Wyglad i dzialanie forum
Odpowiedz do tematu

:
studi, działa, dzięki ;)

:
studi a nie da się zrobić Ciebie VIPem z dostępem do PA? :)

:
mam pytanie do administratorów/technicznych obsługujących forum. Czy dało by się zrobić forum w wersji mobilnej może? Czy jednak za dużo by było by z tym roboty? Tak się nad tym zastanawiałem, że fajnie byłoby mieć ją w komórce (chodzi, że byłaby bardziej czytelna aniżeli taka otwierana jako normalna strona internetowa).

P.S. Mam nadzieje, że nie było takiego tematu w przeszłości (gdyż nie szukałem, jakoś taki impuls sprawił, że napisałem), jeżeli tak to z góry przepraszam.

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
A obecnie jak Ci się wyświetla, że nie jesteś zadowolony? Mnie w Sony Ericsonie elmie po wgraniu opery mini forum działa i wygląda bardzo dobrze. :) Może więc to kwestia telefonu i oprogramowania?

:
Studi robil powoli przymiarki do przeniesienia forum na nowsza wersje - taka ktora obsluguje juz urzadzenia przenosne. Jednakze nie mam pojecia na cyzm to stanelo. Podejrzewam ze po ostatniej forumowej rewolucji ten plan zostal pogrzebany

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
nie mówię, że mi się nie podoba, chodzi bardziej o to, że w wersji normalnej musisz zmniejszać/rozszerzać, o wiele więcej przesuwać, a mobilnej przesuwasz najwyżej w dół, rozmiar dostosowuje się do ekranu (jak to ma np miejsce w wersjach mobilnych portali news-owych). Bo tak jak odpalam na forum to mam po prostu stronę internetową, którą muszę pomiejszać no i tak dalej jak pisałem wyżej. A używam chrome w S2. Może spróbuję opery i będzie lepiej.

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Rage, stronę wcześniej był ten temat poruszany.. :)

:
damn... a mogłem poczytać no nic, zobaczymy co przyszłość przyniesie :D

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Rage napisał/a:
...Może spróbuję opery i będzie lepiej.


Właśnie to mi się podoba w operze mini, że można tam ustawić dopasowanie się okna forum do wielkości wyświetlacza. :)

:
A może by tak wersja Tapatalk-owa forum? Wydaje mi się, że nie wymaga to żadnych działań poza rejestracją forum. A na Androida sporo osób Tapatalk'a używa.


GS500 K4 i DL650 AL0
miziel
[Usunięty]
:
To też było poruszane stronę wcześniej...

:
miziel napisał/a:
To też było poruszane stronę wcześniej...

:wstyd:


GS500 K4 i DL650 AL0
miziel
[Usunięty]
:
Ale problem wciąż aktualny bo sam byłbym bardzo szczęśliwy mogąc korzystać np wlaśnie z tapatalka ;)

:
Czemu w dziale "Regiony" dwa razy występuje śląskie ?

youngts
[Usunięty]
:
Czy sa plany migracji na phpbb3 ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.