Subskrypcja dzialu na formum
Odpowiedz do tematu

: Subskrypcja działu na formum
Cześć, szukałem w postach i w oknie forum, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Jest możliwość powiadamiania mailowego jeżeli w jakimś dziale pojawi się nowy temat w dziale? Na innych forach widziałem takie opcje. Rzadko mam czas tu zaglądać, a z niektórymi tematami chciałbym być na bieżąco.

Żeby do czegoś w życiu dojść trzeba zap...dalać !
:
Cześć,
Na dole każdego tematu po prawej stronie masz kilka linków, a wśród nich "Śledź odpowiedzi w tym temacie". To jest właśnie to czego szukasz. Jak śledzisz dany temat to po pojawieniu się w nim odpowiedzi dostajesz maila z informacją na ten temat :)

:
Dzięki, ale bardziej chodzi mi o pojawiania się nowych tematów niż samych wpisów. Chciałbym być na bieżąco z pojawiającymi się tematami wypadów w mojej okolicy.

Żeby do czegoś w życiu dojść trzeba zap...dalać !
:
Szukałem teraz czy nie ma jakiegoś moda do forum, który umożliwi śledzenie danego subforum. Niestety nie znalazłem nic co można by nawet przerobić do naszego forum.
Jednak mam pewien pomysł jak to możemy częściowo obejść. Założyć w danym dziale (zapewne chodzi Ci o małopolska) temat w którym osoba rzucająca propozycję wyjazdu będzie podawała link do osobnego tematu w którym będzie toczyć się dyskusja. Wystarczy będzie wtedy zasubskrybować ten główny temat żeby być na bieżąco z nowymi wyjazdami. O takie coś Ci chodziło? :)

:
To chyba jedyne rozwiązanie. Tak, chodzi mi o Małopolskę.

Teraz pytanie czy można (może administrator) założyć temat, ten w którym będą wklejane linki, żeby zawsze był u góry działu :?:

Żeby do czegoś w życiu dojść trzeba zap...dalać !
:
Mlody, założone i przyklejone.. :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.