Wyglad i dzialanie forum
Odpowiedz do tematu

metalbeast
[Usunięty]
: Wygląd i działanie forum
Coś u mnie z wyglądem forum sie pokwasiło :| przed logowaniem, wszystko jest ok. normalne kolorki i fajne logo u góry. Ale po zalogowaniu wszystko staje się zielonkawe, zamiast logo jest kokpit chyba z R1 i ogólnie staje sie to wszystko nieczytelne.

zloty1984
[Usunięty]
:
u mnie tak samo...

:
ja pidole.. chłopy po 24lata a problemy jakby pierwszy raz na forum byli..

macie inny styl ustawiony gdy jestescie zalogowani i inny na loog-out'cie :/
ustawcie sobie raz i zapamięta..

(tylko please nie pytajcie sie jak zmienic styl bo głowy utne)

pozdrawiam- Juli(an)
:
podpowiem, że z dołu forum po prawej stronie jest takie małe okienko i tam się wybiera style :P :P :P

metalbeast
[Usunięty]
:
dzieki. pomogło. nie wiem jakim cudem sie to zmieniło, ale wyglądało kiepsko.

za to to nowe neibieskie jest ładne ;] no i logo git.

nightmare
[Usunięty]
:
Jak zmienić to większość wie. Mytanie jest co i kto namieszał że wszystkim, a na pewno sporej części userów styl sam się zmienił na to zielone szaleństwo?

:
nightmare napisał/a:
Jak zmienić to większość wie. Mytanie jest co i kto namieszał że wszystkim, a na pewno sporej części userów styl sam się zmienił na to zielone szaleństwo?

jest to po prostu kwestia ustawienia domyślnego stylu dla wszystkich... W tym przypadku miało to na celu ocenę tego nowego stylu.

:
Profil/Styl forum/subSilver i tyle! Pierwszy raz na forum jesteście :kwasny: ? Jak ktoś miał inny styl, to chwilowo ma tylko dwa do wyboru.

:
SB na górze strony. Co myślicie ?

:
U mnie przyzwyczajenia górą, wolałbym go widzieć na dole ;)

:
Koger, kwestia kilku dni i będzie OK! Dla mnie jest super ! :)

Grzechu ma jeszcze popracować nad odstępem między SB, a nagłówkiem działu "Ogólne", ale to już tylko kwestia estetyki.

:
mi sie to tez na maxa nie podoba

jakby nie patrzeć to forum motoryzacyjne a poratal pogaduchy.pl czy tez pogadaj ze mną na sb.pl

nie narzucajcie takich rzeczy z góry !!
jezeli juz utworzcie kilka styli gdzie silver to podstawa czyli wszystko po staremu a kazdy inny juz z fajerwerkami

jestem za przeniesieniem SB na dół :kwasny:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Paca
[Usunięty]
:
zgadzam się z przedmówcą.

:
mnie sie podoba SB u gory :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Plaster
[Usunięty]
:
to moze zrobimy ankiete kto za a kto przeciw tak bedzie sprawiedliwie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.