Okolokominowe latanie...
Odpowiedz do tematu

matoshiba
[Usunięty]
:
Jeśli rano będzie pogoda ok to jade motorem a jak będzie padało to samochodem ;/ 89kubul Twój nr mam wiec jak coś to będe pisał Infanati, z Toba nie wiem jak się skontaktować . A może jeszcze ktoś chetny jak dopisze pogoda?

Infanati
[Usunięty]
:
Ja jadę narazie na rynek do Torunia, a potem jak wrócę wyprowadzam Suzi na spacer do Solca :D

Jakby co to pisać na gg 3511150 ;)

matoshiba
[Usunięty]
:
Rana uczelnia a potem Toruń na moto :) w sumie jakieś 190km :) Infanati, ja nie mam gg wiec nic nie napisze :)

Infanati
[Usunięty]
:
Ja zrobiłam tylko/aż 70 km-ów, wracałam już w deszczu, więc nie było sensu dalej śmigać...

Klocki ładnie się dotarły, więc można już spokojnie wjechać w miasto :D

Ten tydzień ma być ładny, więc może się wybiorę z Suzi na spacer do Toronto :D

matoshiba
[Usunięty]
:
Dzis jest bardzo ładnie :D wiec pewnie tez na moto się pojeździ :)

Infanati
[Usunięty]
:
Ja właśnie wyczyściłam łańcuch i umyłam ładnie moto, czekam aż ładnie wiaterek wysuszy :hyhy:

Pewnie w tygodniu jakoś ruszę na miasto :hyhy:

matoshiba
[Usunięty]
:
250 km poadło wróciłem po północy ale było fsajnie ;)

89kubul
[Usunięty]
:
matoshiba wybacz ze wyszła lipa z latania razem w sobote:( ale regulator napiecia mi nie ładuje i czekam na paczke, moge jeździć ale nie moge moto zgasić bo jak zgasze to musze na zapych:(poprostu kicha na maxa.ale jak tylko regulator dostane to wpinam i śmiganko:)a możę jutro lub w środe jakoś dasz rade polatać?? to bez reg bym troszku polatał z tobą

matoshiba
[Usunięty]
:
Ja wczoraj latałem ale do olsztyna po olsztynie -odwiedziłem starych znajomych i do domu ogólnie ponad 250 km fakt wracałem po pólnocy i do tego zapiekanki z lotosu ale ok :D wypad udany.
89kubul, w sobote mam zjazd :D w toruniu wiec popołudnie jak najbardziej i do tego robi się coraz cieplej :) Jeli uda mi się w tyg to mam Ywój nr wiec zadzwonie i może coś sięwykołuje :)

Infanati
[Usunięty]
:
Ja dziś będę Suzą w Toruniu, więc jakby co pisać na gg to podam nr telefonu :hyhy:

89kubul
[Usunięty]
:
ostatnia wyprawa to poraszka:( bez regulatora nigdzie sie nie ruszam:( mam nadzieje że na następne spotkanie wszyscy bez problemu na nie dojadą i wszyscy bez problemów dojadą spowrotem do domu:)

Infanati
[Usunięty]
:
Ehehehe nic nie mów Kubul :P Ale pociesz się, że było nas z problemami dwoje :P

Też mam nadzieję, że następnym razem to uda nam się spotkać i nie narzekać na moto :hyhy:

matoshiba
[Usunięty]
:
wesoło było.........spóźniony, tel padł potem inne komplikacje ech > ten zlot to jakiś survival był a nie spotkanko :P

89kubul
[Usunięty]
:
matoshiba tylko tobie udało sie poznać infaniti i mnie a nam nie było pisane sie spotkać ;) ale następnym razem damy rade chyba żę to będzie między 15-20 kwietnia to lipa bo w tym czasie moto w serwisie:(

Infanati
[Usunięty]
:
No jak tam 89kubul, masz wreszcie ten regler?

Śmiga ktoś dzisiaj? :hyhy:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.