Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)
Odpowiedz do tematu

:
Też mi się tak wydaje:) Teraz ta kwota którą mamy spokojnie starczy na opłacenie kilku miesięcy, ewentualnie na dokupienie jakiegoś transferu jeśli by trzeba było. Chyba że podejmiemy decyzję od razu o przejściu na większe konto. Zobaczymy po pewnym czasie. Póki co to wszyscy macie punkcik w rubryce "Pomógł" - za wspieranie forum :) pozdrawiam !

:
jestem za stopniowym przejściem, poczekajmy aż na nowo będzie trzeba wykupić serwer, zobaczysz Grzechu jak z transferem i podejmiesz decyzję.

:
DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY:
-Hell
-SZEF-FF
-KOGER (tytuł przelewu: ZA TRANSFER CO GO DO KOŃCA ROKU ZUŻYJE ;) ) hehe :D


Strasznie się cieszę że ten pomysł ze "wspólną skarbonką na rzecz forum" spotkał się z takim odzewem z waszej strony, przez to mamy naprawdę duże możliwości co do możliwości wykupienia nowego konta i co nam się tylko zamarzy :) Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim!

MAMY JUŻ KWOTĘ 52,50 zł !! !

:
Głupio mi się zaczyna robić :zawstydzony: . Ale pamiętam, tylko ten cholerny brak czasu! Doliczę sobie karne odsetki ;)

:
Leon... chillout... przecież to NIE jest obowiązkowe :) Ja w sumie wysłałem tyle, żeby mieć równo na koncie :P

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
:
GSadmirer dziękujemy za wpłatę ! ! !

CHCIAłEM POINFORMOWAć żE DOKUPIłEM DZISIAJ TRANSFER 3GB ZA KWOTę 8Zł - zdecydowałem się na takie działanie gdyż według obliczeń transferowych limit wyczerpał by nam się jutro/po jutrze dlatego lepiej się zabezpieczyć. dokupiony transfer przechodzi oczywiście na następny miesiąc (kasuje się za 8 dni bodajże).

Plaster
[Usunięty]
:
jeszcze troche to przegonimy Jurka Owsiaka :rotfl: :rotfl: ps. ja dokonam wplaty w sierpniu jak zawitam do mojego kraju :)

KomaR
[Usunięty]
:
To i ja swoje 2 grosze dorzucę :padam:

:
Kolejne podziękowania dla Komara za duże wsparcie na rzecz naszego skromnego forum !! !

zastanawiam się czy nie zdecydować się na przejście na większe konto? chyba że będziemy coś w sprawie tego gs500.pl czy coś takiego kombinować i na to fundusze zostawimy?

KomaR
[Usunięty]
:
:]

jankees
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:
Póki co to wszyscy macie punkcik w rubryce "Pomógł" - za wspieranie forum :) pozdrawiam !

Obiecanki cacanki a ja nie mam. :(

KomaR
[Usunięty]
:
:) no kolega ma racje :)

:
przepraszam już się poprawiłem - nie miałeś przez to że nie napisałeś w tym temacie jeszcze posta i zapomniałem Ci punkcik dać .

:
Będziemy Grzechu robić tak jak na gg pisaliśmy.
Tylko poczekaj do 20-stego czerwca, po sesji będę ja i kolega miał czas.

Wtedy po prostu przeniesiemy forum GS-a na serwer kolegi i adres: forum.gs500.pl

:
ANDREW wsparł nas kwotą 10zł - dziękujemy serdecznie!
Mamy jeszcze 28 dni ważne konto potem trzeba będzie przedłużyć, poza tym mamy mniejsze zużycie transferu niż w pierwszym miesiącu po przenosinach, także jest dobrze !:)
pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.