Serwisy Warsztaty we Wroclawiu, jakie polecacie?
Odpowiedz do tematu

Miden
[Usunięty]
:
ło bardzo kuszące, bo wychodzi na to ze za 190 pln + płytki zaworowe - mozna miec wyregulowane zawory, wyczyszczone gaźniki itd itd... w serwisie suzuki taka przyjemność kosztuje 2x tyle :wstyd:

:
Ja ostatnio sam sobie to wszystko porobiłem. Musiałem tylko kupić dwie płytki.
Teraz zastanawiam się na co wydać zaoszczędzoną kasę :hyhy:

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Xaime
[Usunięty]
:
no to fakt ale nie każdy ma na tyle wiedzy i umiejętności żeby samemu sobie poradzic z takimi rzeczami jak zawory co powinno być zrobione dobrze... takie rzeczy jak wymiana oleju w silniku czy lagach większość raczej zrobi samemu :D

Miden
[Usunięty]
:
Majic napisał/a:
Ja ostatnio sam sobie to wszystko porobiłem. Musiałem tylko kupić dwie płytki.
Teraz zastanawiam się na co wydać zaoszczędzoną kasę :hyhy:


ty masz warunki - ja juz nie koniecznie :(

ile sie cenisz za robocizne ? :D

:
Miden, stratny na tym nie wyjdziesz ;)

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
marcin s.
[Usunięty]
:
Czy ktoś już był w http://www.bikersplace.pl?
Zastanawiam się nad regulacją zaworów i gaźników. I mam nadzieję, że będą umieli mi powiedzieć czy czas na zmianę rozrządu.


Update 15.04.2010r.

Fakt faktem już jakiś czas miną ale może się komuś opinia o bikerplace przyda. Wstępnie zleciłem regulację gaźników i zaworów. Mechanik za każdym razem gdy coś "po drodze" wychodziło dzwonił i pytał jaką decyzję podejmuję. Np lekkie luzy na łańcuszku rozrządu, zadzwonił zapytał czy wymienić podał cenę za i przeciw. Wcale mnie do niczego nie namawiał. Zrobił jeszcze wiele min. konserwację elektryki, wymiana łańcucha i zębatek (nie robił problemów gdy sam chciałem dostarczyć swój materiał), lakierowanie dekielków bo już lekko porysowane kupiłem.

Podsumowując bardzo polecam, świetny kontakt i brak niespodzianek przy otrzymaniu rachunku ;)
Ach i jeszcze jakość wykonania roboty przejechałem już po remoncie ok 400 km i nie mogę się do niczego przyczepić.

Pzdr.

Xaime
[Usunięty]
:
dobrze wiedzieć bo czeka mnie regulacja zaworów i gaźników i synchro wiec opinia na + ;)

haku
[Usunięty]
:
Robił ktoś... coś... w Toxic Moto przy ul. Metalowców 9 ?? ?

:
Paca i chyba Matt - ich popytaj.

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
haku
[Usunięty]
:
Byłem u nich dzisiaj.
Wymienione obie oponki, wymieniony olej na Motul.
Obsluge jak na razie oceniam bardzo dobrze.
Od razu pojechalem na przeglad rejestracyjny, facet jak uslyszal ze przyjechalem prosto od nich to tylko sprawdzil czy nie ma luzu hmm.. nie wiem jak to sie nazywa, chodzi o miejsce gdzie jest przymocowany przedni widelec, nr czy sa takie same jak w briefie, pomierzyl go miarka i wystawil papierek.
Zostalo mi tylko wymycie i nasmarowanie napedu. W instrukcji do GS500 wyczytalem zeby umyc nafta... musze tylko gdzies ja kupic :) Spray do smarowania lancucha juz mam.
Mam nadzieje ze w tym tygodniu bede mial juz tablice.

Duellis
[Usunięty]
:
haku napisał/a:
sprawdzil czy nie ma luzu hmm.. nie wiem jak to sie nazywa, chodzi o miejsce gdzie jest przymocowany przedni widelec

łożyska główki ramy :)

Co do przeglądów rejestracyjnych, to najlepiej robić w typowo samochodowej stacji kontroli - nie znają się i są skłonni wszystko przepuścić. Mnie sprawdzali tylko światła i oczywiście numerki ramy. Chcieli jeszcze hamulce, ale program do obsługi motocykli na hamowni się wykrzaczył. Kumplowi przepuścili CBRkę z Anglii bez zmiany lamp na te do ruchu prawostronnego :)

Matt
[Usunięty]
:
Toxic polecam wszystkim :)
chlopaki maja pojecie i znosne ceny :)

:
Już trochę czasu minęło od ostatniego wpisu, dlatego zapytam na nowo: gdzie najlepiej dać moto we Wro na regulacje zaworów?

:
Ja znalazłem coś takiego we Wrocławiu. Jeszcze tam nic nie robiłem, ale możliwe, że będę musiał w przyszłości sprawdzić zawory...

http://www.motoracer.pl

haku
[Usunięty]
:
Mój nowy moto był tam na przeglądzie i małym serwisie, mogę jak najbardziej polecić Motoracer'a.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.