WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Jakies serwisy w Lodzi godne polecenia ???
Autor Wiadomość
lukasz0483r
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009   Jakies serwisy w Łodzi godne polecenia ???

Witam.

Mam Gs-kę w sumie od niedawna. Potrzebuję w niej wykonać czyszczenie i synchro gaźników,bo czasem lubi sie zdławić (na początku jazdy,ale jest juz rozgrzany),sporo pali i troszke nierówno chodzi. Poza tym do wymiany mam łozyska główki ramy. Nie mam odpowiednich narzędzi, warunków i dostatecznej wiedzy, więc musze odwiedzic serwis.
Boję się oddać do pierwszego lepszego,żeby gość się jakiś paproch nie okazał. Znacie jakiś serwis w Łodzi godny polecenia ?? ?
Pzdr.
 
 
83matys
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Kwi, 2009   

W Profi na Włókniarzy pracował bardzo dobry mechanik, który teraz pracuje na własny rachunek. Warsztat ma w konstantynowie. Bardzo fachowy i miły człowiek. W Profi robił mi GSa a w tym roku szykował TDMkę. SPrawdził się doskonale. Jak chcesz kontakt, to odezwij się na priv.

Pzdr,
Matys
 
 
djmauro
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

Może ktoś z Łodzi i okolic polecić mi jakieś miejsce, gdzie rzetelnie i niedrogo mogę zrobić geometrię ?
 
 
Willberth
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Sie, 2009   

A może ktoś polecić warsztat gdzie możnaby podjechać w Łodzi namierzonym jednośladem i zbadać jego stan przed zakupem?
 
 
Hedoni
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Sie, 2009   

mb motor na wydawniczej, nie byłem ale na stronie wygląda to solidnie,
chętnie przeczytam opinie jak ktoś już tam był i może coś powiedzieć,
 
 
trebaczos
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009   

MB MOTOR na Wydawniczej NIGDY WIĘCEJ ! !! !!!!!!!!!
Mialem kiedys suzuki dr 125 wiadomo jeden cylinderek silnik prosty jak budowa cepa. Dla prawdziwego mechanika naprawic taki silnik to jak posmarowac chleb maslem.
DR-ce dolegalo to ze popychacze były wyrobione i silnik klekotal do tego bardzo kopcil.
POjechalem na wydawnicza, zostawilem motor. Naprawa miala trwac ok tygodnia. Po tygodniu czasu przyjezdzam po odbior moto a on w totalnej rozsypce. No ale ok mówie poczekam jeszcze troche. PO jakims czasie i kilkunastu telefonach, moto do odbioru ! ! ! ! Podobno wymienili pierscionki i motor mial nie klekotac niestety klekotal jeszcze bardziej. Jezeli chodzi o kopcenie to tutaj byla ich najlepsza rada " zdejmie pan sobie tlumik i wsadzi do ogniska trzeba wypalic z niego ten olej co w nim jest " :rotfl: za to zaplacilem juz 200 zl. Niestety takim moto nie moznabylo jezdzic wiec pojechalem jeszcze raz. WIem glupi i naiwny bylem ze pojechalem raz jeszcze ale coz.... pojechalem z tymi samymi problemami co wtedy. tym razem powiedzieli ze cylinder jest pekniety wiec trza go silikonem wysokotemperaturowym uszczelnic hehehe IDIOCI no ale ok niech robia wkoncu oni sa "mechanikami" po kolejnym tygodniu odbieram motor. Silnik stuka jak stukal ale nie kopci - WOW mowie i zaczynam sie cieszyc do momentu kiedy zagladam ile jest oleju w silniku a tam PUSTO !! !!!!!!!!! Wkur...lem sie na maxa i juz nie wytrzymalem, opierdzielilem wszystkich ktorzy sie nawineli a najbardziej mlokosa ktory sie moim moto zajmowal. Zaczal dolewac olej .... pytam sie jaki to olej ? Powiedzial ze nie wie wazne zeby bylo smarowane. Gdy zobaczylem banke a na niej olej do samochodu poprostu rece mi opadly. Znowu opier...lilem goscia i powiedzialem zeby wlal olej wlasciwy, gdy dolal moto znow kopcil. Ogolnie za wszystkie te prace wzieli ode mnie 500 zl i nie zrobili nic. W koncy tata sie nade mna zlitowal i sam wymienil krzywki ktore rozwiazaly problem i kopcenia i stukania. jedna krzywka kosztowala 60 zl a potrzebne byly 2
WNIOSKI WYCIAGNIJCIE SAMI ! ! ! ! ! ! JA JUZ WYCIAGNOLEM !! !!!!
 
 
Siurzewski
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sie, 2010   

Witam

Zna ktoś ten serwis ? :cwaniak:

http://dolko.pl/kontakt.htm
 
 
kusiaczek 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

siemka, ja znam, prowadza sprzedaz chinskich skuterkow itp, poza tym zajmują sie naprawą motocykli, ja u nich robiłem gs, wydałem smieszne pieniadze i wszystko miałem zrobione tak jak należy, osobiscie polecam
 
 
 
teja-1010100
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat liberty motors na Maratońskiej?
 
 
kusiaczek 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 01 Gru, 2010   

Wypowiem się za mojego tate, złodzieje,zadni z nich fachowcy. Tata jeździ gsxf miał problem z gaźnikami i cos tam jeszcze. Oddał do liberty, zadzwonili po odbiór motocykla, ojciec zapłacił 500zł miało być ok, ale po kilkuset metrach suzanna zaczeła się dlawic wrocił zrobił awanturę i kase oddali.
 
 
 
kusiaczek 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 01 Gru, 2010   

Wypowiem się za mojego tate, złodzieje,zadni z nich fachowcy. Tata jeździ gsxf miał problem z gaźnikami i cos tam jeszcze. Oddał do liberty, zadzwonili po odbiór motocykla, ojciec zapłacił 500zł miało być ok, ale po kilkuset metrach suzanna zaczeła się dlawic wrocił zrobił awanturę i kase oddali.
 
 
 
teja-1010100
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Gru, 2010   

kusiaczek napisał/a:
... zrobił awanturę i kase oddali.
To gdzie ostatecznie wykonał naprawę?
 
 
kusiaczek 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 02 Gru, 2010   

znajomy troche pogrzegal przy suzannie i bylo git, jesli chodzi o mechanikow to na wlokniarzy w salonie sa porzadni, tylko drogo sobie biora. Ja osobiscie jezdze do jacka na ul. Rojna do do dolko
 
 
 
Salvelinus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Gru, 2010   

a powiedz co ty chcesz konkretnie zrobić przy tej maszynce. MOże da radę przy pomocy forumowiczów. Moge pomóc choć mieszkam w Łęczycy jakieś 30 km od Ciebie
 
 
teja-1010100
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Gru, 2010   

Salvelinus napisał/a:
a powiedz co ty chcesz konkretnie zrobić przy tej maszynce.

Oj sporo. Zakupiłem jakiś czas temu moto i będę musiał zrobić generalny przegląd tzn. filtry, oleje, zmiana opon, klocków no i przede wszystkim wymiana napędu. Za pierwszym razem chcę wszystko zrobić w warsztacie a już w przyszłości będę chciał próbować własnych sił.

Salvelinus napisał/a:
Moge pomóc choć mieszkam w Łęczycy jakieś 30 km od Ciebie

W przyszłości chętnie skorzystam :) . Dzięki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.