Gaznik
Odpowiedz do tematu

szymon16
[Usunięty]
: REGULACJA GAŹNIKA
Witam. Czy możecie mi powiedzieć ile kosztuje regulacja gaźnika w gs-ie ?? :D

michal_elwuo
[Usunięty]
:
gaźniki są dwa więc cena podwójna... w serwisie obok mnie liczą 50zł od gaźnika, ale gdzieś chyba była o tym mowa i cena tej usługi waha się 80zł-120zł... w tych granicach się powinno zmieścić ;)

:
przeglad regulacja 120 zl kolo mnie w Suzuce....

pootietang
[Usunięty]
:
Serwis gaźników: czyszczenie, regulacja, synchronizacja, ustawianie poziomów paliwa- silnik R2 120zł przynajmniej za tyle znalazłem w poznaniu w mojej okolicy i myślę że jest to dobra cena.

ascon20
[Usunięty]
:
to tanio bo u mnie jest to 160zł!!!!!!!!!!

:
u nas tez to nromalna cena 100-120 zł

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
ktoś wie moze jak sie ustawia ze tak powiem DOMOWYMI SPOSOBAMI sklad mieszanki? bo wyczyscic sam sobie wyczyszcze, synchronizacje robi kolega za free tylko jeszcze ta mieszanka zostaje... czy to jest wieksza filozofia?

michal_elwuo
[Usunięty]
:
powiem tak.. właśnie skończyłem robić to w simsonie :D ustawiłem iglicę na 2towek (troszkę więcej powietrza) i śrubkę (mam tylko jedną ustawia balans paliwo/powietrze) na środek. Pośmigałem, rozgrzałem. PRzekręciłem 5obr w jedną, potem w drugą i zobaczyłem jak chodzi tak, a jak tak. Potem poprawki po jednym obrocie... i tak doszedłem do perfekcji :)

swoją drogą suię pochwalę, że nieźle mi wyszło. Zapłon idealnie 1,4mm przed górnym punktem(czujnik zegraowy) mieszanka idealnie.... z lekkiego bujnięcia z zawieszenia idzie na jedno :D a to tylko simson xD no i vmax ~90km/h =O

kikon18
[Usunięty]
:
do łanczam sie do pytania, i którymi to się sróbkami reguluje ?? one sa od spdu z boku czy z góry ??

:
Panowie , jesli tego wcześniej nie robiliście to nie próbujcie bo łatwo jest rozstroić. wszystko na temat gaźników znajdziecie na forum . Jest nawet link do ksiązki http://www.megaupload.com/pl/?d=Z7XBTXR2 Romana Dmowskiego

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
WojtekR1978
[Usunięty]
:
Ktoś już poruszał ten temat
http://gs500.phorum.pl/viewtopic.php?t=393
A te książki warto sobie pobrać, to naprawdę dobre pozycje.

WojtekR1978
[Usunięty]
:
A tak przy okazji. Nie masz Breżniew może też linka do książki "Sam naprawiam motocykl" Michaela Pfeiffera?

:
niestety ale nie.
Jest tylko cos takiego w postaci prostego kursu.

http://www.dansmc.com/MC_repaircourse.htm

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
WojtekR1978
[Usunięty]
:
No szczerze mówiąc wcześniej tylko zerknąłem że po angielsku i nie przejrzałem, a jednak jest trochę fotografii i rys. poglądowych, niezłe. Dzięki. A w sumie "Sam naprawiam.." znalazłem za 30 PLN to chyba sobie odżałuję i kupię, nie wypada w kółko okradać autorów :D

ascon20
[Usunięty]
:
proponuję zapłacić i zlecić jakiemuś dobremu mechanikowi rególację czyszczenie i synchro lepiej nic samemu nie robić bez specjalistycznych przyżądów. Dla mnie nie istnieje rególacja bez użycia dymomierza no bo jak inaczej śrubką troczhę w lewo trochę w prawo ? na oko teraz lepiej pracuje silnik ? pewnych żeczy nie da się oszukać, tylko siebię. rególacja (pożadna) nie jest wcale prostym procesem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.