Srodowy Spocik
Odpowiedz do tematu

marcin3miasto
[Usunięty]
:
moze wtorek o 1900 lub 2000 przy Chilly Willy (stara bacowka) Gdansk ul. Jantarowa 16 obok jest spory parking ?

Special
[Usunięty]
:
mysle ze 20 to odpowiednia godzina??????

kruk
[Usunięty]
:
marcin3miasto napisał/a:
z samej ciekawosci co sie tam dzieje

No a co tam się właściwie dzieje? :)

marcin3miasto
[Usunięty]
:
W sumie jeszcze nic. Mysle ze sami mozemy okreslic co bedziemy robic jak juz sie spotkamy jakies wspolne latanie ... lub co komu przyjdzie do glowy chodzi mi o to aby posiadacze gs-ow z 3miasta poznali sie bo z tego co widze jest nas sporo i tyle, jezeli wiekszosc miala by ochote na takie atrakcje raz w tygodniu (dzien i miejsce tez mozna zmienic) to czemu nie.

Special
[Usunięty]
:
ja w ten wtorek odpadam bo walcze ze sprzegielkiem rozrusznika:)

marcin3miasto
[Usunięty]
:
ja wlasnie tez zaczynam dzialac ze sprzegielkiem ciezko jest ? czy jak sie rozkreci pokrywe to wszystko wypada ? :D

Special
[Usunięty]
:
klucz 22 bardzo plaski nawet do przeszlifowania u mnie 17 nasadka no i sciagacz bo bez tego nic nie zrobisz
powodzenia:)

marcin3miasto
[Usunięty]
:
powiedz jaka ma byc sruba sciagajaca bo nie moge dopasowac nic mam 14 z drobnym gwintem ale nie daje rady wkrecic

Special
[Usunięty]
:
a sroba od magneta sie nie nadaje? tylko trzeba jakas tylejke przed sroba zastosowac zeby dzialala jak sciagacz czyli sroba naciska na tulejke co powoduje zejscie magneta.
ja zadnych luzow przed zdjeciem magneta nie znalazlem i zastanawiam sie czy je sciagac.pozdro

Special
[Usunięty]
:
zapraszam na ten link http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0

Special
[Usunięty]
:
juz wiem ze sroba od magneta sie nie nadaje:)
jetses pewien ze to 14 mm?

marcin3miasto
[Usunięty]
:
widzialem ten llink juz naprawione wczoraj walczylem z tym badziewiem do polnocy u mnie sruby byly tak luzne ze wykrecilem je palcami :( zanim doszedlem do tego etapu okazalo sie ze ktos wczesniej sie tym bawil i byl gwint uszkodzony od stozka wiec musialem sam go dorobic i wtedy 1 proba za slabe wiertlo ktore peklo pozniej precik ktory sie zgial i walczylem z nim 40 min aby go wyciagnac jak juz wszystko poskladalem i wymienilem uszczelke okazalo sie ze za slabo przykrecilem magneto i sie odkrecilo potem ciekl olej pozniej znow ciekl olej potem urwalem srube ale jest ok generalnie kosztowalo mnie to sporo nerwow ale juz nie stuka :) i chodzi super dzis prawdopodobnie bede na brzeznie o 18 albo troche po

Special
[Usunięty]
:
marcin3miasto,
Siema.
sprawdzales przed odkreceniem magneta czy masz luzy na sprzegielku?

marcin3miasto
[Usunięty]
:
tak mialem calkiem niezle teraz chodzi az milo jest cichy ladnie mruczy cod miod i orzeszki hehe Special bedziesz dzis w brzeznie ?

Special
[Usunięty]
:
mam rozebrane magneto wiec dzis odpada

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.