagę.


Zastanawiałem się też na xr1000 (chyba tak się pisze ), ale nigdzie go nie widzę poniżej 1k, ani nei wiem gdzie w rzeszowie można go przymierzyć/kupic.

Prosiłbym o pomoc w wyborze, dodam że nie będę rozwijał predkości wiekszych niz 150 bo gs 500 na to nei pozwala. Dodatkowo dojazdy do pracy i weekendowe wypady w bieszczady.



Jakby ktoś wiedział, gdzie w okolicy rzeszowa czy też w rzeszowie mają bogatą ofertę kasków to prosze o info!

Dziękuję za pomoc.

wlewacz
[Usunięty]
:
Z moich doświadczeń to za wielkiego wyboru kasków nie ma w Rzeszowie :/
Intermotors ma w sumie dość ciekawą ofertę AGV i Sharka, Shoei możesz w Suzuki przymierzyć na Lwowskiej, po za tym spytaj jeszcze w Banzai (to za Knapikiem jest), jeśli chodzi o tą półkę cenową to chyba tylko tam znajdziesz coś dla siebie (Reszta to kaski do max 300 zł :/ ) :)

maksa
[Usunięty]
:
Jeśli chodzi o okolice to może jak będziesz jechał w moim kierunku czyli --> Tarnów :) mamy tu kilka sklepów z kaskami w sumie ostatnio nie rozglądałam się za kaskiem bo swój niedawno kupiłam ale wybór jest. Ale to kawałek drogi musiałbys mieć po drodze ;)

misiek33
[Usunięty]
:
Dzięki, jakbyś podała adresy lub nazwy sklepów i ew. jakie tam kaski mogę dostać.

Ważne, żeby były tam jakieś ciekawe modele i była możliwość przymierzenia.

maksa
[Usunięty]
:
1. Moto center ul. szkotnik tarnów
2. Moto Fun Antoni Zyguła ul. św Anny w centrum Tarnowa
3. Centrum motocyklowe u Wojnara ul Nowodąbrowska
4. Moto serwis motocykle i quady ul. Nowodabrowska tam chłopaki maja kaski na zamówienie
5. Salon Kawasaki kaski też na zamówienie ul. Czerwona 7
6. Inter Cars shoi agv shark ul. Lwowska zaraz za nowym szpitalem :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.