WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: studi
Nie 21 Cze, 2015
Przeglad po sezonie w Warszawie lub okolicach
Autor Wiadomość
Lemon 



Wiek: 39
Dołączył: 06 Lis 2007
Pochwał: 1
Posty: 1214
Skąd: 0-61
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

jscoolg napisał/a:
Uważam ze w tak prostym i popularnym motocyklu jak GS nie powinny zdarzać się takie przypadki !

zgadzam sie w 100%.. w tak prostym i popularnym motocyklu nie powinny zdarzać się przypadki naiwnych właścicieli :]
_________________
pozdrawiam- Juli(an)
 
 
hubertgontarz 



Model GSa: GS 500E
Dołączył: 05 Lis 2007
Pochwał: 4
Posty: 2021
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Temat serwisów i wykonywanych przez te zakłady serwisowe to długa historia.
Myślę że powinieneś pojechać na reklamację, powiedzieć co jest nie tak i niech jeszcze raz rzucą okiem.
Następnym razem pozostaje zmiana serwisu i szukanie tego właściwego.
_________________
www.gs500.pl
 
 
pootietang
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

zapłaciłeś więc masz prawo reklamować.
zgadzam się po części z tym co powiedzieli w serwisie że przy okazji zaworów powinno się zrobić gaźniki ale nie cały serwis tylko synchronizację jeśli serwis był robiony wcześniej.
u mnie spadły osiągi jak ustawiłem za duży luz zaworowy więc albo to albo po prostu źle wyregulowali gaźniki.
 
 
jscoolg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Sty, 2009   

Niestety pomimo ze bardzo bym chciał nie mam czasu na to żeby "znać sie" i coś robić samodzielnie przy motocyklu (brak czasu, cierpliwości, miejsca). Chciałbym nim przede wszystkim jeździć :) Dlatego uczę się na błędach.
Serwis wydawał mi sie kompetentny i skoro pomimo moich sugesti nalegali na czyszczenie i pełny serwis gaźników, stwierdziłem że pewnie wiedzą co robią. Po raz kolejny spradza się stara maksyma LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO!! Niestety pomimo że często mam dowód jej słuszności nie jestem w stanie wbić sobie tego w głowę :) Jutro motocykl wraca do serwisu Miejmy nadzieje że coś z tego wyjdzie. Jak nie zażądam zwrotu kasy za regulacje gaźników i poszukam dobrego specjalisty:)
Ponawiam tym samym pytanie o dobry serwis w Warszawie, ASO ma na razie 1 szy minus.
Pozdr
PS
Nawinąłem pierwsze 100 km w nowym roku. To jest jak uzależnienie !!
 
 
Irek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

ja serwisowałem sie na pradze płd. w Warszawie, serwis nie jakis specjalistyczny, powiedzmy wszystkich marek;)
Yavit Motors się ten przybytek nazywa :P
http://www.motors.yavit.com.pl/

Robiłem tam regulacje gaźników i zaworów. W Cenniku mają napisane ze regulacja gaźnika 250zł a zaworów tez ok 200. Jednak sprawdzili mi to wszystko i za zawory nie płaciłem nic a za gaźnik 400 bo się okazało ze musze go wymienic. Facet sam szukał dla mnie gaźnika i wogole, jak dla mnie bardzo uczciwa firma.
 
 
Inku
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

O ile wiem to przy regulacji gaźników należy sprawdzić zawory, bo jak mają zły luz to nie ustawi się poprawnie gaźników. W drugą stronę - pierwsze słyszę.

jscoolg oddaj sprzęta na reklamację. Powiem, że świetnie Cię rozumiem bo chciałeś żeby wszystko grało, a tu wyrzucona kasa i jest do dupy. Po co wymieniałeś uszczelkę pod głowicę?

Irek, dlaczego musiałeś wymienić gaźnik? Dostałeś stary z powrotem?
 
 
Irek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

No dostałem, z tym moim gaźnikiem starym to jakas dziwna historia i miałem pełno problemów przez to, zresztą nadal moto nie chodzi idealnie..
Zaczeło się od tego że jakis kolo z Białegostoku sprowadził mój przyszły motocyk z Niemiec. Z tego co wiem był on wersją zablokowaną i ten typ znalazł jakichś majstrów coby go odblokowali, a zrobili to tak ze tylko go zepsuli.. Nie wiem dokladnie co oni tam robili ale ci goście z serwisu wyżej wymienionego przezemnie stwierdzili że gaźnik ucina iglice, no i wogole jakies dziury dziwne w nim są, cos jakby było w nim wiercone.
No i dlatego musiałem kupić nowy gaźnik.. Znalazłem na allegro używke za 400zł (dla porównania nowy kosztuje 1100zł) i chodzi o niebo lepiej choć i tak czasem dziwnie sie zachowuje, zwlaszcza po rozgrzaniu, ale do marca mam zamiar zwalczyć wszystkie jego dolegliwości.
 
 
robertgs500
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sty, 2009   

blazek1883 napisał/a:
robertgs500 napisał/a:
ja oddaje swojego gs-a w ręce fachowca od kilku lat doglada mojej maszyny i szczeże go polecam :) ma warsztat na burakowskiej


gdzie konkretnie na Burakowskiej i ile koszuje pełny przegląd?
przed sezonem chciałbym oddać moto do fachowca, żeby pozniej smigac bez zadnych problemow



dokładnego adresu nie znam a jeżdze tam spory kawał czasu . To jest dokładnie przy mpo , skręcając z Powąskowskiej w Burakowską (zaraz za czarnym kotem) jedziesz prosto jakieś 300m może więcej zobaczysz szyld motocykle albo stacja kontroli pojazdów skręcasz tam i jedziesz do samego końca . Koleś nie jest tani ani tez i drogi ma ceny bardzo zbliżone do innych fachowców . Za regulacje zaworów wymiane filtra , oleju i przeglądu zapłaciłem 280 zł z tym że olej był mój ;) a jeszcze coś mi robił przy świecach bo zalewałem je non stop nie wiedząc że na kraniku pozycja pri służy jedynie do rozruchu moto po dłuższym staniu :(
 
 
jscoolg
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Sty, 2009   

Wymieniałem oczywiscie uszczelkę pod dekielek nie pod głowice :) Mój błąd

Dzwoniłem do serwisu - wczoraj rozebrali gaźniki i testowali moto na hamowni ! Dziś doszli do wniosku ze może padła przepustnica i trzeba wymienić ! Co za zawodnicy - od razu przyszły mi na mysl cuda jakie wyczyniają ASO z samochodami (coś nie działa - wymieńmy połowe elektroniki może pomoże)
Jak do soboty nie załatwia sprawy zażadam zwrotu kosztów naprawy gaźników oraz pokrycie kosztu regulacji w innym serwisie :)

Po tygodniu analiz okazało się że założyli filtr powietrza od wersji o obniżonej mocy :) W sumie motocykl był kiedyś zablokowany, ale przy rozbiurce gaźników należało zwróćić uwage że już nie jest :)
 
 
perkoz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

miał ktoś może do czynienia z serwisem Motorista na Wysockiego? Mam blisko ;)
 
 
blazek1883 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2009
Pochwał: 1
Posty: 56
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

Dwóch znajomych serwisowało tam swoje sprzęty: Transalpa i CB500. Generalnie obaj byli bardzo zadowoleni z jakości usługi, jednak podobno z jakością idzie w parze wysoka cena, dlatego też zmienili sewis.
 
 
 
perkoz
Gość
Wysłany: Sro 11 Mar, 2009   

jestem umowiony na pare rzeczy na 20tego, zobaczymy. Wysokie ceny? Umowilem sie na kwoty, ktore raczej odpowiadaja sredniej warszawskiej.
 
 
blazek1883 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2009
Pochwał: 1
Posty: 56
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Mar, 2009   

Cytat:
jestem umowiony na pare rzeczy na 20tego, zobaczymy. Wysokie ceny? Umowilem sie na kwoty, ktore raczej odpowiadaja sredniej warszawskiej.


napisz później ile Cie to wszytko kosztowało i co było robione
 
 
 
Ania H
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Mar, 2009   

Nie polecam Pit Stopu na Wolskiej wjazd od Syreny. Teraz oddalam do poleconego przez mojego kolege ktory od kilku lat serwisuje namiar na mechanika ktory "grzebie" w moto w ursusie, ja na razie u niego jeszcze zimuje moto, wiec nie moge na sobie stwierdzic czy jest ok.
 
 
Koger 

Wiek: 36
Dołączył: 27 Mar 2008
Pochwał: 2
Posty: 130
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 19 Mar, 2009   

A co w Pit Stopie nie tak?
Ja tam oddałem na regulacje bodajże gaźników i nie było problemów, a tanio
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.