WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: leon
Pią 17 Kwi, 2009
IDZIE WIOSNA BEDA WARZYWA !!!
Autor Wiadomość
Pęku 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 39
Dołączył: 11 Lis 2008
Pochwał: 2
Posty: 177
Skąd: Józefin
Wysłany: Sro 22 Kwi, 2009   

Trochę w temacie ale dla kierowców puszek

moto_nie_dawcy.jpg
Plik ściągnięto 64 raz(y) 24 KB

_________________
Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...
 
 
 
Cieszyn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Pęku, Myśle ze to jest duzo bardziej prowokujące niż "warzywa", ale jak się tak głębiej zastanowić to proste i z mocnym przekazem - chyba sobie takie nakleje;p jak bede mial na czym;)
 
 
onufry
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

zamiast przeklinać i nadawać (BTW lepsze hasło i mniej obraźliwe; "idzie wiosna, czas na spacer" Odnośnie braku funduszy policji na paliwo)

http://www.petycje.pl/3980

Lepiej wyładujcie się podpisując petycje
 
 
pootietang
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

nie no petycja :rotfl: jak oglądacie zachodnie filmiki uświadamiające o zagrożeniach to się zachwycacie a tu?? kampania jest dobra, hasło mocne ale przynajmniej dociera do wszystkich i nie rozumiem reakcji niektórych, przecież to jest raczej skierowane do debili na motocyklach a nie jeżdżących z głową. mnie to hasło nie przeszkadza bo nie uważam żeby było skierowane do mnie ;)
 
 
Paca
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

hm. obawiam się, że popieram Pootiego. Akcja wywołuje polemikę więc spełnia swoje zadanie. To, że jest dość bezpośrednia to według mnie jedyny powód, dzięki któremu ma szanse cokolwiek zmienić. To, że problem dresików na erłanach jest to wszyscy wiedzą i nie można tego zamiatać pod dywan. To właśnie przez takich ludzi nazywają nas dawcami więc w naszym najlepiej pojętym interesie jest ich tępienie.
 
 
onufry
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

W UK pojawiły się reklamy typu THINK!

http://www.youtube.com/watch?v=j-mdoambAQQ
http://www.youtube.com/watch?v=z-SxHxW5xcQ
http://www.youtube.com/watch?v=CO9vBPFauZ4

I nikt nie potraktował motocyklistów jak takie sobie organy hodowane na przeszczepy, lub zawalczy dróg :| Teraz pojawiła się akcja tego typu, którą może TY Poteting uwalisz bo powiesz, że się ciebie nie tyczy, ale która mówi innym kierowcą że my jesteśmy jak jakieś warzywa, zawalamy drogi sami wpychamy się do wypadków i która nie mówi o tym że tyczy się tylko tych nierozważnych,ale mówi reszcie społeczeństwa że to motocyklista jest tym złym :| ja to tak odbieram. Widzisz u mnie w pracy są tacy co motorami śmigają, ale jedna osoba to tak dom-praca skuterkiem, druga czasem sobie gdzieś ze mną śmignie, ale to krótkie trasy, ale są i tacy co pozakładali rodziny i dziwi ich że masz takie a nie inne zainteresowania i do nich ta akcja dociera właśnie tak że to my jesteśmy tymi złymi że posiadanie motocykla=200km/h brak rejestracji i łamanie przepisów bo tak nas przedstawiają.
 
 
Ninja118
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Dożo prawdy jest w tym co mówisz, ale ostatnio si.ę nad tym zastanawiałem i doszedłem do takiego oto wniosku - motocykle odkąd się tylko pojawiły wzbudziły sensację nie mówiąc już o pogardzie ze strony innych osób. Bo motocyklista był postrzegany jako odmieniec, który powinien skończyć z tymi bzdurami, że to nie przystoi, że to czyste dziwactwo... Dzisiaj motocykle nie są już taką "nowością" jak kiedyś ale dalej sa uważne głównie jako zabawki, a nie maszyny którymi także można dojeżdżać do pracy, odebrać dziecko ze szkoły czy podjechać do sklepu warzywnego. Motocyklista jest zatem postrzegany jako człowiek nie tyle szalony co niepoważny. Nie znacie powiedzeń " Nie lepsze auto? Przynajmniej nie leje...", " W zimie nie pojeździsz", " I po co to kupiłeś/łaś" itp.
Nigdy nie będziemy równi z puszkarzami, co zresztą nam odpowiada, bo motocykl jest przejawem indywidualizmu, więc jesteśmy skreśleni przez dużą większość.

Teraz sprawa tych śmiesznych reklam i komunikatów - czy Policja :zly: tak straszliwie przejmuje się naszym losem? Wątpię... Zawsze to mniej roboty (bo i tak maja wchuj kłopotów z samochodami. Po drugie to działają tak jak politycy przed wyborami - motocykliści to wariaci, ludzie się wkurzają to chociaż pokażmy że jesteśmy i nam zależy.
RMF napierdziela o tym cały czas, ludzie słuchają (No wreszcie coś robią w tym kraju! jak powiedział mi dziś jeden taksówkarz po wysłuchaniu komunikatu..) To że motocykliści się rozbijają to sprawa oczywiście braku odpowiednich hamulców w głowie, to że CBR 600 to nie Fiat UNO :kwasny: i potrafi przypierdolić do kotła o wieele bardziej, to że na polskiej wsi nie liczysz się jak niemasz 100 koników pod jajkami/ czy pod czym tam :zawstydzony: :* kochane panie oraz to że mimo akcji "patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" zawsze się znajdzie Mietek co ma lusterka swojego golfa w dupie i woli pakować na siłce niż w nie zerkać.

Pozdrawiam Ave satan :cwaniak:
Ninja
Ostatnio zmieniony przez Ninja118 Sob 25 Kwi, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
YaCek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Ninja118 bardzo mi się spodobało to co napisałeś. Zgadzam się z Twoim zdaniem, dyskryminują nas, bo jesteśmy brani za niepoważnych ludzi szpanujących przed innymi.
Nieważne jak szybko i gdzie jedzie i tak jest "ZŁY", bo ma dwa, a nie cztery koła (jak wszyscy).
 
 
Cieszyn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Mnie osobiscie ta warzywna kampania nie szokuje i nie czuje sie specjalnie urażony. Chyba podobnie jak cześć obecnych na tym forum motocyklistów nie czuje się jakby to było w ogole skierowane do mnie. Niestety na pozerów do których to powinno dotrzeć też to nie działa bo skoro nie rozumieja ze jeżdzą jak jeżdzą i przez to stanowią zagrozenie dla siebie innych i psują relacje moto-auto, to taki obrazek rownież do nich nie dotrze. Oczywiscie jedynymi na których to działa są kerowcy samochodów którzy tylko utwierdzają sie w swoich przekonaniach, nakreca sie spirala nienawisci, zazdrości, czy czego jeszcze... Dlatego ta kampania jest wg mnie zła. Wywołuje efekt, ale nie tam gdzie trzeba. Sory.
 
 
hubertgontarz 



Model GSa: GS 500E
Dołączył: 05 Lis 2007
Pochwał: 4
Posty: 2021
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009   

Akcja: Think! by się przydała.
Ogólnie do wszystkich uczestników ruchu, i do do pieszych i rowerzystów, i do puszkarzy i motocyklistów.
Szkoda że do pewnej części żadna kampania nie dotrze.
_________________
www.gs500.pl
 
 
ramir3zkrk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Kwi, 2009   

Tia... tylko, żeby taka akcja Think! wypaliła u nas to... powiedzmy, że trzeba sporo zmienić w otaczającym nas świecie
 
 
Andzia
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Kwi, 2009   

No i wycofali się z marchewki
http://www.uzyjwyobrazni.....php?id=32&p=10
 
 
Ninja118
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Kwi, 2009   

Jak mawia moja babunia kochana - "A niech ich krew zaleje, szlag jasny trafi tfu!" :rotfl: Akcja na mnie nie działa, na moich znajomych tak samo bo niewiem dlaczego ale odbieram to jak coś w rodzaju ataku na moją jazdę, umiejętności i życiowe przeznaczenie. Bo jak ten gwóźdź tam ma leżeć to będzie leżał, i nie musze kichać mknąc pinć tysięcy na godzinę, pokonując pincet kilometrów ze zamkniętymi oczami... Jeżdżę spokojnie i dobra jest! Tyle ode mnie w tym temacie.

Ps. Moją druga pasją poza motocyklami jest airsoft. Wierzcie mi że takie akcje Policji jak te (Nie narzekajcie, widzicie że sie staramy) kąsają wiele środowisk opartych na zdroworozsądkowej zabawie posiadającej w sobie znaczną ilość kochanej adrenaliny... :/ Jak nie uda im się tu, to uda im się tam i generalnie bardzo mało w tym społecznej troski.
Zaufanie w takich przypadkach to poparcie, a poparcie to kasa ;)

Buźka
Ninja
 
 
panbodzio 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 105
Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 18
Posty: 1119
Skąd: dokąd
Wysłany: Sro 29 Kwi, 2009   

i co juz po akcji? http://motoryzacja.interi...zyw,1297387,324
_________________
http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
 
 
kukaszr
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Kwi, 2009   



To jest dobre!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.