Akcesoria na chlodne dni
Odpowiedz do tematu

:
Ja także polecam te z 2 linku. Posiadam coś takiego tylko, że firma bodajże Gareth się nazywa. Bardzo fajna sprawa. Po jeździe w zimne dni udo i piszczel lodowate a kolano w temperaturze pokojowej ;) zakładam na spodnie

Wszyscy mają podpis! Mam i ja!
:
Zakładacie to pod spodnie motocyklowe??? Bo przecież dobre spodnie nie przepuszczają wiatru;)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Lepiej dwa ocieplacze za dużo, niż jeden za mało. ;) Po dłuższej jeździe przy temperaturze oscylującej w okolicy zera i w spodniach motocyklowych robi się zimno. :/

:
Ja przedwczoraj zrobiłem 120 km a było ok 4 stopni i nie zmarzłem ale zakupiłem nowy strój tekstylny, w moim mniemaniu porządny i chyba dlatego. Ale generalnie wiem co masz na myśli:)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
leon, pawel, a te rzepy się jakoś trzymają dobrze? nie trzeba tych ocieplaczy co chwilę poprawiać, naciągać, odpisać-zapinać itd?

:
Jak dobrze je założysz, to w trakcie jazdy nie ma z tym najmniejszego problemu. :) Natomiast przy dreptaniu w nich pieszo po jakimś czasie lubią się z sunąć. Ale w końcu nie do chodzenia zostały stworzone. ;)

:
hey a ma ktoś może podgrzewane nakładki na manetki ? Mam streetfightera a tam podgrzewane manetki nie pasują więc myślę o takiej alternatywie,w październiku czasem na prawdę zawiewa po łapkach jak się wraca nocami (ale o tym większość wie) co wy na to ? Chciał bym w to zainwestować i obczaić ile to jest warte.

http://allegro.pl/listing...adki+na+manetki

GS 500 SF
:
CO prawda nie posiadam takich nakładek tylko podgrzewane manetki ale średnio widzę jazdę z nakładkami które ruszają się na wszystkie strony podczas jazdy. To może być niebezpieczne. Jeszcze nigdy nie widzialem żeby ktoś to posiadał. Zresztą jak kupowałem swoje manetki to pytałem sprzedawcy czy mają takie coś w sprzedaży to powiedział że to się w ogóle nie sprzedaje dlatego nie trzymają na sklepie.
O czymś to chyba świadczy....
Masz jakiś nietypowy rozmiar kierownicy że nie da sie zamontować podgrzewanych manetek???

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
ogólnie to kierownica jest normalna ale grzane manetki nie wchodzą w grę a "usztywnić" można na zaciskach takich metalowych :P Zrobię fotorelację tego wynalazku i opiszę odczucia :)

GS 500 SF
:
Ktoś musi być pierwszy powodzenia:)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Jest jeszcze coś takiego jak podgrzewane rękawice - może za tym się rozejrzyj?

:
Są jeszcze moto mufki, nie polecam tylko tych najtańszych z Kobii. Lepiej dołożyć stówę i kupić porządne.

:
Mufki maja taki mankament że przy wyższych prędkościach napierają na klamki hamulca i sprzęgła dlatego trzeba je wtedy jakoś zamocować na sztywno w okolicach końca ciężarka kierownicy o ile istnieje taka możliwość. U nas towar także mało chodliwy....

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Co tam mufki :D




:
bardzo stylowe :D ale myślę, że lepiej by się prezentowały butle po 5 litrowej wodzie - niby mineralnej :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.