Okolokominowe latanie...
Odpowiedz do tematu

: Okołokominowe latanie...
Witam, zaczynam temat.
Bydgoszcz
Dzisiaj (14:30 WORD) o 15:00 spotykamy się na podkoronowskim pasie w celu zapalenie zniczy kolegom :(
2 XI w Bydgoszczy przy kościele na stawowej o 18:00 potem idziemy pod krzyż w tym samym celu...

[ Dodano: Wto 30 Gru, 2008 ]
może 31 grudnia jakiś delikatny lansik około bydgoski?

a to zdjęcie z 26 XII ;)



wiatru szum, morza śpiew...
matoshiba
[Usunięty]
:
Wiadomo luty jest i zima za oknem ale może uda nam się spotkać i polatać ? Oczywiście tak w marcu a pisze już teraz bo jak patrze na poszczególne osoby i daty ostatnich logowań to wątpię ze coś wypali ale chce spróbować i ustalić jak cokolwiek z wyprzedzeniem :) Proponuje Toruń w jakiś marcowy week :)

Infanati
[Usunięty]
:
No dobra - w ten weekend mam zamiar absolutnie wszystko wymienić w Suzi, więc po weekendzie będę musiała ją wypróbować :D

Ktoś chętny w tygodniu?? :hyhy:

89kubul
[Usunięty]
:
jak sie wyrobie z dopieszceniem paru pierdołek w moto to moge pośmigać:):)

Infanati
[Usunięty]
:
No ja mam zamiar w ten weekend wymienić pół moto, więc pewnie się wyrobisz ;)

Jakoś w poniedziałek się odezwę to się możemy zgadać ;)

89kubul
[Usunięty]
:
mam nadzieje że jakoś uda nam sie pośmigać i pogoda dopisze :D

Infanati
[Usunięty]
:
Niby koło 18-ego ma przyjść wiosenka i temperatura ok. 15-18 stopni i słoneczko ma być ;)

matoshiba
[Usunięty]
:
podobno ... to ja jestem piekny młody i bogaty :P na moje to zacznie się śmigac za jakieś 3 tyg :)

Infanati
[Usunięty]
:
No ja tam nikogo nie zmuszam ;)

matoshiba
[Usunięty]
:
Nie o zmuszanie lecz o pogodę mi chodzi :) Szkoda zdrowia na latanie w taka pogoda a zanim będzie ok to myślę że właśnie te 3 tyg mina :)

Infanati
[Usunięty]
:
No to już zależy indywidualnie od każdego motocyklisty/stki ;)

Zależy jaką kto lubi temperaturę, jakie ma ubranie na moto itd. ;)

Ja w zeszłym roku jeździłam już w lutym przy 3 stopniach ciepła ;)

No i nikt tu nie mówi zaraz o wypadzie nad morze, tylko lajtowym śmiganiu po mieście lub okolicach.

Od soboty ma przyjść wiosenka :d powyżej 10 stopni i słoneczko, więc można pomyśleć, jeśli ktoś reflektuje :D Zawsze możemy się umówić gdzieś na ciepłą herbatkę ;) Ja i tak będę musiała moto przegonić, chociażby żeby dotrzeć nowe klocki ;)

89kubul
[Usunięty]
:
ja sie pisze jak pogoda dopisze :D
ale jestem czubek i w lutym ok 3 dni przelatałem to pewnie pogoda dopisze:D
nie mogłem sie powstrzymać i jeździłem , bo to pierwszy sezon z własnym moto :hyhy:

matoshiba
[Usunięty]
:
Infanati napisał/a:
a w zeszłym roku jeździłam już w lutym przy 3 stopniach ciepła ;)

od styczni do kwietnia ubiegłego roku miałem nabite ok 3 tys km :) A ten week zapowiada się na prawdę dobrze :) Tylko dziś widziałem w Toruniu i pod Toruniem Misiaków z nowymi laserowymi suszarkami , sporo ich stało chyba zakup misi się zwrócić ;) MI do sprawnego moto została już tylko jedna śrubka :0 dosłownie ale ważna bo od trzymania i naciągu linki sprzęgła ;) Takze jeśli ją dostane to sie pisze :)

89kubul a jeżdżę szerszeniem z 99 roku
http://www.wrzuta.pl/obraz/kIUatRzEeZ/hornet

Ostatnio zmieniony przez matoshiba Czw 12 Mar, 2009, w całości zmieniany 1 raz
matt87
[Usunięty]
:
Ja też jestem jak najbardziej 'ZA', tylko musi się troszke ocieplić. Ostatnio objeżdzałem a że dopiero co kompletuje ubranko to mnie troszkę przewiało. Było 9st niby, ale odczuwalna duuużo niższa. Narazie muszę troszkę dopieścić moto przed sezonem. Szczęśliwym posiadaczem Zuzi jestem od 1 marca ;)

89kubul
[Usunięty]
:
w poniedziałek gdzieś sie spotykamy?? jak pogoda dopisze??jak tak to gdzie??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.