Przeglad po sezonie w Warszawie lub okolicach
Odpowiedz do tematu

Snajper4
[Usunięty]
:
Ja także dzisiaj byłem w serwisie MotoWit i nie mogę powiedzieć złego słowa ;) Wszystko szybko i solidnie. Polecam ! :)

matzec
[Usunięty]
:
Siema, czy ktoś wie co jest z serwisem Pole Position? Pisałem sms do obu chłopaków i bez odpowiedzi; nie chcę póki co dzwonić bo jestem za granicą.

teja-1010100
[Usunięty]
:
Jakbym miał warsztat to na sms'a też bym nie odpisał ;) .

matzec
[Usunięty]
:
Coż, nie pierwszy raz sie tak z nimi umawialem...

Semai
[Usunięty]
:
nie wiem na ile jesteś z nimi zżyty, ale ja już nie polecam pole-position w całej rozciągłości.

:
Semai napisał/a:
ale ja już nie polecam pole-position


Nigdy się u nich nie serwisowałem, ale właśnie fama głosi, że są coraz gorsi z roku na rok i coraz większą maniane strzelają, dlatego też w tym sezonie nawet nie brałem ich pod uwagę szukając warsztatu.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
matzec
[Usunięty]
:
Czy możecie podać jakieś szczegóły? Byłem już u nich nie raz i było wszystko okej. Np. przy sprawdzaniu zaworów wykryli jakąś usterkę czy coś, w gaźniku i bez pytania naprawili... a mam podejrzenie, że było to tam już wcześniej, gdy oddawałem motocykl do Suzuki w Piasecznie i oni z kolei nic z tym nie zrobili ;) .

Semai
[Usunięty]
:
PW Ci podeślę.

SERWIS_MOTOWIT
[Usunięty]
:
Zapraszamy do serwisu Motowit. W Maju akcja promocyjna!! Darmowo sprawdzimy najważniejsze punkty Twojego motocykla odpowiadające za Twoje bezpieczeństwo i stan techniczny motocykla. Zapraszamy

Tel. 505-474-969 http://www.motowit.com

player
[Usunięty]
:
karwyg napisał/a:

Polecam serwis u Piotrka


Eloo,
Jakbyś podał jakiś namiar to będę wielce zobowizany :D

SERWIS_MOTOWIT
[Usunięty]
:
W okresie zimna panującego na dworze osoby chcące serwisować moto w serwisie MotoWit oferuje transport motocykla do serwisu jak i do domu za free.
Zapraszamy

Oferujemy równiez zimowanie Motocykli. Cena 70zł/miesiac

:
Czy ktoś coś mi powie na temat serwisu MotoLożan na ul. Gawota 13A? Szukałem opinii w necie ale nic nie mogę znaleźć :szok:

SÓZÓCKI --> JAMACHA
polkosz1
[Usunięty]
:
Witam wszystkich na forum znalazłem niedrogiego ale dobrego mechanika poniżej podaję jego dane kontaktowe sam jezdzi na jednośladach
Krzysztof Rakowiecki
Tel. 504127894
rak1@o2.pl

player
[Usunięty]
:
Zuma motocykle - Falenica. Czy ktoś korzystał ? Jakieś opinie ?
A i drugi MB1 - Anin. Akurat do obu mam blisko ale przydadłoby sie nie jechać w ciemno ;) thx

teja-1010100
[Usunięty]
:
Polecam MotoWit jak nie chcesz jechać w ciemno to jedź na Fersta 15 :) . Ja w tym roku też do niego wstawiam tylko musisz sobie jakiś termin zaklepać bo mailowałem do właściciela i najwcześniej połowa kwietnia. Poprzednio robiłem u niego GS'a włącznie z transportem motocykla zimą.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.