Biale napisy na oponach
Odpowiedz do tematu

kikon18
[Usunięty]
: Białe napisy na oponach
co myslicie o takim malowaniu nazw firmy na oponach ?? http://allegro.pl/item248...ieseryjne_.html

Czym by to było można zrobić ??

Kolega kiedyś miał coś takiego w motrorze malował korektorem i mu sie trzymało nawet :D

:
ja mam pomalowane markerem do opon. bardzo fajnie trzyma i wyglada duzo lepiej niz zwykla czarna opona;)

jakubgs
[Usunięty]
:
idziesz do sklepu z art szkolnymi kupujesz bialy marker i do roboty

kikon18
[Usunięty]
:
tak, a czy taki marker sie nie będzie zmazywał, patrzyłem teraz na allegro to sa markety do opon olejowe i w komentarzach sprzedajacych piszą ludzie że to szajs. Sa drozesze o kilka złotych ( 20zł ) to takie już napewno by były odpowiednie.

jakubgs
[Usunięty]
:
zwykly bialy marker starczy ja takim malowalem i napisy trzymaja u mnie w sklepiej chyba 8 pln u mnie sie jakos trzymaja http://polskajazda.pl/Mot...ki/GS,500/13477

:
nie obraźcie sie ale dla mnie to wiocha na maxa


Moto gs 500 to zaden metro moto czy super sportowy przecinak ...

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
jakubgs
[Usunięty]
:
to widocznie masz inny gust ale jak by byly 2 takie same Gs i jeden by mial pomalowane opony a drugi nie to uwierz mi ludzie by bardzie patrzeli na tego z pomalowanymi

:
no niektorym sie podoba niektorym nie kwestia gustu:) ja sobie pomalowalem tylko po to ze wiecej mi sie przez to podoba:) ja mam tak że zmienie jakas mala rzecz w moto (nowa świecąca się jeszcze zebatka z nowym łańcuchem, jakieś naklejki, pomalowane opony) i odrazu mi sie na nim lepiej jezdzi:P ludzie nie muszą tego widziec wazne ze mi sie podoba :) :):)

:
jakubgs napisał/a:
to widocznie masz inny gust ale jak by byly 2 takie same Gs i jeden by mial pomalowane opony a drugi nie to uwierz mi ludzie by bardzie patrzeli na tego z pomalowanymi


pytanie tylko w jaki sposób bedą patrzyli
z podziwem czy z uśmieszkiem pobłażliwości, bedą pokazywać jako motyocykl warty uwagi czy bedą wytykac palcami

zaniedbane auta z diurami w prograch ale z max spojlerem tez przyciągają uwage a ;ludzie sie ogladają ...
kazdy robi ze swoim sprzetem co lubi ...

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
cygan
[Usunięty]
:
ktoś kiedyś pisał o maluwaniu opon ale w autach pamiętam i wniosek z tego wyszedł taki że jeżdżąc dużo i tak farba schodzi więc trzeba poprawiać co jakiś czas.ktoś nawet malował specjalną farbą stosowaną do malowania pasów na jezdni .nie zdała egzaminu (temperatura i brak elastyczności)
Motor jest mniej urzywanym środkiem lokomocji więc może będzie ok?!

milowski
[Usunięty]
:
Moim zdaniem to zależy też od marki opony. Mój brat pomalował opony od poloneza - i nikt się nie śmiał tylko patrzyli z podziwem. (opony Michelin)

:
mi taki marker dobrze miesiac trzyma (ciągła eksploatacja praktycznie dziennie gdzies smigam w roznych warunkach) marker do opon z allegro :)

kikon18
[Usunięty]
:
no i jak widać sa podzielone zdania, pytałem sie kumpli to jeden uważa że wiocha drugi znów odwrotnie że pasuje do białych felg jak jest biały napis na oponie. Spróbować moge, najwyzej sie po jakimś czasie zetrze :D

DawGad
[Usunięty]
:
Moze zadam wam bol ale dla mnie to mega wiejsko... Pytam tylko z ciekawosci.A jak byscie mieli oponki firmy Stomil to tez pomalowalibyscie sobie nazwe firmy na bialo???

:
heh no dobra jak bym mial stomila nie pomalowal bym sobie... ale mam Bridgestone a poza tym w niektorych oponach sa standardowo pomalowane napisy na bialo... i wiocha kupic takie opony?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.