Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)
Odpowiedz do tematu

:
UWAGA! Zmiana danych dotyczących „forumowego konta”!

http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0

zachary
[Usunięty]
:
Malżonka miala co prawda mieć fachowca do strojenia pianina, już się prosi od dawna, ale co tam, przynajmniej bedzie cisza w domku :D
A tak poważnie, przelew poszedł.

st3fan
[Usunięty]
:
leon, ja również przelałem - kasa jest od wszystkich, którzy zamawiali koszulki. Ile zostało tyle przelałem. ;)

:
OK, po pracy sprawdzę czy doszło! Dzięki! :)

zachary
[Usunięty]
:
Przelew z zagranicy to 2-4 dni robocze, proszę o cierpliwość :)

:
Zachary spoko, z Grzechem jeszcze nie skończyliśmy załatwiać wszystkich formalności, ale wiem że jest OK i na pewno nie grożą nam w najbliższym czasie jakieś forumowo-finansowe problemy.

St3fan i wszyscy zamawiający koszulki przelew dotarł! Wielkie dzięki! :)

:
Zachary wielkie dzięki!!! Przelew dotarł! :)

:
leon napisał/a:
UWAGA! Zmiana danych dotyczących „forumowego konta”!


Z Grzechem wszystko już od jakiegoś czasu pozałatwiane! Dziś znalazłem chwilę na podsumowanie tego wszystkiego. Od Grzecha otrzymałem 100zł, wcześniej przelał 50zł na konto M4T3U5Z'a (koszty związane z prowadzeniem forum i akcją przenosin na nowy serwer) . Od St3fana, Zacharego i Sebastianoji wpłynęło w sumie 135zł. Dzięki wielkie!!! Koszt przelewu z zagranicy od Zacharego 8zł biorę na siebie. Swoją drogą nie wiedziałem nawet, że coś takiego istnieje :zdziwko: .

Na naszym koncie mamy w sumie 235zł :padam: !! ! I na razie o finansowe losy forum możemy być spokojni. M4T3U5Z użycza nam serwera, a inne wydatki na razie nie są przewidywane.

st3fan
[Usunięty]
:
leon, weź pod uwagę opłatę domeny za niecały rok - trzeba będzie znów przedłużać gs500.pl a to wydatek ponad 100 zł, więc lepiej niech leży :)

:
No spoko, będzie leżało! Przecież nie napisałem że rozpuszczę na prawo i lewo! :hyhy:

:
byłbym wdzięczny za współfinansowanie domeny gs500.pl (forum.gs500.pl).
Do grudnia nie ma wydatków.

Pamiętajcie że zbieram na drugi motocykl i 10 tys. zł by mi się przydało :))

:
to moze zrzeknij sie jej dla klubu i tyle
na adresie zrobi sie jakąs krótką stroną startową z odnośniekiem do forum i tyle

bo ta co jest nie jest raczej dobrą wizytówką ;)


PS Ja składam powoli na BMW GS1200
tez mozecie mnie wspomóc :hyhy:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Ja też próbuję zbierać, ale mi to nie wychodzi :kwasny: . Kontynujmy tutaj: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?p=46975#46975

:
Witam Wszystkich!
Ostatnimi czasy pojawiło się "kilku" nowych użytkowników forum oraz zbliża się czas płacenia za domenę na kolejny rok (99 zł + 22%VAT).
Dlatego zwracam się do osób które jeszcze nie wpłaciły Leonowi o wpłacenie chociażby 2 czy 5 zł (może być i więcej). Każdy grosz się liczy.

Z tego co wiem, to na razie finanse forum mają się nie najgorzej, co nie znaczy że nie należy wpłacić kilku groszy na forum.

:
Wpłacone.

PS. nie zapomnijcie wypić też za moje zdrowie :rotfl:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.