Glogow
Odpowiedz do tematu

metalbeast
[Usunięty]
: Głogów
kto z moich okolic ?? ? szukam ludzi do wspólnego ladania po bocznych drogach i odkrywania ciekawych tras w okilicy dlaszej i bliższej :] co 2 GSy to nie jeden heh..

Arecki
[Usunięty]
:
Ja jestem z legnicy, więc zawsze można polatać. Na razie gs w naprawie (była mała wywrotka :zly: ). Jak gs będzie gotowy to na pewno napisze i polatamy :)

metalbeast
[Usunięty]
:
oo gites panie ;] zawsze można sie gdzieś umówic po drodze i jakąś traskę oblecieć.
Ktoś jeszcze ?? Moze nawet jakaś grupka sie uzbiera.

Sosna_79
[Usunięty]
:
A ja też Głogów.
Cze Metalbeast już nie jesteś sam, jest nas dwóch, A TAKICH DWÓCH JAK NAS TRZECH TO ANI JEDNEGO :hyhy:

Graphic
[Usunięty]
:
no to zglasza sie kolejny zawodnik do wycieczek krajoznawczych :)
Szczerze mowiac chcialbym jeszcze raz pojechac do Rudnej i wejsc na ten nasyp zobaczyc te chemiczne jeziorko KGHMu :D i porobic fotki . zamierzam to zrobic w przyslym tygodniu ( chyba wkoncu znalazlem garaz gdzie moge trzymac sligshota swojego) po robocie wiec jesli macie ochote na przejazdzke i odrobine emocji bardzo chetnie wybiore sie z nowymi towarzyszami

Sosna_79
[Usunięty]
:
Witamy.
Co do latania to nie ma sprawy. Tylko zawsze jakoś ciężko się zgrać z terminami. Ale zawsze coś się wymyśli.
pozdrawiam

Graphic
[Usunięty]
:
jakby co to ja w tym tygodniu jestem gs em w Głogowie po 17 lestem free to go :)

szpaku
[Usunięty]
:
Witam witam :rotfl: troszkę reaktywuję tego posta, ale jeśli na wiosenkę 2010 dalej szukacie chętnych to lubin się zgłasza;] Ja z miła chęcią każdy wolny dzień od pracy polatam sobie w naszym okręgu;] pozdrawiam :]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.