Okolokominowe latanie...
Odpowiedz do tematu

89kubul
[Usunięty]
:
paczka przyszła ale zamiast regulatora w paczce był moduł zapłonowy:(i kolesiowi odesłałem i czekam na regulator.jak tylko go dostane i wszystko będzie ok. chodzić to napisze i sie możemy spotkać

Infanati
[Usunięty]
:
No i jak tam Kubul? Zrobiłeś wreszcie to moto czy nie? :oczami:

89kubul
[Usunięty]
:
zrobiłem. ładowanie jest ok. dziś latałem ale 15 moto idzie do serwisu na wymiane uszczelek i regulacje . ale jak coś to już sie pisze na jakieś spotkanko:D:D:D

Infanati
[Usunięty]
:
Łeee no i czemu nie dałeś znać? Cały dzień w chacie siedziałam. :zdegustowany:

A teraz pewnie z tydzień/dwa moto w serwisie będzie, a ja 1 maja wyjeżdżam, także dopiero po wypadzie, o ile będę jeszcze miała za co śmigać :niepewny:

89kubul
[Usunięty]
:
moto odbieram jutro popołudniu:D uszczelek nie robią narazie bo nie mają na uszczelki dopiero za ok miesiąc:( więc pewnie pośmigamy przed twoim wyjazdem :)

matoshiba
[Usunięty]
:
cisza coś w naszym woj

Infanati
[Usunięty]
:
Ja dziś wróciłam z Chorwacji ;) :hyhy:

matoshiba
[Usunięty]
:
Infanati, na moto byłaś ?

Infanati
[Usunięty]
:
Yop, zapraszam do czytania relacji w odpowiednim dziale :D :hyhy:

matoshiba
[Usunięty]
:
dziś zmieniłem tylną oponkę jutro powinienem dostać zębatkę i znów zaczne smigac wiec pewnie o Toruń zachacze
Infanati, pochwal się nowym sprżetem bo milczysz już za długo :P chyba forum nie opusciłas?

Infanati
[Usunięty]
:
No dobra niech Ci będzie :hyhy:



Oto moja Perełka :D

PS. Ja dziś jadę do knajpy Pod Kogutem pod Bydgoszczą, może chcesz się przejechać? :cwaniak:

:
Infanati, gratuluję zakupu.Jeszcze trochę i na tym forum GS będzie w mniejszości.
To może wpadnijcie wszyscy do Grudziądza.

Infanati
[Usunięty]
:
Dzia. ;)

No ja dziś do Grudziądza napewno nie podjadę, umówiłam się w tej knajpie ze znajomymi z Motobydzi ;)

:
Jakby co to zapraszam !

matoshiba
[Usunięty]
:
Zębatka nie doszła dziś ;/ Najpierw przychodzi zebatka potem jadę na przegląd i wtedy już mogę śmigać :D
Piękny sprzęt , cos czuje że jeszcze dalsze wypady się szykują niż Chorwacja :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.