Przeglad po sezonie w Warszawie lub okolicach
Odpowiedz do tematu

:
Armed ma całkiem sprawnych mechaników, z rozbitka są w stanie zrobić "nówkę sztukę" więc i z silnikiem powinni sobie poradzić.

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


andum
[Usunięty]
:
Ja osobiście polecam sebbike na modlińskiej.
http://www.sebbike.pl/

karwyg
[Usunięty]
:
Czas na parę dobrych słów o serwisie w tym roku.
Oddałem GS500 do MotoWit na Zaciszu. Dobry dojazd z Radzymińskiej.
Umówiony na konkretną godzinę, prace wykonane szybko i sprawnie. Pracownik warsztatu Paweł telefonicznie poinformował o potrzebie wymiany filtra powietrza. Wymiana napędu i opony bez zastrzeżeń. Panowie przejrzeli także pozostałe elementy. Stan określi na wzorowy.
Także słownie, szybko i co istotne według cennika. Przystępnie.
http://www.motowit.com/kontakt.html

Z czystym sumieniem - polecam.

mocar
[Usunięty]
:
Ja na swoją Suzę czekam już ponad 4 tygodnie.. :( czyli nie zawsze szybko.

SERWIS_MOTOWIT
[Usunięty]
:
Mocar moge ciebie pocieszyc ze jutro składamy. przysły graty z aso i mozna konczyc stukajacego Gs-a

[ Dodano: Pią 22 Mar, 2013 ]
Paskuda jek alternator to tylko u Bartka z Cyklo na modlinskiej. wspaniałe wykonanie, Polecam

:
Z ciekawosci, co u Mocara stukalo?

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
mocar
[Usunięty]
:
Jeżeli dobrze pamietam jak to sie dokładnie nazywa to luz na wałkach rozrządu zaworów wydechowych, trzeba było czekać na podkładkę z ASO. Jedyne co udało się znaleźć. Jak się mylę lub cos pokręciłem to Wiktor mnie poprawi. Ale suzi przydomku "stukająca" i tak już się chyba nie pozbędzie :P :)

karwyg
[Usunięty]
:
mocar zacny przydomek dla suzi :) Mi się kojarzy pozytywnie :) BARDZO
A szybko to miałem na myśli się uwinęli, części sam dostarczyłem :)
Pozdrawiam

:
Jeśli by ktoś potrzebowal pomocy przy przygotowaniu moto do sezonu prosze o info :)

Gs 500 F ------> Bandit 600S
:
że zima w pełni, powoli myślę o przygotowaniu moto do sezonu i tego typu sprawy, czyli typowy przegląd i dlatego trochę odświeżam temat.

Do rzeczy, czy znacie może jekiegoś godnego polecenia mechanika w okolichach Piastowa/Pruszkowa? Któremu mógłbym powierzyć moją "Czarną strzałę"? Lub kogo unikać w razie czego?

... ask me no questions and I tell you no lies ...


Nozownik
[Usunięty]
:
Rage napisał/a:
Do rzeczy, czy znacie może jekiegoś godnego polecenia mechanika w okolichach Piastowa/Pruszkowa?


Zazwyczaj zdarza mi się OD rzeczy ale co tam.
Musiałem chwilę poszukać ale mam. (wrzucam linki, że jest w necie a nie że podaję bez pozwolenia, bo tego sam nie lubię ;) )

Doktor Motorr - tu numer jest

U niego robiłem GS500 a kumpel, który polecił, robił bandytę i fazerkę.
Ceny bardzo spoko, a ja wtedy niezaznajomiony w temacie zupełnie, różnicę bardzo dobrze czułem i słyszałem. Pięknie obrobił. Naprawdę szacun.
Tu link gdzie to Gdzie to

Tylko oby nie zmienił sie sam mechanik - ma być Grzesiek. ;)

:
dzięki wielkie za info, bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania (J. Korczaka) więc dla mnie bomba

... ask me no questions and I tell you no lies ...


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.