Felgi - jaki kolor?
Odpowiedz do tematu

:
Jeszcze jedno pytanko odnośnie felg; chcę je pomalować na grafitowo akrylem tylko się zastanawiam cz dać połysk czy mat co sądzicie?

Serce bije w tempie obrotów maszyny,
treningu godziny,
zamienione plany w czyny...
http://www.polskajazda.pl...ki/GS,500/47771
michal_elwuo
[Usunięty]
:
ładnie wyglądają białe z polerowanymi rantami. P{olerowanie rantów w sumie nie jest aż takie męczoące, ale miałem już lusterko, zostawiłem na tydzień i znowu sie utleniło :/

:
utrzymanie polerwanego aluminium jest bardzo trudne
co tydzień recznie pasta jechac
w przypadku kół kazdy kontakt z woda zostawia juz zacieki Należałoby prysnąc bezbrawnym lakierem ale wtedy tracisz na połysku

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
michal_elwuo
[Usunięty]
:
Yarccom napisał/a:
i Należałoby prysnąc bezbrawnym lakierem ale wtedy tracisz na połysku


Pamiętaj że lakier trzyma się na mikronierównościach materiału na który jest nakładany (dlatego matowimy powierzchnię przed lakierowanie. Więc taki lakier nic nie da :/ można oksydować, ale oksydowanie na bezbarwny jest zdaje się niemożliwe, za to można oksydować nadając kolor (zachowując połysk) (tak jak śrubki aluminiowe, takie kolorowe). Nawet mam możliwośc ale... wybijanie łożysk, czyszczenie lakieru z całej felgi, ściąganie opon etc, etc... wolę co tydzień przepolerować :P

:
ale trzeba pamietać że raz polerowana felga wykończona pastą polerską na lustro nie powinna być juz jechana papierami nawet 2500 tylko sama pastą inaczej rysy gwarantowane

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
michal_elwuo
[Usunięty]
:
no to wiem :) ale potem pastą to nie jest problem. A najłatwiej to chyba tył :D

:
No, nareszcie skończone efekt końcowy jak na zdjęciu oceńcie sami :D


Serce bije w tempie obrotów maszyny,
treningu godziny,
zamienione plany w czyny...
http://www.polskajazda.pl...ki/GS,500/47771
:
podobaja mi sie te paski na felgach

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
kuboslawa
[Usunięty]
:
Luknijcie no mojego http://img134.imageshack....s500kubact4.jpg
ma czarne felgi na żywo bardzo ładnie wygląda. Nie chce nikogo obrazić ale według mnie 100 razy lepiej od białych :padam: . Pozdr! :oczami:

:
mnie osobiscie tez czarne sie najbardziej podobaja a biale to hmm no nie bardzo ale przeciez to kwestia gustu :]

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
myślę że felgi pod kolor motocykla dobrze będą wyglądać, szczególnie mam na myśli ciemne kolory dobrze by wyglądały.

Przykładowo F-ka Leona ma kolor niebieski i felgi w takim kolorze również dobrze by pasowały.
Ja mam czarno-siwego GS-a i felgi szare, siwe lub czarne dobrze wyglądają w takim GS-ie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.