Naklejki - malowanie GS500E
Odpowiedz do tematu

Dallas
[Usunięty]
:
U mnie jest BK1111 więc wszystko już jasne. Dzięki:)

:
Hmm... myślałem że w numerze VIN BK_ określa rocznik...

Z Twoich danych wynika że mam zdławionego GS'a z 2004 roku.

w przyszłym roku sprawdzę czy ktoś go odblokował :)

Sorry za podanie błędnych danych...

:
Witam.
Czy wie ktoś gdzie można dostać takie naklejki bo nie mogę nigdzie ich znaleźć
pierwsza na wahaczu a drugie obok plakietki

GeoGri
demot
[Usunięty]
:
hmm... ja ich nie posiadam, po co Ci one? :)

:
Chce żeby nie widać było tego ze po malowaniu :P
Żeby był jak oryginalnie...:)

GeoGri
:
może to banalnie zabrzmi, ale sprawdź allegro. I nie ma w tym żadnej złośliwości, tylko jakiś miesiąc-dwa temu szukając innych części, natrafiłem na ofertę naklejek na plastiki+ naklejki na ramę itd.

Czy to moralne czy nie to inna sprawa. Bo wnioskuje, że pod handel :D

:
Nom xD
pierwsze co to szukałem na allegro :P ale poszukam pewnie jeszcze...
Sa naklejki na bak na boczki i takie ostrzegawcze na bak kolo wlewu a tych nie ma :(

GeoGri
:
Jak by ktoś był chętny na takie naklejki to piszcie na gg bo znalazłem gościa co może zrobić ;)

GeoGri
szaber
[Usunięty]
:
Odgrzewam kotleta!!

Szukam strony, źródła, gdzie można podbrać dobrej jakości wzory naklejek i wszelkich upiekszaczy na GS500. Wujek google już był pytany i małomówny (może złą frazę wpisywałem), więc darujcie sobie teksty typu "poszukaj sobie... ble ble"

:
szaber napisał/a:
Odgrzewam kotleta!!

Szukam strony, źródła, gdzie można podbrać dobrej jakości wzory naklejek i wszelkich upiekszaczy na GS500. Wujek google już był pytany i małomówny (może złą frazę wpisywałem), więc darujcie sobie teksty typu "poszukaj sobie... ble ble"


Jeżeli szukasz wzorów do pobrania i wydrukowania 1:1 to możesz mieć problem jakkolwiek wymiary są do sprawdzenia. Możesz również spróbować się odezwać do którejś z firm sprzedawcy który ma w swojej ofercie wzory naklejek do GS500 w oryginalnych rozmiarach. Jak googlałem swego czasu było tego mnóstwo.

Kolorystykę z kodami kolorów znajdziesz na forum. Jeżeli szukasz naklejek do konkretnego modelu to fajnie jakbyś podał rocznik.

szaber
[Usunięty]
:
Machu napisał/a:
szaber napisał/a:
Odgrzewam kotleta!!

Szukam strony, źródła, gdzie można podbrać dobrej jakości wzory naklejek i wszelkich upiekszaczy na GS500. Wujek google już był pytany i małomówny (może złą frazę wpisywałem), więc darujcie sobie teksty typu "poszukaj sobie... ble ble"


Jeżeli szukasz wzorów do pobrania i wydrukowania 1:1 to możesz mieć problem jakkolwiek wymiary są do sprawdzenia. Możesz również spróbować się odezwać do którejś z firm sprzedawcy który ma w swojej ofercie wzory naklejek do GS500 w oryginalnych rozmiarach. Jak googlałem swego czasu było tego mnóstwo.

Kolorystykę z kodami kolorów znajdziesz na forum. Jeżeli szukasz naklejek do konkretnego modelu to fajnie jakbyś podał rocznik.


Rocznik 1991.

Co do wymiarów to nie koniecznie muszą być 1:1, bo będę sam drukował, więc wczesniej musze przerobić obrazy do Corela na wektory, ale dziękuję za poradę i oczekuję kolejnych.

Ostatnio zmieniony przez szaber Pią 01 Mar, 2013, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja swegoczasu na tej stronie kiedyś znalazłem wektorowe oryginalne znaczki do suzuki do corel

http://www.brandsoftheworld.com/search/logo/suzuki

GeoGri
:
Czy może ktoś obklejał wesję E przedliftową takimi naklejkami ? :) http://picasaweb.google.c...at=embedwebsite

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.