Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)
Odpowiedz do tematu

Inku
[Usunięty]
:
Nie podoba mi się podawanie kwot, przy ofiarodawcach. Stwarza to pewnego rodzaju presję. Według mnie to nieistotne jaką kwotą wspomógł. Ważne, że wspomógł. Każdy daje tyle ile może. A tak może wyjść z założenia, że pomógłbym ale 1zł czy 2zł to obciach bo inni dają więcej; dużo więcej.

pootietang
[Usunięty]
:
o rety :zdziwko: grzechu weź mnie wymaż normalnie z tego działu bo normalnie nie mogę :znudzony: nie ważne ile kto daje, liczy się gest i fakt że chcemy żeby forum było i było i było coraz lepsze. jednym przeszkadza że nie są wyróżnieni, innym że kwoty są podawane ;) jak tu dogodzić wszystkim?? ( z tym wymazaniem to nie dżołk )

:
Nie no panowie racja nie ma co eksponować tego kto ile dał. Ja mam na kompie te wpłaty poszczególnych userów a stan ogólny konta zawsze będę uaktualniał i pisał na co idzie kasa. pozdrawiam

:
moze zróbmy inaczej

jeden topic zablokowany w którym pisze tylko Grzechu
pisze kto wpłacił i pisze ogólna kwote jaką mamy na koncie
jednocześnie pisze na co je wydaje

np wpłacili
x
y
z itp

mamy: 125 zł
wydaliśmy:
50 na serwer
20 na domene
10 na gume do żucia ;)
zostało 45 zł

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
@Inku
ło Boze ty to masz problemy..

ale widze ze zostalo przeforsowane :|

nevermind

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
Inku napisał/a:
Nie podoba mi się podawanie kwot, przy ofiarodawcach. Stwarza to pewnego rodzaju presję. Według mnie to nieistotne jaką kwotą wspomógł. Ważne, że wspomógł. Każdy daje tyle ile może. A tak może wyjść z założenia, że pomógłbym ale 1zł czy 2zł to obciach bo inni dają więcej; dużo więcej.


GSadmirer dobrze napisał: "Ty to masz problemy". Jaką presję? Ja jakoś jej nie czuję. Sam jeszcze nic nie wpłaciłem w związku z brakiem czasu i żadnej presji dotąd nie odczułem. Ale już jestem na dobrej drodze przekazałem 20zł mamie, która częściej bywa w pobliżu poczty, więc myślę że w tym tygodniu pieniążki będą u Grzecha. A 20zł planowałem od samego początku i nie zastanawiałem się po późniejszych informacjach o kwotach wpłacanych przez innych czy powinienem dać więcej czy mniej. Sam też byłem biednym studentem i rozumiem, że niektórzy mogą sobie pozwolić tylko na mniejsze wpłaty.

A idąc twoim tokiem myślenia, to nie podoba mi się podawanie nick'ów osób które już wpłaciły. Wywiera to na mnie presję, że tyle osób już zapłaciło, a ja nie ;)

Poza tym podanie kwot przy nicku + pomysł Yarccoma (który bardzo mi się podoba) daje jakby nie było każdemu userowi możliwość kontroli tego ile wpłynęło i ile wydano. A tak, to nikt nie będzie wiedział ile forumowych pieniędzy w rzeczywistości było. Sorry Grzechu - nie podejrzewam Cię o żadne defraudacje ;)

:
Defraudacje? to na pewno nie na naszym forum Leonie :)
Żadne pieniądze wpłacone na rzecz konta nie rozejdą się na INNE CELE, jestem wdzięczny za wszystkie wpłaty bez względu na kwoty, gdyż nie musimy się martwić o istnienie forum.

:
Yarccom bardzo dziękujemy za wpłatę ! ! ! plus dla Ciebie :)

Inku
[Usunięty]
:
Ludziska nie podniecajcie się za bardzo. To tylko moje zdanie i nie musicie się ze mną zgadzać.

Andrew
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:
przepraszam już się poprawiłem - nie miałeś przez to że nie napisałeś w tym temacie jeszcze posta i zapomniałem Ci punkcik dać .


To ja tez cosik napisze, zeby sie tu pojawic i punkcika wychaczyc :rotfl:

:
To i ja przy okazji, będę mógł się szczycić podpisem Pomógł: ;)

:
bardzo proszę punkty przyznane :)

:
LEONIE DZIĘKUJEMY ZA WPŁATĘ !! !! 20zł +

:
Nie ma sprawy! :) Już zaczynałem się martwić - długo te przelewy lecą ;)

:
i co koniec wpłat :]

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.