MIKOLAJOWE SPOTKANIE WROCLAW
Odpowiedz do tematu

ghostrider
[Usunięty]
: MIKOŁAJOWE SPOTKANIE WROCŁAW
Wiadomość od znajomego:

gekonrider napisał/a:
Siemka
Zapraszam wszystkich którzy mają chęć i czas w sobotę do Wrocławia na spotkanie MOTOMIKOŁAJÓW :D
Pewnie nie będzie nas kilka tysięcy ale na pewno kilkudziesięciu się uzbiera, a za rok może pokonamy ilościowo motocyklistów z pomorza. :P
Spotkanie odbędzie się pod Katedrą Marii Magdaleny we Wrocławiu o godz 12,00. Prosimy o zabranie choć kilku cukierków. Ok godz 13,00 wyjazd całą grupą do Orlego Gniazda na kromkę chleba ze smalcem, gorąca herbata i kawa za fri.
Powiadomcie Znajomych
Pozdrawiam

Paca
[Usunięty]
:
ktoś wpada ?!!!!! ja jestem gotowy się zjawić !

Plaster
[Usunięty]
:
eehh taka impreza mnie ominie :kwasny:

Andrew
[Usunięty]
: Re: MIKOŁAJOWE SPOTKANIE WROCŁAW
ghostrider napisał/a:
Wiadomość od znajomego:

gekonrider napisał/a:
Siemka
Zapraszam wszystkich którzy mają chęć i czas w sobotę do Wrocławia na spotkanie MOTOMIKOŁAJÓW :D
Pewnie nie będzie nas kilka tysięcy ale na pewno kilkudziesięciu się uzbiera, a za rok może pokonamy ilościowo motocyklistów z pomorza. :P
Spotkanie odbędzie się pod Katedrą Marii Magdaleny we Wrocławiu o godz 12,00. Prosimy o zabranie choć kilku cukierków. Ok godz 13,00 wyjazd całą grupą do Orlego Gniazda na kromkę chleba ze smalcem, gorąca herbata i kawa za fri.
Powiadomcie Znajomych
Pozdrawiam


Rozumiem ze 6 grudnia (sobota)?
A gdzie jest to Orle Gniazdo??

Paca
[Usunięty]
:
http://www.restauracjaorlegniazdo.pl/

masz zamiar być ? zachęcam ! jeśli będzie taka pogoda jak dziś to będzie pysznie ! :padam:

[ Dodano: Czw 04 Gru, 2008 ]
Plaster napisał/a:
eehh taka impreza mnie ominie

szkoda szkoda ! :zalamany:

ghostrider
[Usunięty]
: Re: MIKOŁAJOWE SPOTKANIE WROCŁAW
Andrew napisał/a:

Rozumiem ze 6 grudnia (sobota)?


Taak !

Paca
[Usunięty]
:
no chłopaki pogoda ma być, tylko chęci coś wam brakuje ! ktoś może się zdecydował ?

:
Bede :) Nie mam tylko mikolajowego stroju, ale checi sa :)
Bede jutro razem z Andrzejem ( on na 75 % ) o 11:45, zeby mozna bylo pogadac jeszcze :P

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Paca
[Usunięty]
:
Majic, moze ustawimy się gdzieś ? bo ja jadę sam i będzie mi mega smutno :)

Andrew
[Usunięty]
:
Zlocik byl zajefajny. Super sprawa, ponizej kilka fotek.
P.S. czemu miniaturki sa takie kulawe?

:
Żeby nie było to przyjechaliśmy na rynek bez czerwonych kubraczków, ale szybko nadrobiliśmy straty w obi :P

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Paca
[Usunięty]
:
Maksymalnie kozacką fotę mamy Majic :D :rotfl:

Deimon wysłał mi sporo zdjęć na maila wiec podajcie tu adresy to wam po przesyłam co lepsze.

ghostrider
[Usunięty]
:
No było was 190 - nieźle ! ;)

Za rok min. 500 :hyhy:

Plaster
[Usunięty]
:
spoko loko jak na pierwszy raz to ladnie :)

walus84
[Usunięty]
:
Witam

do mikołaja jeszcze daleko....lecz chciałem się tak popytać odnośnie organizacji,..i skąd można by dorwać takie wdzianko? Jak pogoda dopisze to chce się zjawić (o ile za robotą się nie przeprowadzę do wrocka)

PS: TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA i może ktoś się orientuje i zna jakieś większe biura projektowe (konstrukcyjne) we Wrocławiu bo jakoś u mnie nie moge dorwać roboty a przesiedzieć zimy w domu na tapczanie nie mam zamiaru.. jestem po studiach budowlanych po specjalności Konstrukcje budowlane i inżynierskie :P (jeśli macie jakieś info to proszę na priv)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.