WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: studi
Nie 21 Cze, 2015
Przeglad po sezonie w Warszawie lub okolicach
Autor Wiadomość
Magda
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   

ooo Studi widze ze wreszcie krewniaka mam na forum. gdzie konkretniej mieszkasz? bo ja na tfu plu fu ble yeh pseudo ulicy dzwigowej która to pubuss juz 2 rok nie remontuje odkad go znam :P
 
 
pubuss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   

.. bo mi łopaty cały czas dać nie chcą.... :zdegustowany:
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   

pubuss napisał/a:
... dlatego chcę, aby matzec się wypowiedział.

Ktoś musi zrobić testy ;)


Magda napisał/a:
widze ze wreszcie krewniaka mam na forum. gdzie konkretniej mieszkasz?

Niedaleko SP266 albo kliknij w ten link ;)

A swoją droga pubuss mógłbyś się wziąć za tą Dzwigową i tunel na wole, bo sobie kiedyś na moto tam jajka poobijam :rotfl:
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
pubuss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   

studi napisał/a:
A swoją droga pubuss mógłbyś się wziąć za tą Dzwigową i tunel na wole, bo sobie kiedyś na moto tam jajka poobijam :rotfl:

Ok, mając na uwadze wszystkie poprzednie moje odpowiedzi, dotyczące przedmiotu sprawy remontu nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 719, zwanej dalej ul. Dźwigową uprzejmie informuję, iż droga wojewódzka jest podległa zarządcy dróg wojewódzkich działającego na terenie woj. mazowieckiego, a więc w najmniejszym stopniu nie podlegająca mojej jurysdykcji :D

Skargi proszę składać do MZDW :P

A tak na poważnie, Dźwigową mogliby zrobić, tylko co by się tam działo przez około 72h (tyle by wystarczyło na kompletny remoncik) to aż strach się bać, bo fizycznie nie ma żadnego sensownego objazdu :D

A wracając do kwestii ASO w PP to tak, ktoś to musi przetestować pod kątem GSa :P
 
 
matzec
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   

Teraz się zacząłem nad czym innym zastanawiać: czy uda mi się wyprowadzić motocykl z garażu podziemnego po zaśnieżonym podjeździe :zdziwko: czy może muszę teraz go próbować odpalać i wyjeżdżać :D

Edit
Poszło gładko, gość z serwisu pomógł ;)

[ Dodano: Czw 18 Lut, 2010 ]
Dziś czyli po tygodniu motocykl wrócił z ASO Suzuki Poland Position w Piasecznie. Sprawdzenie luzów zaworowych kosztowało w promocji 186,66 zł. Żadna płytka nie została wymieniona, więc nie wiem jaki to byłby koszt. Wymiana uszczelki pokrywy zaworów na oryginalną Suzuki - 87. Jest to koszt samej uszczelki też ze zniżką 15%, robocizna gratis przy zaglądaniu do zaworów.
Niestety naciągnęli mnie na 12 zł za ładowanie akumulatora. "Dzięki chłopaki" ale mam prostownik w domu... w rozmowie telefonicznej powiedzieli mi, że standardowo biorą wszystkie akumulatory do ładowania, nawet mi nie przeszło przez myśl że mogą za to sobie policzyć.
Na pewno plusem jest transport motocykla w tę i z powrotem. Tylko radzę się upewnić, czy zrobią to za darmo, bo na ich stronie coś czytałem ze darmowy transport dotyczy okresu ujemnych temperatur. Motocykl wrócił umyty. Czyli podsumowując, jestem zadowolony z usługi ale trzeba uważać, bo naciągają na różne niepotrzebne rzeczy.

Nie mogłem się powstrzymać i odpaliłem go w garażu po powrocie... z ulgą zobaczyłem że odpalił natychmiastowo, bo ostatnim razem gdy próbowałem, to rozrusznik ledwo kręcił... ale to była wina rozładowanego aku :D No to pozostaje czekać na pogodę. Dziś było ładnie, może jutro zacznę sezon? :)
 
 
grzesiu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lut, 2010   

Poniewaz upatrzylem sobie jedna sztuke http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1628039 chcialbym poznac jakies opinie nt. komisu MSMOTOR na ul. BAKALARSKA 22 w Wawie oczywiscie :)
Podobno jeden z niewielu solidnych i godnych zaufania komisow, nawet gwarancje na moto daja :) Czy to prawda? Pytam, bo znalazlem komis w Siedlcach Gryf i to co pisza w swoich aukcjach, tu cytat: MOTOCYKL W DOBRYM STANIE TECHNICZNYM I WIZUALNYM, W 100% BEZWYPADKOWY. PODCZAS OGLĘDZIN MOŻEMY ZDJĄĆ WSZYSTKIE PLASTIKI, PODNIEŚĆ ZBIORNIK, OCENIC STAN MOTOCYKLA W SERWISIE ITP... JEŻLI CENISZ WŁASNE ŻYCIE I KOMFORT JAZDY BEZWYPADKOWYM MOTOCYKLEM TO ZAPRASZAM DO SIEBIE. PRZYJMUJEMY W ROZLICZENIU TYLKO BEZWYPADKOWE MOTOCYKLE; koniec cytatu, jest lagodnie mowiac nieprawda :wstyd:



OK, juz nie wazne. Kupuje gdzie indziej :P Ale mozecie napisac cos o tym komisie, komus moze sie przydac :)
Ostatnio zmieniony przez grzesiu Pią 19 Lut, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pubuss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lut, 2010   

matzec napisał/a:
12 zł za ładowanie akumulatora

Słyszałem, że prąd podrożeje, ale kurde, żeby aż tak? :D

Reasumując, widać, iż warto, za tą kasę to chyba sam transport moto do i od jest tego wart ;)
 
 
matzec
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lut, 2010   

No zdecydowanie transport to główna zaleta. W takim serwisie Crank na przykład mają teraz promocję - transport motocykla tylko 100 zł :O Ale ceny usług mają bardzo konkurencyjne (jeszcze 30% znizki!): http://crank.pl/Serwis
 
 
Peterek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Mar, 2010   

widze, ze nikt nie polecil jeszcze serwisu Moto Guzzi w wawrze. oprocz aso Gutkow panowie zajmuja sie wiekszoscia marek. ceny na umiarkowanym poziomie, jakosc uslug bardzo dobra no i jest mozliwosc negocjacji wysokosci ostatecznego rachunku. co prawda kiedys nie dokrecili mi porzadnie plugu i troche nim poszorowalem ale ostatecznie i tak polecam :)

matzec napisał/a:
transport to główna zaleta

twardym trzeba byc nie mientkim." miec 100 i nie miec to juz 200 a za tyle mozna dobrze zabalowac :D
 
 
Truebadur 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 42
Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 14 Mar, 2010   

Peterek napisał/a:
widze, ze nikt nie polecil jeszcze serwisu Moto Guzzi w wawrze. oprocz aso Gutkow panowie zajmuja sie wiekszoscia marek. ceny na umiarkowanym poziomie, jakosc uslug bardzo dobra no i jest mozliwosc negocjacji wysokosci ostatecznego rachunku. co prawda kiedys nie dokrecili mi porzadnie plugu i troche nim poszorowalem ale ostatecznie i tak polecam :)

matzec napisał/a:
transport to główna zaleta

twardym trzeba byc nie mientkim." miec 100 i nie miec to juz 200 a za tyle mozna dobrze zabalowac :D


Zgadzam się co do serwisu gutka. Ale tuż "obok", niedaleko na Trakcie jest serwis u Piotka - sam u niego teraz kompletne przygotowanie robiłem i dosyć znośnie mnie wynioło...wymiana płynu hamulcowego, regulacja zaworów, czyszczenie i regulacja gaźników i mieszanki, kontrola klocków, sprawdzenie rozrządu, wymiana oleju (olej i filtr mój), wymiana świec, wymiana obu opon z wyważeniem razem z zakupem Heiddenau na przód i tył w cenie 925 zł - to myślę, że całkiem nieźle...
 
 
grzesiek100
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Witam chciałem zasięgnąć opinii na temat serwisu w Legionowie-naprzeciwko Mac Donalds.
 
 
gunek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

Hej,

podpowie ktoś może gdzie można dobrze wyregulować zawory? Jaki orientacyjny koszt może być? Płytki są drogie?
A może lepiej samemu, chociaż się trochę dygam, że coś spartole :) bo z mechaniki mam doświadczenia tyle co roboty przy maluchu jest.

Pozdrawiam
 
 
godzio
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Kwi, 2010   

Witam,

chyba szykuje mi się poważny remont gsa.
prawdopodobnie panewki,
Moje pytanie do was , którzy znacie serwis u Robobobo. czy chłopaki nie naciągają na niepotrzebne naprawy i czy są wystarczająco solidni do całkowitej naprawy silnika?

Pozdrawiam
bartek
 
 
Semai
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Kwi, 2010   

godzio napisał/a:
...
Moje pytanie do was , którzy znacie serwis u Robobobo. czy chłopaki nie naciągają na niepotrzebne naprawy i czy są wystarczająco solidni do całkowitej naprawy silnika?

Ja tam robię swoje moto, Irys też.
Serwis w moim odczuciu BARDZO godny polecenia.

Jest polecany przez Pro-Motora o ile ma to dla Ciebie jakieś znaczenie.

Mają też inną zaletę - od Ciebie z chaty jedzie się tam taksą MPT za 15 zeta... :D

BTW gdybyś przeczytał ten wątek od początku to byś wyczytał że zarówno ja jak i Irys polecamy chłopaków :P

Ostatnio jak gadałem z Radkiem (ksywa młody - kolo z dredami) to mówił że w tym sezonie obrobili już 60 GSów... o czymś to świadczy...
 
 
godzio
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010   

dzięki, czytałem ten wątek ale wtedy interesowała mnie regulacja gazników i zaworów, teraz to zupełnie inna kwestia, jeśli sie sprawdzi to co sugerują.

60 gs ow to o czyms swiadczy, ( a własciwie o dwóch rzeczach, że chłopaki sie znaja i, że gs to awaryjny motocykl :) )

pzdr
b
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.